تام براون در حالی که کت و شلواری به تن دارد با دعوی قضایی مبارزه می کند

و براون، که غالباً خشن‌ترین مدافع برنامه شلوارک رسمی خود است، مکان جالب‌تری برای پوشیدن آن‌ها پیدا کرده است: دادگاه. طراح تام براون امروز صبح با ورود به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن، کیت سر تا پا تام براون را پوشید: ژاکت و کراوات کوچک شده، ژاکت کش باف پشمی، کت و شلوار چرمی، و شورت کت و شلواری دوخت که درست بالای زانو می خورد. بهتر است جوراب های ورزشی راه راه چهار میله ای خود را به نمایش بگذارد.

اگر ایده «شلوارک به‌عنوان لباس رسمی» در چند سال گذشته از هر نوع رنسانس لذت برده است، به لطف طراح آمریکایی تام براون است که کت و شلوارهای کوتاه کوچک با امضای او فرش‌های مت گالا، تونل‌های NBA و هفته‌های مد جهانی را تبدیل کرده است. به خصوص مکان های ساق پا تام فورد ممکن است زمانی شلوارک های کوتاه را از جزیره منهتن بیرون کرده باشد، اما براون و کادر سفیران مشهورش آن ها را به شهر بازگرداندند و موجی از جناغ های طوسی پسرانه با لهجه های مختلف سه، چهار و پنج میله را گشتند. .

برای زمینه: در سال 2021، آدیداس، آدیداس، فروشنده لباس ورزشی آلمانی، شکایتی را علیه برچسب تام براون، با اشاره به چیزی که شباهت بین مارک معروف سه راه راه و نوارهای موازی (در مجموعه های دو، سه، و بیشتر) می نامد، تنظیم کرد. اغلب چهار) اغلب در اطراف ساق پا، ران ها و بازوهای لباس تام براون دیده می شود. دادخواست ادعا می‌کند که «لباس‌ها و کفش‌های ورزشی تام براون دارای خطوط سه و چهار راه راه هستند که آدیداس ادعا می‌کند احتمالاً خریداران واقعی و بالقوه محصولات آدیداس را فریب داده، گیج می‌کند و گمراه می‌کند»، با تمرکز ویژه بر همکاری‌های ورزشی مداوم این برچسب با غول فوتبال اسپانیا. اف سی بارسلونا (و ستاره قدیمی آدیداس، لیونل مسی). این برچسب این ادعا را رد می‌کند و اساساً می‌گوید آدیداس گوشت گاو از قبل له شده را دوباره تفت می‌دهد: «آنچه مهم است که درک کنیم این است که آدیداس بیش از 10 سال پیش موافقت خود را با تام براون اعلام کرد و در واقع پیشنهاد کرد که تام یک نوار اضافی اضافه کند تا به چهار عدد برسد. آستین یا شلوار و اینکه آدیداس خوب است. از آن زمان، برای بیش از یک دهه، آدیداس هرگز یک کلمه به تام براون نگفت. WWD در سال 2021. “تنها در حال حاضر است که تام در نهایت به موفقیت واقعی دست یافته است که آدیداس متفاوت رفتار کرده است.”

آدیداس و تام براون هر دو ممکن است شلوارهای راه راه بسازند، اگرچه شما احتمالاً فقط با پوشیدن شلوارک دومی در دادگاه کنار می‌آیید – حتی اگر فقط خود تام براون می‌توانست با آن کنار بیاید. با این اوصاف، به نظر می رسد که طراح فقط از توصیه های او پیروی کرده است GQ در مورد پوشیدن شلوارک در مکان‌های غیرکوتاه: “…دوستان…اگر می‌خواهید…پس این کار را انجام دهید…”منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: