بیژن رابینسون می خواهد یک ستاره سینما باشد، اما NFL اول خواهد شد

سه گزینه مختلف وجود دارد ما قبلاً آنها را انتخاب کردیم، اندازه ها و همه چیز را دریافت کردیم. آنها هم همه آتش هستند. بزرگ رفتم احساس میکنم مجبوری اما من بیشتر مردی با رنگ خنثی هستم. آنها طرح های زیبایی برای آن دارند. قطعا سبک و طعمی وجود دارد. پسری که با او بودم، نامش را فراموش کردم اما او یک خیاط مشهور است.

وقتی روز پیش نویس را در ذهن خود تصویر می کنید، چه می بینید؟

چه نوع تناسبی را می‌توانیم در شب پیش‌نویس ببینیم؟

در طول سال اول تحصیلی، بازی شکست من مقابل ویرجینیای غربی بود. این یک ضد بازی بود، و من به پشت در رفتم، چرخشی انجام دادم و حرکت دیگری انجام دادم، دو نفر با سلاح محکم، یکی از احمقانه‌ترین بازی‌هایی که در آن حضور داشته‌ام. من یک یارو را به اندازه پنج یارد کشیدم. وحشی بود. این نمایشنامه ای بود که کار دانشگاهی من را شروع کرد.

شوت، بازی اوکلاهما در سال گذشته. منظورم این است که بله، ما آنها را منفجر کردیم، 49-0 بود. نقش مهمی در آن بازی بودن [with 130 yards and two touchdowns] و دیدن جمعیت جو – حدود 108000 نفر در جایگاه ها وجود دارد، تگزاس در این طرف و OU در این طرف – و در پایان بازی می بینید که همه طرفداران تگزاس هنوز آنجا هستند و هیچ کس در کنار آنها باقی نمانده است. آن بازی دیوانه کننده بود

نمی دانم چه واکنشی نشان خواهم داد. می توانستم گریه کنم، نمی توانستم. من فقط می توانم فوق العاده هیجان زده باشم. اما چیزی قرار است بیرون بیاید. ما در شرف دیدن هستیم

در مورد دویدن مورد علاقه چطور؟

بهترین بازی که بازی کردم همین بود بازی کانزاس. [Robinson had 243 rushing yards and four touchdowns]. هر بار که توپ را لمس می کردم، اتفاق شگفت انگیزی در شرف وقوع بود. هدیه خدا به من رسید. اینها بازی هایی هستند که بیشترین سرگرمی را داشتند.

چه زمانی NFL یک احتمال واقعی به نظر می رسد؟

من یک مرد ساعت بزرگ نیستم، اما یک زنجیر از آن گرفتم جواهر لئو. او یک مرد جواهرات بزرگ است: زنجیر، کباب پز، گوشواره. بنابراین من یک زنجیر گرفتم و واقعاً حتی زنجیر هم نمی پوشم! حروف اول من روی آن است، دو ضربدر، چون به یک قطعه خداپسندانه نیاز داشتم. من با آن و دو گوشواره ضربدری بروم.

بدیهی است که وقتی بیدار می شوم اعصابی به هم می ریزد. احتمالاً خوابیدن سخت خواهد بود. اما این لحظه واقعاً با خانواده شماست، و می بینید که آنها چگونه به هر اتفاقی که می افتد واکنش نشان می دهند. مامانم، پدربزرگ و مادربزرگم، عمه ام، دیدن حالات صورت آنها در طول روز چیزی است که بیشتر از همه منتظرش هستم. و وقتی آن تماس را دریافت می کنید پشت میز باشید. بالاخره ببینیم که آن تماس از طرف چه کسی خواهد بود، دانستن این کسی است که شما می روید، این یک فیلم خواهد بود.

این مصاحبه ویرایش و فشرده شده است

منبع

بازی مورد علاقه شما از دانشگاه چه بود؟

سال دوم دبیرستان، بعد از اینکه واقعاً شروع به تحصیل کردم [college] پیشنهاد داد و شروع به صحبت با مربیان زیادی کرد. آنها می گفتند، “هی مرد، اگر این کار را به روش درست انجام دهی و با ذهنیت و رانندگی درست وارد شوی، می توانی NFL را کسب کنی و عالی باشی.” حالا که ما اینجا هستیم … این دیوانه است.

آیا شما یک مرد جواهرات هستید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: