بیایید لباس مردانه افتخاری مرکز کندی 2022 را رتبه بندی کنیم

کوین دیچ/گتی ایماژ

مسلماً مراسم افتخارات مرکز کندی (یا هر مراسم دیگر دستاوردهای مادام العمر) احتمالاً محیط ایده آلی برای تغییر مد بزرگ نیست – به خصوص وقتی که به اندازه بونو به لباس پوشیدن یکنواخت علاقه دارید. عینک آفتابی رنگی و گوشواره های حلقه ای ریز مورد علاقه اوست. عینک‌های گرد رز رنگ لمس خوبی هستند، اما آیا می‌توانید تصور کنید که او چند لنز مریض ماتسودا یا فریم‌های عجیب و غریب Gentle Monster را برای این مناسبت بیرون آورده باشد؟

کوین دیچ/گتی ایماژ

3. بونو از U2

اما پس از آن ما داریم لبه، که به طور مثبت این کد لباس رسمی کاخ سفید را به وحشت انداخت. یک کراوات بولو، یقه‌های یقه‌دار، کلاه جمجمه‌اش، کفش‌های بند راهبان… این همان لباسی است که می‌توانید جایزه یک عمر دستاورد را در آن بپذیرید و همچنان در چشمان خود چشمک بزنید.منبع

کلایتون به‌عنوان نوازنده گروه U2 فرصت کافی برای دستیابی به بازی‌های بزرگ در صحنه و خارج از صحنه داشته است، که به نظر می‌رسد بیشتر از آن استفاده کرده است. او، مانند کلونی، آن را در طول پرتره رسمی با یک پاپیون و تاکس بازی کرد، که او آن را با یک ژاکت چاپ گلدار و دمپایی برای مهمانی عوض کرد. یک کمی!

2. لری مولن جونیور از U2

1. لبه U2

درامرها باحال‌ترین اعضای هر گروهی هستند که مولن در این زمینه ظاهر شد. افتخارات اصلی برای پاپیون وسترن نواری نازک او – یک اکسسوری رمانتیک و یک جورهایی شاعرانه که، اگر من درام را داشتم، واقعاً باید سال آینده یک بازگشت بزرگ به فرش قرمز داشته باشم، با دنیل دی لوئیس در تایپ گلدن گلوب 1994 از راه. ظاهری عالی برای “بچه هنری بزرگسال” ایجاد می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: