به Street Rack، بوتیک Roving of Vintage Grails در نیویورک خوش آمدید

سنزل Street Rack را در سال 2019 در حالی که به عنوان یک فروشنده بصری در J.Crew کار می کرد راه اندازی کرد. در ابتدا، او مغازه ای را بیرون از آپارتمان یکی از دوستانش در خیابان موت راه اندازی کرد. اما پس از از دست دادن شغل خود در طوفان بیماری همه گیر، پاپ آپ دوره گرد او به چیزی بیش از یک سرگرمی تبدیل شد و در نهایت در مرز محله چینی ها و لوور ایست ساید فرود آمد، یک حرکت حساب شده با توجه به رفت و آمد او از هارلم.

جرالد اورتیز

از زمان همه‌گیری، فهرست دلالان سرکش و قدیمی نیویورک بسیار زیاد شده است، اما تعداد کمی از آن‌ها به اندازه کافی این شلوغی را حفظ کرده‌اند تا آن را به یک کنسرت تمام وقت تبدیل کنند، چه رسد به اینکه فضایی برای میزبانی یافته‌های خود داشته باشند. اما برخلاف احتمالات (و با وجود روزهای بارانی گاه و بیگاه)، Street Rack به موفقیتی غیرمحتمل تبدیل شده است – در واقع تا آنجا که سنزل اکنون قطعات کمیاب‌تر را در نمایشگاهی که فقط برای قرار ملاقات حضوری دارد، ذخیره می‌کند، همان پیاده‌روی که معتمد او را در خود جای داده است. قفسه در طول هفته مشتریان بسیار اختصاصی همراه با شکارچیان جذاب از برندهایی مانند J.Crew و Supreme مرتباً برای بررسی این انتخاب به آنجا می روند.

تکه کوچک نیروانای کلاسیک او در مرکز صحنه مرکز شهر منهتن قرار دارد، مرکز پرهیاهویی از لباس‌های جوان و متمایل به خلاقیت که وسواس زیادی به زمان برای کشتن و پول برای سوزاندن دارند. شنبه‌ها، سنزل به همه آن‌ها رسیدگی می‌کند و با محلی‌هایی که به دنبال تی‌های گرافیکی مبهم، ژورت‌های رالف لورن که به آرامی پوشیده شده‌اند، و انبوهی از جواهرهای طراحان مد دهه‌های گذشته، با انگشت شست از روی قفسه چهار پایی او سر می‌زنند.

جرالد اورتیز

با این حال، Street Rack تمرکز اصلی Senzel است. ممکن است سقف نداشته باشد، اما شجاعت با عناصر – و انبوه عابران – به نظر بهای منصفانه ای است که باید برای طلای قدیمی پرداخت.منبع

تنها چیزی که آنها پیدا نمی کنند؟ لباس قیمت گذاری شده با مارک اخاذی؛ در Street Rack، قیمت ها به طور متوسط ​​حدود 40 دلار است و هرگز از 100 دلار بالاتر نمی رود. “فکر می کنم جایی برای چیزی وجود دارد [in the vintage scene] سنزل می‌گوید که عمداً قیمت پایین‌تری دارد. اکثر فروشگاه ها، اگر خوب باشند، گران هستند. و اگر آنها ارزان هستند، احتمالاً چیزهای تلخ زیادی وجود دارد که باید از بین آنها نگاه کرد.”


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: