به پاییز Zoë Kravitz-Channing Tatum خوش آمدید

سرانجام هفته گذشته دمای هوا در ساحل شرقی کاهش یافت و هیچ کس به اندازه جذاب ترین زوج ویلیامزبورگ، زوئه کراویتز و چانینگ تاتوم، سریعتر کمد لباس خود را تغییر داد.

(و اگر شما هم فکر می کنید، وای واقعا با این پالت رنگ خاکی میخکوب کردند، همیشه باید اینطور لباس بپوشند، شما خوش شانس هستید، زیرا آنها قبلاً اینگونه لباس می پوشیدند.)

Zoë Kravitz و Channing Tatum لباس های فصلی زوج ها را انجام می دهند: نسخه تابستانی.

TheImageDirect.com

این زوج تابستان گذشته، نه تنها به خاطر ساختن یک زوج جذاب و خوش‌حال، بلکه به‌خاطر یک زوج خوش‌پوش، تیتر خبرها شدند. آنها اولین کار خود را در گرمای آگوست 2021 انجام دادند، قاب حجیم چانینگ به طرز جذابی در کنار زوئی با دوچرخه کوچک BMX خود بود. به نظر می‌رسد کراویتز (فرزند یک زوج جذاب دیگر، لیزا بونت و لنی کراویتز) به راهنمایی تیتوم در سفر مد خود در طول سال‌ها کمک کرده است و در یک نقطه به او گفته است که از پوشیدن کروک خودداری کند. حالا برگه‌ها دوباره برگشته است، و به زودی برای یک تور مطبوعاتی مشترک آماده می‌شوند: تیتوم در اولین کارگردانی کراویتز بازی می‌کند، یک فیلم هیجان‌انگیز. با عنوان محکم جزیره بیدمشک، قرار است در سال 2023 منتشر شود. آیا این زمان از سال را دوست ندارید؟منبع

این زوج که این هفته در بروکلین دیده شدند، به نظر می رسد رویکردی بسیار ساده برای لباس پوشیدن زوج ها دارند، گویی آنها به سادگی از کناره های تخت خود بیرون می آیند، تنها چیزی که در دستور کار است رفتن به آوردن قهوه و پاپ است. وارد چند فروشگاه شد، و اتفاقاً در این فرآیند لباس‌های هماهنگ و خوشبختی به تن کرد. برای این پیاده‌روی خاص، آن‌ها سایه‌های رنگی قهوه‌ای را انتخاب کردند: او یک جفت کرفس گشاد قهوه‌ای گردویی و آدیداس سامباس مشکی کلاسیک (مهم‌ترین کفش تابستان و حالا پاییز) پوشیده بود. او با یک شلوار کار قهوه‌ای مایل به قرمز، کفش‌های جیر قهوه‌ای قهوه‌ای، یک پیراهن دکمه‌دار قهوه‌ای قهوه‌ای بدون تقلب، و تکه‌ای از مقاومت، یک بند اخری که در دستش تا شده بود. در صورتی که داغ شود، که در این زمان از سال تمایل به انجام آن دارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: