به رژه ژاکت چرم مشکی خوش آمدید

فقط از سلبریتی های چرمی که این هفته رویای خود را در آنجا زندگی کرده اند بپرسید: دنیل رادکلیف لباس شیک پوشیده بود. ژاکت بمب افکن پرادا با سرآستین‌های بافتنی آج‌دار – که فقط یک بوسه از شیطنت مستقل است – به اولین نمایش عجیب: داستان آل یانکویچ در شهر نیویورک، لباس بسیار ساده خود از یک تی شرت مشکی و شلوار جین مشکی را به یک ظاهر شبانه کاملاً مناسب تبدیل کرد. وینستون دوک برای غربالگری اخیر در نیویورک کمی با اکتان بالا رفت Black Panther: Wakanda Forever در یک وظیفه سنگین سنگر جان وارواتوس یعنی از نظر فنی سایه عمیقی از رنگ دریایی به نام “آبی کادت”…اما یقه یقه اسکی مشکی و سایه های قاب سیمی گرد هنوز آن را در این موضوع ثابت می کند. و سپس کیتی هولمز، یک کمد باورنکردنی، که پوست گوساله خیتی اش است پیراهنشلوار ست نه تنها روی یک دکمه چرمی محکم بلکه شاید یک شلوار همسان نیز سرمایه گذاری کنید. همه لباس هایی هستند که تبدیل می شوند لباس ها با تشکر از یک کت بسیار سرد.

یک ژاکت چرمی مشکی همیشه می‌تواند کمی تاثیرگذار باشد، اما اجازه ندهید که شما را نگران کند. فقط به یاد داشته باشید، اکنون که در فصل پایانی فصل هستیم، زمانی که دما در حال کاهش است، تقویم اجتماعی شما در حال انباشته شدن است و به چیزی برای پوشیدن آن نیاز دارید. بنابراین، مطمئناً، حتی اگر یک کت چرمی مشکی دقیقاً یک شخصیت نباشد، بدون شک می‌تواند یک لباس را بسازد. اینجا نشانه شماستمنبع

یک مخالف ممکن است به شما بگوید: “کت چرمی مشکی یک شخصیت نیست” – و با این حال هنوز یکی از تنها لباس هایی است که تا به حال نزدیک شده است. و اگر جایی وجود داشته باشد که بیشتر اوقات چنین است، آن شهر نیویورک است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: