بهترین گردنبندهای مردانه در آمازون در حال حاضر

اوه، و اگر چیزی را در اینجا نمی بینید که مناسب با این قبض باشد، جواهرات مقرون به صرفه مورد علاقه GQ را بررسی کنید، یا دست به کار شوید و بهترین گردنبندهای مردانه را انتخاب کنید، قیمت لعنتی است. اما احتمالاً مجبور نخواهید شد. بهترین گردنبندهای مردانه در آمازون-دیگر یک اکسیمورون نیست!

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

احتمالاً این را می دانید، اما انتظار طلای جامد، نقره عیار یا جواهرات گرانبها را با قیمت های آمازون نداشته باشید. اما آنچه را که 17 گردنبند که ما متوجه شدیم فاقد مواد لوکس هستند، آنها را با سرعت تحویل می دهند. همه آنها آماده هستند تا قبل از اینکه بتوانید بگویید «برای افزودن کلیک کنید»، همراه با مقداری دستمال توالت حجیم و یک یا سه سه راهی سفید تازه، به درب منزل شما برسند. (اگرچه تنها یکی از آنها باعث درخشش گردن شما در این فصل می شود.)

ما شما را سرزنش نمی‌کنیم که از ما می‌پرسید چگونه بهترین گردنبندهای مردانه را در آمازون پیدا کنیم – در جستجوی اول، وضعیت جواهرات در بزوس ویل بسیار تاریک به نظر می‌رسد. اما پیدا کردن یک گردنبند خوب مانند خرید لباس‌های مردانه باکیفیت در فروشگاه همه چیز ناامیدکننده نیست: فقط به یک نگاه متخصص و کمی وقت آزاد نیاز دارد، که هر دوی اینها را داریم. و در حفاری عمیق‌ترین فرورفتگی‌های آمازون برای گردنبندهای قابل تایید، ما ترکیبی متنوع از 17 مفصل براق و الهام گرفته از DIY و جواهرات نام تجاری ساده را پیدا کرده‌ایم.

اگر می‌خواهید رنگ‌هایی را به لباس‌های بهاری خود اضافه کنید یا فقط می‌خواهید جواهرات عجیب‌وغریب خود را بدون ضرر به دست آورید، خرده‌فروشی بزرگ اولین ایستگاه عالی است. با نگاهی به نام‌های عجیب و غریب و عکس‌های کمی نامتعارف محصول، چیزی را برای همه خواهید دید: گردنبند و آویز زنجیره‌ای، قطعات طلاکاری شده و فولاد ضد زنگ ساده. گردنبندهایی با جذابیت برای همه افراد و گردنبندهایی که بر هر مسافرت در هوای گرم غالب خواهند بود. اوه، و پوسته های پوکا. آن قطار نوستالژی Y2K هنوز هم با شادی در حال حرکت است!


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: