بهترین کفش های گاه به گاه تجاری برای مردان برای بازگشت شما به دفتر آماده است

مهم نیست که به چه نوع محیط شرکتی بازمی‌گردید – از نوع شرکت حقوقی که شما را به دلیل پوشیدن Converse اخراج می‌کند تا آن نوع استارت‌آپی که دائماً “فرهنگ کاری آرام” را تبلیغ می‌کند – یک کفش وجود دارد. سبک اینجا برای شما همه آنها به طور یکپارچه با پیراهن‌هایی که با باکسرها پوشیده‌اید و نه چیزهای دیگر در Zoom هماهنگ می‌شوند و در این فرآیند به لباس‌های غیررسمی‌تر شما کمک می‌کنند. آن‌ها را با یک کت کتانی با ساختار ملایم و یک کراوات بافتنی ابریشمی در مراسم بزرگ بعدی خود یا یک دکمه پارچه‌ای آکسفورد و لباس‌های چینی در یک روز معمولی قدیمی ست کنید.

برای هر کسی که تا به حال تلاش کرده است معنای یک کد لباس مخصوصاً بیزانسی را تجزیه کند، “کسب و کار معمولی” می تواند یک عبارت نفرین شده باشد. خوشبختانه، بهترین کفش‌های گاه به گاه تجاری برای مردان چیزی کمتر از یک موهبت در مبدل نیستند، یک واسطه شاد بین کفش‌های مجلسی کامل که گرد و غبار را در پشت کمد شما جمع می‌کنند و کفش‌های کتانی پاره‌شده که به‌طور نامطمئن کنار درب ورودی شما انباشته شده‌اند. آیا ایده بستن یک جفت کفش مناسب اداری کمی دلهره آور است؟ اینجاست که این کفش‌ها وارد می‌شوند. آن‌ها کمک می‌کنند تا انتقال شما به زندگی اداری بسیار قابل تحمل‌تر شود، همه اینها بدون یادآوری خاطرات آسیب‌رسان از کدهای لباس سفت و سخت از سال‌های گذشته. (به چکمه های وسترن فکر کنید، نه نوک بال ها.)

و FYI: چیزی که در اینجا نمی‌بینید، مجموعه‌ای از گزینه‌های کفش ورزشی مبتنی بر فناوری و عملکرد از نایک و آدیداس است – اگرچه اگر محل کارتان خوب باشد، قدرت بیشتری برای شما خواهد داشت. صرف نظر از اینکه چقدر رسمی می آیید، بهترین کفش های گاه به گاه تجاری برای مردان به رفع نگرانی های شما برای بازگشت به دفتر کمک می کند. (به هر حال از نوع سبکی.) در اینجا 27 موردی است که در حال حاضر واقعاً احساس می کنیم.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: