بهترین کت پیراهن مردانه در سال 2022: 27 لایه میان‌وزن ضروری از کارهارت، پاتاگونیا، رالف لورن و موارد دیگر

ممکن است در مورد اینکه بهترین کاپشن‌های پیراهنی برای مردان نامیده می‌شوند موافق نباشید، اما احتمالاً در این مورد موافق هستید: وقتی صحبت از لایه‌بندی به میان می‌آید، چند تکه چندکاره‌تر وجود دارد. اگر نام یک هدیه مرده نبود، کت‌های پیراهن (یا «شاکت»، اگر نوع غیرقابل تحملی هستید) توانایی‌های پیشگیرانه یک پیراهن مناسب را با قدرت‌های فوق‌العاده یک ژاکت سبک وزن ترکیب می‌کنند. شش ماه آینده یا بیشتر، آنها تنها لایه ای هستند که واقعاً به آن نیاز دارید.

NN07 ژاکت پیراهن پشم مرینو آب پز “Jonas”.

ژاکت پیراهن الکس میل در ریپس استاپ نظامی

یک عدد کتانی بادی با رنگ نیلی که به صراحت برای به حداکثر رساندن پتانسیل محو شدن طراحی شده است.

کی گفته کابوی ها نمی توانند برقصند؟

ژاکت پیراهن نخی از جنس Séfr “Matsy”.

یک ژاکت پیراهن برش کامل که به بهترین شکل با شلوار جین آبی شما ست می شود.

ژاکت پیراهن Wythe Hunting

ژاکت پیراهن Outerknown Skyline

قسمتی کت سافاری، قسمتی کت آزمایشگاهی پوشیده، روپوش LEJ آماده است تا به شما کمک کند تا وحشیانه ترین لباس های رویاهای خود را پس از روز کارگر بچینید.

کت کاف Beams Plus 4B

نه، جدی: چرا Beams Plus بیشتری نمی پوشید؟

پیراهن ساتن باک میسون ژاپنی

روپوش رویس هیل TexWax

ژاکت پیراهن پنبه ای ارگانیک عایق پاتاگونیا

آیا ژاکت کش باف پشمی است؟ آیا پیراهن است؟ چه کسی واقعا اهمیت می دهد وقتی این راد به نظر می رسد؟

ژاکت پیراهن سافاری جان الیوت

ساده‌ترین نسخه‌ها فقط دکمه‌های معمولی با ظاهری محکم‌تر هستند، که اغلب با جیب‌هایی در ترکیب برای ذخیره‌سازی بیشتر، قرار دارند. برخی از پارچه‌های تکنولوژیکی می‌آیند تا بدترین چیزی را که عناصر به سمت آنها پرتاب می‌کنند دفع کنند. برخی دیگر از ترکیبات وزن زمستانی ساخته شده اند، به طوری که پرتاب کردن یکی از آن ها شبیه به حلقه زدن در یک Snuggie در کنار شومینه ای است که ترق می کند. وقتی هوا هنوز به اندازه کافی گرم است که می توانید یک کوکتل را در فضای باز بنوشید، آن ها بدون زحمت یک سه راهی سفید ساده را دسته بندی می کنند. و وقتی صرفاً فکر ناهار خوری در فضای باز باعث می شود که بخواهید گرما را با شور و حرارت کم کنید، آنها آخرین خط دفاعی شما خواهند بود – در کنار یک هودی خوشکل یا یک ژاکت مقاوم – بین شما و پفکی که گرد و غبار را در پشت خانه جمع می کند. کمد شما

هیچ مردی تنها راه نمی رود

پیراهن آسکت

کاپشن تویید هوندستوت آفیسین جنرال

روپوش LEJ Cat Posh Plage نخی-هرینگ

خبر خوب، مردم: اوج هوای فلانل نزدیک است. و اگر شما هم مثل ما از بازگشت آن هیجان زده هستید، خبرهای خوب به همین جا ختم نمی شود. ژاکت پیراهن پاتاگونیا نه تنها از الگوی اصلی پاییزی با جلوه‌های فوق‌العاده بهره می‌برد، بلکه آن را با دوز مشخصه این برند از انرژی در فضای باز آغشته می‌کند، به لطف یک آستر لحافی که مدت‌ها پس از تغییر رنگ برگ‌ها شما را برشته نگه می‌دارد. آن را روی یک تی شرت و شلوار جین در یک قدم زدن سریع در میان شاخ و برگ بپوشید، یا روی یک هودی در آن روزهایی که پفک هنوز احساس می‌کند زیاده روی می‌کند.

بهترین پیراهن شیک پوش

ژاکت پیراهن جیر کلاسیک رالف لورن

ژاکت واکس لندن “Whiting”.

به طور طبیعی، کت های پیراهنی بسیار غیررسمی هستند. اما هنگامی که از پارچه مناسب بریده می شوند – مانند ترکیب پشمی که در اینجا به نمایش گذاشته می شود – می توانند شباهت عجیبی به یک بلیزر زمستانی پیدا کنند. آفیسین جنرال تنها چند تغییر به‌عنوان یک خیاط تیز فاصله دارد، و آن را به راهی مطمئن برای پوشیدن یک OCBD سفید، کراوات بافتنی تیره، و شلوار مشکی باریک می‌سازد – یا تی‌شرت معمولی خود را بپوشید. ترکیب شلوار جین در یک شب بیرون.

بهترین کت پیراهن مقرون به صرفه

منبع

آیا می‌دانید که Barbour شما برای کمک به اینکه روزهای بارانی کمی کم‌آرام‌تر شوند، بیرون آمده‌اید؟ وقت آن رسیده است که با پسر عموی سنگین آن آشنا شوید.

ژاکت “پونیا” صنعت همه ملل

ژاکت پیراهن راه راه Wales Bonner آتلانتیک

یک پیراهن چند راه راه Wales Bonner که فقط با برخی از کفش های کتانی چند راه راه Wales Bonner بهتر به نظر می رسد.

وقتی هوا تاریک و دلگیر است، یک پیراهن CPO/ژاکت باران ترکیبی در سایه نارنجی جیغ همان چیزی است که پزشک دستور داده است.

روپوش وافل LLBean

هک لایه بندی زمستانی مورد علاقه شما نیز مانند یک پیراهن آماده پاییز که می توانید روی سه راهی بپوشید، بیمار به نظر می رسد.

باربونز ایده‌آل است، به دلیل ساخت پنبه ارگانیک رنگ نشده و طراحی بدون زواید.

140 دلار

ژاکت CPO تاد اسنایدر

اگر فکر نمی‌کردید در نقطه‌ای از اینجا شما را به Uniqlo راهنمایی کنیم، به اندازه کافی GQ Recommends را مطالعه نکرده‌اید. طبق معمول، این ابر خرده‌فروش ژاپنی تقریباً بهترین ژاکت پیراهن مناسب کیف پول موجود در بازار را می‌سازد، بدون اینکه به جزئیات تعیین‌کننده این ژانر آسیبی وارد شود. پیراهن سبک وزن آن دارای طرح‌های بسیار شکوفا شده است – سجاف‌های برش مستقیم، یقه یک تکه، شانه‌های افتاده – برای کسری از قیمتی که کل شبانگ در هر جای دیگری هزینه می‌کند. (همچنین برای کسانی که به پشم حساس هستند از پلی استر بدون خارش ساخته شده است.) اما تمایز اصلی به اندازه مناسب است. برش آرام و کمی جعبه‌ای، برای لایه‌بندی روی یک سه راهی نخی در اوایل سپتامبر یا زمانی که هوا به سمت وضعیت وحشتناک تغییر می‌کند، ایده‌آل است.

بهترین ژاکت پیراهن با الهام از مازاد

پیراهن سنگین وزن Everlane

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لباس، پوشاک، دکور خانه، کت، کتانی، کت، کت، کتانی، خاکی و پالتو

پیراهن جین “Crissman” 1920 Dehen

پیراهن مخملی CPO J.Crew

پیراهن CPO الهام گرفته شده از نظامی J.Crew دلیلی بر این است که پارچه مخملی می تواند بیشتر از اینکه شما را شبیه یک شرینک جذاب جلوه دهد، انجام دهد.