بهترین کارگردان تمام دوران کیست؟ مناظره جرمی آلن وایت و لیونل بویس

تا آخر تماشا کنید، زمانی که یکی از شرکت کنندگان قبل از اینکه به حریف خود بپیوندد، اعتراف تکان دهنده ای می کند. او از GQ خواست تا اعترافاتش را ویرایش کند، اما… ما این کار را نکردیم.

نشویل در مقابل چشمان کاملا بسته، بازیکن vs *The Shining—*آخرین اپیزود از GQ Hype Debate باعث می‌شود که خود را یک علاقه‌مند به فیلم خطاب کنید تا زمانی که جرمی آلن وایت و لیونل بویس در مورد اینکه چه کسی شایسته عنوان بهترین کارگردان سینمای تمام دوران است بحث می‌کنند: استنلی کوبریک یا رابرت آلتمن

این دو نفر به دور سوال می روند. وقتی از آلن وایت خواسته می شود در مورد وسعت کار کوبریک صحبت کند، ادعای جسورانه ای دارد. آلن وایت می‌گوید: «تقریباً هیچ کارگردان فوق‌العاده‌ای وجود ندارد که امروز زندگی کند که کوبریک را به‌عنوان تأثیری عظیم و عظیم در کار خود ندانسته باشد». هیچ نشانی از پرچم مزخرف روی آن پرچم بویس وجود ندارد.

در موفقیت غافلگیرکننده FX، این بازیگر 31 ساله نقش یک نابغه آشپزی رنج‌دیده را بازی می‌کند که به خانه برمی‌گردد تا ساندویچ‌فروشی خانواده‌اش در شیکاگو را اداره کند. ما با وایت در زادگاهش بروکلین هم‌زمان شدیم تا بفهمیم چه چیزی برای ورود به آشپزخانه لازم است.منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏انسان‏، ‏شخص‏،‏ جرمی آلن وایت‏،‏ و چهره‏

بله، سرآشپز: چگونه خرسجرمی آلن وایت ستاره تابستانی شد

بویس با بیانیه آغازین خود در دفاع از استعدادهای کارگردانی رابرت آلتمن کار خود را قوی شروع می کند. بویس ادعا می کند: «او متنوع ترین فیلمساز از لحاظ هنری است. این بیانیه با یک “حمله” فوری از سوی آلن وایت روبرو می شود که او پرچم مزخرف را در صورت بویس به اهتزاز در می آورد. یک حرکت استراتژیک توسط آلن وایت برای کنار گذاشتن بویس در اوایل بازی؟ بویس اینطور فکر می کند، “تو می دانی که چه چیزی می توانی داشته باشی”، بویس را رد می کند. “این بخشی از استراتژی شما است، شما می توانید آن را انجام دهید.”

این مناظره به سه بخش تقسیم می‌شود: بیانیه آغازین، سه نوبت سوال 60 ثانیه‌ای و بیانیه پایانی. همچنین، این بار، اپیزود دارای یک “پرچم مزخرف” سفارشی است که هر مناظره کننده می تواند یک بار از آن برای فراخوانی مزخرفات حریف استفاده کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: