بهترین ژاکت کش باف پشمی یقه شال مردانه، رئیس نهایی لباس بافتنی پاییزی است

اما جذابیت واقعی ژاکت کش باف پشمی یقه شالی توانایی آن برای رسیدن به سراسر راهرو، پوشاندن یک کراوات OCBD و پشمالوی پشمی است، زمانی که این مناسبت خواستار یک کسب و کار معمولی است که ترک نمی‌کند، یا به شما مقداری قرض می‌دهد. “وای، آن یارو به نظر می رسد خارق العادهوقتی یکی را روی یک تی شرت می‌اندازی و عرق‌های دیروز را می‌اندازی تا به بودگا ضربه بزنی، اشاره می‌کند. البته نسخه‌های آزمایش‌شده‌ای وجود دارند که به نظر می‌رسند به تازگی از مجموعه‌ی لباس‌ها پریده‌اند. بچه سینسیناتی. اما اگر می‌خواهید واقعاً آن را عصبانی کنید، گزینه‌های فراوانی نیز وجود دارد، گزینه‌هایی با زیپ‌ها و طرح‌های غربی برای جذابیت گرافیکی بیشتر. و بهترین آنها در اینجا، در این لیست خوش دست و شیک از ژاکت های پشمی یقه مردانه مورد علاقه ما در بازار در حال حاضر.

بهترین ژاکت‌های پشمی یقه شال مردانه، زیبایی را به ارمغان می‌آورند که همتایان خوش‌طعم‌ترشان به آن شهرت دارند و آن را تا 11 می‌آورند. برای دهه‌ها، این ژاکت‌های پشمی ناخواسته در قلمرو ژیزرهای ناخواسته شیک (و خوراک تخته‌های خلق‌وخو برای پسرانی که استیو مک‌کوئین را می‌پرستیدند) بودند، که به‌خاطر بی‌رقیب‌شان محبوب بودند. قدرت های زمستانی و جذابیت کمی استادانه. فهمیدن دلیل آن آسان است: پوشیدن ژاکت کش باف پشمی یقه شالی مناسب باید مانند پیچیدن خود در یک پتوی بزرگ باشد، در صورتی که لحاف نان نان می تواند به عنوان یک تکه لباس بیرونی انحرافی در مواقعی که ژاکت بیش از حد به نظر می رسد، باشد. آنها ممکن است به راحتی اتصالات بدون یقه را که قبلاً می‌شناسید و دوست دارید، لایه‌بندی نکنند، اما مهم نیست – یکی از نسخه‌های قوی‌تر را در این لیست بخرید و می‌توانید به طور کامل از کامیون‌دار متوسط ​​وزن کنار بگذارید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: