بهترین پیراهن های لباس سفید پایه و اساس کمد لباس هر مرد شیک است

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پیراهن‏، ‏پیراهن‏،‏ و ‏پیراهن‏ لباس‏

پیراهن لباس غیر آهنی Uniqlo

پیراهن لباس شوهر – الهام گرفته از جذابیت بی دردسر فرانکوهای شیک مانند سرژ گینزبورگ – تقریباً سرکش همانطور که یک دکمه سفید می شود.

پیراهن غیرآهنی با تریم و تریم Nordstrom

دکمه امضای نوردستروم بهترین ما را شکست آبی لیست پیراهن لباس و سورپرایز شگفت‌انگیز، در رنگ سفید نیز عالی است.

پیراهن نخی کشدار تئوری

آنها همان چیزی هستند که برای هر رویداد قابل تصور زندگی به آن نیاز دارید. ما را باور نمی کنید؟ اینجا، تماشا کن روز اول کار: یک پیراهن لباس سفید بپوشید. آخرین روز کار: پیراهن لباس سفید. عروسی؟ پیراهن لباس سفید. بار میتزوه؟ تائیدیه؟ فارغ التحصیلی؟ پیراهن لباس سفید. مراسم خاکسپاری؟ تسلیت، گل و پیراهن لباس سفید. شما ایده را دریافت می کنید. و پیراهن لباس سفید همان چیزی است که در موقعیت های مد نسبتا پیشرفته نیز به آن نیاز دارید. طاووس‌های پیتی اومو، قهرمانان فرش قرمز، و ستاره‌های شام خیریه، همگی یک سلاح مخفی دارند-به‌جز ژاکت‌های حیوانی و لباس‌های یقه شال و آپارتمان‌های روی زمین. آنها پیراهن های سفید کاملی دارند. اما چه چیزی ایده آل را از روز کاری جدا می کند؟

می‌دانید چه چیزی هوشمندانه‌تر از این است که قبل از ورودتان به هتل زنگ بزنید تا در سوئیتتان میز اتو بخواهید؟ خرید پیراهنی که تضمین می کند دیگر نیازی به تماس نخواهید بود.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پیراهن‏ و ‏پیراهن‏

پاسخ شما این است: پیراهن لباس سفید عالی فقط باید چند کار را انجام دهد، اما باید آنها را به خوبی انجام دهد. قانون شماره یک: بدون یقه‌های نازک. موارد مورد علاقه ما همگی می توانند از یک گره ضخیم پشتیبانی کنند، اگر این مورد شماست، یا بر روی کراوات بدون کراوات خود ایستاده اند. قانون دوم: آنها به روشی که هر پیراهنی باید در سال 2022 (یا 2021، یا 2020 یا 2042) تراشیده شود، تراشیده می شوند که باریک است اما خیلی تنگ نیست. اکثر پیراهن‌های با تناسب معمولی/کلاسیک/آسان/راحتی که بالاتر از خط کمر ارائه می‌شوند، بدون آشفتگی با بادکنک در تن خود می‌مانند. برخی از انتخاب های ما 100٪ پنبه هستند، برخی از آنها کمی کشش در ترکیب دارند، اما همه آنها طوری طراحی شده اند که ترد بمانند و برای تنفس ساخته شده اند. اون اتاق بخار اوت عروسی؟ شما خونسرد خواهید ماند.

تمیز، واضح و کلاسیک، از برندی که نمادهای کلاسیک را تمیز، ترد و تمیز می‌سازد.

پیراهن پوپلین نخی دریک

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لباس، پوشاک، پیراهن، پیراهن، آستین و آستین بلند

پیراهن پوپلین لیبل بنفش Ralph Lauren

آرایشگر جنوبی، سید مشبرن (این نام او روی برچسب است) به این پیراهن سوگند یاد می کند، یک عدد باریک و نه لاغر شیک که از پنبه ایتالیایی اولیه بریده شده است.

پیراهن پوپلین نخی بریونی

پیراهن پاپلین سید مشبرن

قیمت پیراهن‌های آکسفورد Uniqlo کمتر از 50 دلار است، اما جزئیاتی را که از دکمه‌ها انتظار دارید سه برابر قیمت دارند. روکش مقاوم در برابر چین و چروک به این معنی است که مدت‌ها پس از اینکه آماده باشید آن را ترک کنید و به تامپا مهاجرت کنید، در چرخش شما باقی می‌مانند.

آن ظاهر قدیمی Brooks Brothers، با بسیاری از فناوری‌های جدید مدرسه برای مبارزه با عرق کردن.

پیراهن کلاسیک لباس پوپلین همسر

اگر شجره نامه چیزی است که به آن اهمیت می دهید – یا به طور دقیق تر، می توانید استطاعت داشتن برای مراقبت – در پیراهن های لباس خود، Charvet حرکت می کند. این مؤسسه پاریسی اولین پیراهن فروشی جهان را در سال 1838 افتتاح کرد، اولین پیراهن‌هایی را با یقه‌ها و سرآستین‌های متصل طراحی کرد و همه از JFK و اوباما گرفته تا پروست و ماتیس را پوشاند. امروزه، پیراهن‌های آن‌ها توسط تیمی متشکل از 50 خیاط با دقت ساخته می‌شود – که هر کدام حداقل چهار سال آموزش دیده‌اند – از زیباترین پارچه‌های دنیا، مانند این شماره پنبه‌ای بسیار نرم با درخشندگی کم‌رنگ و مادر واقعی واقعی. دکمه های مرواریدی اگر فکر نمی‌کنید که یک پیراهن سفید ساده می‌تواند فریاد «لوکس خالص» بزند، به این معنی است که شما این امتیاز را ندارید که روی یکی از این جام‌های دنیای قدیم سر بخورید.

بهترین پیراهن لباس سفید شیک و منعطف

منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پیراهن‏ و ‏پیراهن‏

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پیراهن‏ و ‏پیراهن‏

پیراهن کش دار غیر آهنی Calvin Klein

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پیراهن‏ و ‏پیراهن‏

پیراهن کش دار جت ستتر Bonobos

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پیراهن‏ و ‏پیراهن‏

پیراهن لباس برادران بروکس “Milano”.

پیراهن لباس یقه نوک تیز

پیراهن‌های لباس مورد تأیید بریونی باند – برچسب خیاطی ایتالیایی که دانیل کریگ را در کازینو رویال می‌سازد – ارزان نیستند، اما به ندرت به نظر می‌رسد که بین‌المللی مرد اسرارآمیز است.

میلیاردر یکی از بنیانگذاران توییتر


به علاوه 14 پیراهن سفید دیگر که دوست داریم

پیراهن پوپلین نخی فاکتور

پیراهن پوپلین پنبه ای گوچی

استاندارد طلایی پیراهن‌های لباس مقرون به صرفه، به لطف یقه متوسط ​​محکم، برش‌های زیبا و پارچه‌ای که به اندازه کافی مات برای پنهان کردن نوک پستان‌های شماست. فقط یکی از آن ها را نخرید – J.Crew را با معامله بسیار خوب آنها همراه کنید و تحویل بگیرید سه: یکی سفید، یکی آبی کمرنگ و یکی صورتی راه راه. (اگر نمی توانید کاملاً ریاضی را انجام دهید، این مبلغ ناچیز 175 دلار برای نیمی از لباس های غیرقابل استیضاح در هفته کاری است.)

بهترین پیراهن لباس سفید برای مردی که یک کمد پر از آن دارد

پیراهن پنبه ای تاد اسنایدر x همیلتون

یک پارچه پنبه‌ای دمنده به شما اجازه می‌دهد تا زمین رقص را کاملاً بدون شویتز پاره کنید.