بهترین پوماد مردانه: خمیر مو معجزه گر 21 دلاری خوانندگان GQ نمی توانند از خرید دست بردارند

خمیر موی Sun Bum

از سال 1994، American Crew موها را روی سر پسران در سرتاسر جهان نگه می‌دارد که براق و در جای خود به نظر می‌رسند. خمیر تعیین کننده برای نگه داشتن طبیعی عالی است که در عین حال بافت اضافی را از بین می برد.

v76 توسط خمیر قالب گیری Vaughn یک پخش کننده تمام ابزار فوق العاده انعطاف پذیر است. روی موها ملایم است و به راحتی آبکشی می شود. به موها انعطاف پذیری و بافت می دهد. می توان آن را برای موهای خشک یا خشک شده با حوله استفاده کرد تا اثرات کاملاً متفاوتی ایجاد کند. این برای یک نرمی پشت مرطوب، یک صبحانه خشک صبحگاهی برای افزودن بافت، و تقریباً همه چیز در این بین خوب است. این چیزی است که یک خمیر مو در سال 2023 باید باشد.

چطور به کارش می بری؟

چسباندن برای استایل های کوتاه تر (هر چیزی زیر یک اینچ) موثر نخواهد بود. اما اگر سبک کوتاهی دارید و می خواهید بافتی بریده بریده داشته باشد، محصولی متراکم تر مانند این بتونه از Fatboy تهیه کنید. ست سنگین‌تر است، بنابراین برای کنترل استایل‌های کوتاه بهتر عمل می‌کند.

خمیر تعریف خدمه آمریکایی

ایده آل برای موهای کوتاه و ضخیم تر، این خمیر سبک وزن برای به حداقل رساندن موخوره و حفظ حالتی که نیاز به حرکت کمی دارد (در صورت تمایل) عالی است.

منبع

خمیر موی ساچاخوان

ما در اینجا تعداد زیادی از محصولات نظافت را آزمایش می کنیم GQ. ما یک کمد کامل پر از آن‌ها داریم—قفسه‌هایی که با ریخته‌گری همیشه در حال چرخش از مومیایی‌سازی‌ها و اسپری‌های بدن، از دئودورانت‌های طراحان گرفته تا خمیردندان‌های داروخانه‌ها روی آن‌ها ریخته می‌شود (تنها چند نفر از سردبیران کلید این کتابخانه مقدس مراقبت از خود را دارند. و جای تعجب نیست که آنها 25٪ بهتر از بقیه در دفتر بو می دهند). نکته این است که ما تست های زیادی انجام می دهیم. و ما توصیه های سنجیده زیادی را ارائه می دهیم. به خصوص در مورد مراقبت از مو. اما در میان همه ژل‌ها و معجون‌هایی که ما تأیید می‌کنیم، یکی وجود دارد که موهای خواننده ما را با قدرت ژل دهه 90 چنگ می‌زند و بیش از هر محصول آرایش‌دهنده دیگری به چرخ دستی‌ها اضافه می‌شود.

پوماد مات اوآی

چه چیزی باعث شده است به این خوبی باشد؟

خمیر موی STMNT با درخشندگی بالا

بهترین خمیر درخشنده طبیعی پوماد نگهدارنده

مناسب برای تمام بافت‌های مو، این برنده جایزه آرایش GQ ترکیبی از روغن‌های آبرسان و پودر برنج تقویت‌کننده دارد تا موهای شما را به‌طور جدی برگرداند، با نگه‌داری که در تمام طول روز دوام می‌آورد و درست در شب می‌شوید.

بتونه کامل مو Fatboy


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: