بهترین پتوی سکس، پتویی است که به معنای واقعی کلمه برای سکس ساخته شده است

شمع ماساژ Jimmyjane Afterglow

پتوی Microvelvet Throw Merlot Decor Liberator Fascinator

اگر شما یک عشایر جنسی هستید، بدانید که Liberator بالش‌های جنسی، پتوها و حتی مبلمان را از پارچه جادویی آن‌ها ساخته است که به شما امکان می‌دهد بیشتر خانه‌تان را ضد رابطه کنید. من و شریکم چیزی داریم که اساساً یک نشیمنگاهی است که تنها با هدف ایجاد عشق شیرین طراحی شده است – این یک برداشت عالی از یکی از بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها است.

6 اکسسوری دیگر که برای رابطه جنسی نامرتب دوست داریم

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏الکترونیک‏، ‏‏سخت‌افزار‏، ‏رایانه‏، ‏ماوس‏ و ‏شیشه‏

بهترین ست ملحفه برای رابطه: ملحفه های مخمل لیبراتور

منبع Liberator Fascinator Throw در پنج رنگ و دو سایز عرضه می‌شود و آنقدر شیک به نظر می‌رسد که هرگز نمی‌دانید برای استفاده از آن ساخته شده است. من آن را در «Merlot مخملی» دارم، و آن را در لبه تختم نگه می‌دارم – قبل از رابطه جنسی، من و همسرم آن را روی روکش‌ها می‌کشیم. نمای بیرونی مانند مخملی به نظر می رسد و مانند یک پرتاب لوکس مجلل به نظر می رسد، اما درون یک هسته مقاوم در برابر آب است. مسلماً، وقتی آن را چروک می‌کنید، آن هسته کمی شبیه پوشک به نظر می‌رسد، اما این بهای ناچیزی است که باید برای توانایی خنثی کردن پرتاب Fascinator به هر شکلی از ترشحات جنسی پرداخت، با دانستن اینکه هیچ کدام از آن نفوذ نمی‌کند. تصور کنید، بعد از اینکه هر دو در شکوه فرو رفتید، پتو را با شکوفا شدن یک شعبده باز از روی تخت بیرون بیاورید، قبل از اینکه روی ملحفه های ترد و خشک بخیزید و از هوش بروید. این پتو قابل شستشو با ماشین لباسشویی است، ده هزار درصد بالغ تر از استفاده از حوله مرطوب برای رابطه جنسی پریود است، و اگر از آن دسته افرادی هستید که از هیجان رابطه جنسی پنهانی در خانه همسرتان لذت می برید یا هستید، بسته بندی خوبی دارد. تنها کسی در جهان که به کتانی روی تخت هتل ها احترام می گذارد.

یک پتوی رابطه اختصاصی زمانی معنا پیدا می‌کند که در نظر بگیرید، بسته به اینکه دقیقاً چگونه آن را انجام می‌دهید، رابطه جنسی می‌تواند شامل مواردی مانند مایع منی، مایعات واژن، عرق، روغن مایع، موم، شامپاین ریخته شده، شاید مقداری فراست کیک باشد (من قضاوت نمی‌کنم) . کی میدونه دیگه چی؟ لذت بردن از لغزندگی در لحظه سرگرم کننده است. زمانی که آسیب های وارد شده به خود را بررسی می کنید، کمتر très cher منگنه بلند، ورق های با تعداد نخ بالا. چگونه می توان نیاز بزرگسالان به ملافه مشروع و باکیفیت و شهوت رابطه جنسی نامرتب و نامرتب را با هم آشتی داد؟ خوشبختانه، ما آن را داریم پتوی جنسی.

بهترین دستمال مرطوب بدن: دستمال مرطوب رویال بدن

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: صابون


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: