بهترین مکنده کلیت 2022: چون اسباب بازی ها این کار را بهتر انجام می دهند

بسیاری از کاربران گزارش می دهند که حس مکیدن اسباب بازی ها با احساساتی که در هنگام استفاده از ویبره یا دستان خود تجربه کرده اند متفاوت است. برخی حتی می گویند این اسباب بازی ها به آنها نوع متفاوتی از ارگاسم می دهد یا رسیدن به ارگاسم های متعدد را آسان تر می کند. رابطه جنسی دهانی روی کلیتوریس عالی است، اما گاهی اوقات این اسباب‌بازی‌ها شما را بهتر (و گاهی سریع‌تر) می‌رسانند. این ممکن است به این دلیل باشد که تحریک در مقایسه با یک ویبراتور تا حدی غیرمستقیم و ظریف است، بنابراین بدون اینکه شما را بیش از حد تحریک کند، شما را بالا می برد.

دلایل هرچه که باشد، واضح است که مکنده‌های کلیت به یک نوع بسیار محبوب از اسباب‌بازی‌های جنسی برای زنان تبدیل شده‌اند – در واقع آنقدر محبوب هستند که تقریباً همه شرکت‌های بزرگ اسباب‌بازی آن‌ها را اکنون می‌سازند. در اینجا تعدادی از بهترین اسباب بازی های مکش کلیتورال موجود است.

بهترین اسباب بازی جنسی مکش کلی: Womanizer Premium

اگر گاهی اوقات تحریک کلیشه اینطور نیست کاملا به اندازه ای است که شما را به تنهایی به آنجا برساند، شاید یک اسباب بازی مکش با ویبراتور نقطه G داخلی را ترجیح دهید. این یکی هر دو نقطه را به طور همزمان تحریک می کند، که می تواند آنقدر شدید باشد که تقریباً تکان دهنده است.منبع

این مکنده به طور خاص به گونه ای طراحی شده است که باریک و ارگونومیک باشد، بنابراین می توانید در حین رابطه جنسی نفوذی از آن استفاده کنید. Melt از Pleasure Air ثبت شده استفاده می کند که به گفته این برند، کلیتوریس را با امواج ضربانی و مکش بدون تماس مستقیم احاطه می کند. این ابزار عالی برای اضافه کردن محرک مورد نیاز (یا می‌خواهید) است.

بهترین اسباب بازی مکش راه دور: Satisfyer Curvy 2+

اسباب‌بازی‌های مکنده می‌توانند تفرقه‌انگیز باشند، به طوری که برخی از کاربران احساس می‌کنند که بیش از حد زیاد هستند یا کافی نیستند. بنابراین اگر مطمئن نیستید که آنها را دوست خواهید داشت (یا فقط بودجه کافی دارید)، منطقی است که حداقل در ابتدا با یک ارزان تر بروید. این یکی از بهترین هایی است که می توانید با 50 دلار یا کمتر دریافت کنید: محکم، بی صدا، ضد آب و قابل شارژ برای سرگرمی بدون باتری. سیلیکون ایمن بدن در سر نرم است و به طور کلی، Pro 2 برای مبتدیان عالی است.

بهترین مکنده فوق محرک: لورا دی کارلو باچی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: گیاه

هنگامی که کاربران TikTok شروع به ارسال پست هایی در مورد مکیده شدن روحشان توسط یک اسباب بازی به شکل گل رز کردند، محصول مورد بحث تقریباً بلافاصله به پرفروش ترین محصول تبدیل شد. در حالی که بسیار زیبا و (بدیهی است) محبوب است، اما توجه داشته باشید که این اسباب بازی به طرز فریبنده ای قدرتمند است و اگر حساسیت خاصی دارید ممکن است بسیار زیاد باشد.

بهترین اسباب بازی مکش برای استفاده در طول رابطه جنسی: We-Vibe Melt


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: