بهترین معاملات (اوایل) مبلمان روز کارگر برای خرید در سال 2022: Amazon، Wayfair، و موارد دیگر

AllForm: از کد LDS20 برای صرفه جویی 20 درصدی در سایت استفاده کنید، که به شما کمک می کند مبل مدولاری را که نشانک کرده اید با قیمت بسیار کمتری انتخاب کنید. (فقط برای زمانی محدود)

فلوید: همه چیز در فلوید 20٪ تخفیف دارد، مانند قاب تخت خواب و سیستم قفسه بندی بسیار محبوب. برای شیرین کردن این معامله، بخش زیبای فلوید نیز 25 درصد تخفیف دارد. (تا 9/6)

آمازون: Zon چند معامله انتخابی دارد که در سرتاسر سایت اتفاق می‌افتد، مانند پس‌انداز روی میزهای ایستاده که در کل همه‌گیری انجام داده‌اید.

Wayfair: صرفه جویی در مبلمان در Wayfair از طریق پشت بام است، به اصطلاح، با معاملات تا 60٪ تخفیف. (فقط برای زمانی محدود)

غرب نارون: به لطف معاملات نیمه تعطیل بسیار سخاوتمندانه West Elm، از خود چیزی شیک (و کمی مقرون به صرفه تر) پذیرایی کنید. (فقط برای زمانی محدود)منبع

طراحی در دسترس: فضای استراحت خود را در طول فروش اتاق نشیمن DWR که 15٪ تخفیف برای قطعات جذاب مانند صندلی های Eames و میزهای Noguchi ارائه می دهد، کاملاً بازسازی کنید. (تا 23/8)

آه تابستان، ما به سختی شما را می شناختیم، اما حداقل می توانیم درگذشت شما را با چند پیشنهاد حماسی روز کارگر قبل از تعطیلات آخر هفته سه روزه مشخص کنیم. تعداد زیادی از فروش‌های لباس مردانه اولیه وجود دارد که ارزش آن‌ها را دارد که از قبل به پایان برسند، اما معاملات مبلمان مخصوصاً اگر برای بقیه هوای خوب به صندلی‌هایی در فضای باز نگاه کرده باشید – یا برخی از دکوراسیون داخلی برای تکمیل پروژه‌های بازسازی خانه، بسیار مهم هستند. .

CB2: مبلمان و دکورهای انتخابی تا 30 درصد تخفیف دارند. (تا 23/8)

چه بخواهید اتاق خواب، اتاق نشیمن خود را زیبا کنید یا اساساً در حال تجدید نظر در کل خانه هستید، مجموعه ای واقعی از معاملات برای دستیابی به آن وجود دارد که شوک برچسب برخی از سرمایه گذاری های گران قیمتی را که دنبال کرده اید کاهش می دهد. بهترین بخش این است که همه چیز مستقیماً درب منزل شما تحویل داده می شود، بنابراین نیازی به بازگرداندن آن از فروشگاه (و زمان بیشتری برای انجام هیچ کاری) نیست. حالا بروید، پاهایتان را بالا بیاورید و از بهترین معاملات مبلمان روز کارگر که همین الان اتفاق می‌افتد لذت ببرید.


بهترین فروش مبلمان روز کارگر

مقاله: تا 25٪ تخفیف برای طیف وسیعی از مبلمان با طراحی دقیق از Article دریافت کنید. (تا 9/5)

همسایه: تمام مبلمان فضای باز Neighbor دارای 10٪ تخفیف است، اما اگر هزینه های کلان (مثلاً بیش از 6000 دلار) دارید، این تعداد را تا 15٪ کاهش دهید. فقط کد LABORDAY را هنگام تسویه حساب وارد کنید. (فقط برای زمانی محدود)

بیرونی: صرفه جویی بیشتر در مبلمان فضای باز روی عرشه: 30٪ تخفیف برای یکی از مجموعه هایی که قرار است حیاط خلوت شما را به حسادت بلوک شما تبدیل کنند، دریافت کنید. (تا 9/6)

نقطه آبی: فروش خروجی Blu Dot با تخفیف های عالی در مورد اقلام مازاد مانند کابینت، لوازم جانبی میز و چارچوب تخت پر شده است. (فقط برای زمانی محدود)

جعبه و بشکه: مجموعه مبلمان فضای باز رویاهای شما در نهایت می تواند تا نصف قیمت اصلی خود را در اختیار شما قرار دهد. (فقط برای زمانی محدود)

انبار سفال: فروشگاه مبلمان مورد علاقه مادرتان تا 40% مبلمان، ملافه و موارد دیگر را ارائه می دهد. (فقط برای زمانی محدود)

همه مدرن: از دکوراسیون خانه گرفته تا مبلمان برای هر اتاق در خانه شما، AllModern صرفه جویی زیادی در برخی از زیباترین قطعات اطراف ارائه می دهد. (فقط برای زمانی محدود)

بارو: از کد LDS22 برای صرفه جویی 10 درصدی در سرتاسر سایت در کاناپه های بارو، به علاوه صرفه جویی در سایر جواهرات مبلمان در اطراف سایت استفاده کنید. هرچه بیشتر خرج کنید، بیشتر پس انداز می کنید، با تخفیف های 1000 دلاری برای خریدهای بیش از 5000 دلار. (تا 9/6)

درب جلویی: تابستان در فرانت گیت به پایان نرسیده است، جایی که بسیاری از مبلمان در فضای باز و ساحلی تا 30 درصد تخفیف دارند و قطعات انتخابی تا 50 درصد تخفیف دارند. به علاوه، همه چیز به صورت رایگان ارسال می شود. (فقط برای زمانی محدود)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: