بهترین مدل مو برای موهای نازک بهترین استفاده را از آنچه دارید می کند


اگر خط موی شما عمدتاً دست نخورده است، گونزالس یک پامپادور را پیشنهاد می‌کند، حتی اگر یک برآمدگی کوچک مانند مدل موی آقایان باشد. موها را از جلو بلندتر کنید، سپس به سمت عقب شانه کنید و از خمیر مو یا خاک رس حجم دهنده استفاده کنید. او می‌گوید: خاک رس بنتونیت ماده چسبنده‌ای است که فولیکول‌های مو را به هم متصل می‌کند و بهترین استفاده را از تارهای شما می‌کند. بسیاری از کرم های فیبر مو نیز همین کار را می کنند.

مانند خطوط موی عقب‌رفته، شانه کردن روی آن نیز می‌تواند نازک شدن تاج را بپوشاند. گونزالس می‌گوید: «آرایشگر شما می‌تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید که موهای شما کجا بیشتر نازک می‌شود و کجا بیشترین تراکم را دارید. و بیایید صادق باشیم: اگر آرایشگر شما نمی تواند این کار را انجام دهید، سپس شاید یک آرایشگر جدید بگیرید.

یکی دیگر از گزینه‌ها، اگر خط موی شما دست نخورده است، این است که خیلی کوتاه بروید، تا روی خط مو تمرکز کنید. (افراد قد بلند با این یکی مزیت بزرگتری دارند، زیرا هیچ کس نمی تواند بالای سر آنها را ببیند.) “شما می توانید یک شماره 1 یا حتی 0.5 بگیرید” و سپس یک محو شدن بسیار بالا که تقریباً به تاج می رسد، گونزالس. می گوید. این نگاه در میان مردان سیاه‌پوست رایج است که در قسمت تاج نازک می‌شوند، خط موی تیز را در آغوش می‌گیرند در حالی که اساساً تاج را برمی‌دارند.»

نکاتی در مورد مدل مو برای رکود و تاج نازک

اگر هر دو نوع ریزش مو را تجربه می کنید، باید حد وسط ایده آلی پیدا کنید. واضح ترین راه حل این است که موهای خود را کمی به سمت جلو و به پهلو بپوشانید، در یک شانه جاروبر که نیمی از رکود شما را می پوشاند و به پر کردن تراکم تا بالا کمک می کند. همانطور که گفته شد، اگر نسخه متوسط ​​تا شدید هر یک از انواع ریزش مو را تجربه کنید، این کار به خوبی کار نخواهد کرد. به همین دلیل است که باید از میان نکات بالا بر اساس اینکه کدام نوع ضرر برای شما شدیدتر است انتخاب کنید و سپس بهترین نقاط قوت خود (و شاید بهترین محصولات) را در حرکت رو به جلو ارزیابی کنید. و پس از یک نقطه خاص، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که آن را کوتاه کنید یا کاملاً کچل شوید.

فاکتورهای دیگری که در انتخاب مدل مو باید در نظر گرفت

الگوهای ریزش موی شما تنها چیزی نیست که باید مورد توجه قرار گیرد. در حالی که آنها احتمالاً متغیر غالب خواهند بود، اما همچنان باید موارد زیر را از نظر یافتن چیزی جذاب در نظر بگیرید.

فرم صورت: مطمئناً، شکل صورت در اینجا اهمیت کمتری دارد – زیرا شما باید به جای انتخاب از کل منوی کوتاهی مو، از آنچه دارید حداکثر استفاده را ببرید. با این حال، اگر می‌خواهید یک پومپادور بلند را انتخاب کنید اما قبلاً صورت کشیده‌ای دارید، می‌تواند به کارتان بیاید. (Newsflash: ارتفاع اضافه شده فقط چیزها را بیشتر دراز می کند.) یک برش پرده حجیم نیز همین تأثیر را خواهد داشت. گونزالس می‌افزاید: «صورت‌های گردتر ترغیب می‌شوند تا از سبک‌های کوتاه‌تر استفاده کنند، مانند بالاپوش بافت‌دار با محو شدن مخروطی». این می تواند به “نرم شدن” لبه های صورت برای ایجاد نتیجه بیضی شکل تر کمک کند.

بلندای مو: هر طول اضافه شده زرادخانه ای برای پنهان کردن نازک شدن است. اما این بدان معنا نیست که همیشه به شما لطف خواهد کرد. خط مو واقعاً شروع به نمایان شدن می کند، به خصوص زمانی که مجبور شوید به دلیل بلندی موها را به جلو نکشید. در مورد مدل‌های کوتاه، اگر می‌خواهید رکود را پنهان کنید، می‌توانید سزار را انتخاب کنید، یا چیزی متلاطم و بافت‌دار برای پنهان کردن نازکی.

محو می شود: گونزالس خاطرنشان می کند، مانند دود و آینه، محو شدن یک راه عالی برای منحرف کردن تمرکز از موهای نازک است، زیرا توجه را از رویه ها دور می کند. محو شدن‌ها با موهای صورت نیز عالی به نظر می‌رسند، بین مو و صورت جدا می‌شوند و توجه بیشتری را به ریش و ابرو جلب می‌کنند.

قسمت های مو: ما در بالا به آن از نظر سبک‌های لباسشویی اشاره کردیم، اما هرگز قدرت حواس‌پرتی یک قسمت سخت و مشخص مو را دست کم نگیرید، که می‌تواند حواس‌تان را از انواع ریزش مو منحرف کند. اکثر پسرها قسمت خود را از یک طرف یا آن طرف مشخص می کنند، اما یک قسمت مرکزی را نیز در نظر می گیرند: «شفاف کردن موها از وسط می تواند برای کسانی کار کند که قصد دارند گوشه های عقب رفته را بپوشانند، در حالی که همچنان ظاهری طولانی تر و طبیعی دارند. گونزالس اضافه می کند.منبع