بهترین محصولات مو برای روزهای گرم و آفتابی تابستان

5. محافظ فر ضد رطوبت

نحوه حالت دادن به موهای مجعد، به ویژه از نظر وزن و نگه داشتن محصول، یک اولویت است. صرف نظر از ترجیحات شما، مطمئن شوید که در تابستان با محافظت از تارهای شما در برابر رطوبت و گرما از وز شدن و وز شدن آن جلوگیری می کند. شما حتی از شکاف و شکستگی در فرآیند جلوگیری خواهید کرد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: مواد آرایشی، و پودر

چه یک کرم مغذی روزانه یا یک ماسک هفتگی، درمان پوست سر پوست سر را آرام می کند و هرگونه التهاب و تحریک را کاهش می دهد و در عین حال از پوسته پوسته شدن نیز جلوگیری می کند. این می تواند با هرگونه قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقابله کند و سر را پس از یک روز طولانی بیرون از منزل آرام کند (اگرچه سوختگی های ناشی از آفتاب باید با مواد و محصولات مناسب خود درمان شوند). به یاد داشته باشید، پوست سر هماهنگ به موها محیطی بهینه برای رشد می دهد.

مانند یک ماسک موی تجویزی، یک کرم درمان پس از آفتاب با اثرات اشعه ماوراء بنفش و آسیب حرارتی بر روی کوتیکول ها مقابله می کند، در حالی که کنترل سبک وزن را نیز فراهم می کند. درخشندگی را افزایش می دهد، عمیقا حالت دهنده و آبرسانی می کند و از وز شدن و شکستن موها جلوگیری می کند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری، شیکر، و شامپو

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری، شامپو، و شیکر

ژل فر ضد رطوبت Ouidad

هیچ چیز بدتر از رفتن به تعطیلات ناهار فقط برای داشتن آب گرم تابستانی نیست ذوب شدن محصول موی شما نه تنها موهای شما آسیب می بیند، بلکه یک دسته محصول روی پوست سر شما جمع می شود یا از صورت شما می چکد (و حتی منافذ را مسدود می کند). بنابراین، اطمینان حاصل کنید که محصول انتخابی شما به جای چرخش، نوید ماندن را می دهد.

پودر معدنی پوست سر Supergoop SPF 35

این یک نکته چند ساله است، اما شامپوهای معمولی خود را سبک تر نگه دارید: بدون سولفات، بدون سورفکتانت های خشن. شما می خواهید عرق، روغن، کثیفی و تجمع محصول را بدون از بین بردن رطوبت اضافی از بین ببرید. شما می توانید برای زمانی که پوست سر و تارهای سر شما نیاز به طراوت واقعی دارند، شامپوی سم زدایی عمیق را در دسترس داشته باشید، اما آن روزها بسیار اندک است. برای شستشوی معمولی، به ویژه در تابستان، یک شامپوی ملایم ضروری است – و در حالت ایده آل، حاوی ویتامین های مغذی و مواد متعادل کننده پوست سر است.

منبع

از راه های متعدد برای محافظت از پوست سر در برابر نور خورشید، تعداد کمی به اندازه پودر مو جهانی یا بدون آشفتگی هستند. (تعداد کمی نیز به این اندازه دست کم گرفته شده اند!) یک پاشیدن ساده می تواند از سرخ شدن قسمت موهای شما، لکه های طاس و گاو در زیر نور خورشید جلوگیری کند. ما به مه‌های پوست سر (برای مردانی که موهای نازک یا وزوز دارند) مقام دوم را می‌دهیم، اما این پودر معدنی است که به افرادی که آسیب‌پذیری بیشتری نسبت به مو دارند کمک می‌کند.

رژیم حالت دادن به موهای خود را در تابستان بدون سروصدا نگه دارید و همان کاری را که موج سواران انجام می دهند انجام دهید: بافت ساحلی خود را از نمک اقیانوس دریافت کنید و می توانید مدل های حجیم، سبک و بافت دار را تقلید کنید (حتی اگر موهای شما فقط یک اینچ بلند باشد). تنها چیزی که نیاز دارید یک اسپری حالت دهنده نمک دریایی و چند انگشت برای به هم زدن آن است.

ماسک مو که تارها را تقویت می کند، کوتیکول ها را بازسازی می کند، فشار پوست سر را آرام می کند، و مقدار زیادی مواد مغذی را به هر مو پمپ می کند.

ماسک بازسازی کننده مو Sisley Paris Hair Rituel

4. حالت دهنده ضد وز

10. درمان پوست سر

نرم‌کننده روزانه شما ساده‌ترین و منظم‌ترین راه برای جلوگیری از موخوره و پف کردن (به دلیل گرما و رطوبت) است. مدل مناسب تارهای شما را در برابر از دست دادن رطوبت پوشش می دهد و از آن محافظت می کند و در عین حال گره خوردن را باز می کند – حتی ضخیم ترین، درشت ترین و مجعد ترین موهای ما.

7. پودر SPF بخش مو و گاو