بهترین محصولات مو برای روزهای گرم و آفتابی تابستان


هرکسی که در طول تابستان عرق کرده است، می‌داند که یکی از سخت‌ترین زمان‌های سال است که یک سر موی خود را به نمایش بگذاریم. بسیاری از مردان عمداً موهای خود را کوتاه می کنند (برای موهای صورت هم همین طور) در ماه های گرم تر، تا سردردهای ناشی از گرما و رطوبت را کنار بگذارند. (آسیب طولانی مدت اشعه ماوراء بنفش دقیقاً با ناامیدی تابستانی که موها را شکافته است نیز وجود دارد.)

اما نه چندان سریع: می‌توانید موج‌های تابستانی ساحلی را که در تمام طول سال روی آن کار کرده‌اید، داشته باشید، در حالی که موها را در برابر عوامل فصلی محافظت می‌کنید. لیست بلند بالایی از محصولات مراقبت از مو و حالت دهنده وجود دارد که زندگی را در تابستان آسان‌تر می‌کنند – و این برای مردانی که مدل‌های موی کوتاه‌تری دارند نیز صدق می‌کند. محصولات موی تابستانی مورد علاقه ما برای مردان را بخوانید.

10 بهترین محصول موی مردانه در تابستان

1. یک استایلر غیرقابل ذوب

هیچ چیز بدتر از رفتن به تعطیلات ناهار فقط برای داشتن آب گرم تابستانی نیست ذوب شدن محصول موی شما نه تنها موهای شما آسیب می بیند، بلکه یک دسته محصول روی پوست سر شما جمع می شود یا از صورت شما می چکد (و حتی منافذ را مسدود می کند). بنابراین، اطمینان حاصل کنید که محصول انتخابی شما به جای چرخش، نوید ماندن را می دهد.

استایلر اسپری خاک رس American Crew

اوه، و قبل از اعمال آن…

2. روغن محافظ

رطوبت، گرما و اشعه ماوراء بنفش همگی می توانند موهای شما را به خطر بیندازند. آنها به تنهایی یا با هم کار می کنند تا کوتیکول را باز کنند و باعث از بین رفتن رطوبت، وز کردن، شکستن، دوشاخه شدن و غیره شوند. با پوشش دادن رشته ها با یک روغن دفاعی (یا حتی یک اسپری)، می توانید آسیب ناشی از این عوامل محیطی را مسدود کنید، و معمولاً این روغن های سبک وزن به طور کامل در رشته ها جذب می شوند تا امکان استفاده از سایر استایلرها را فراهم کنند.

روغن ضد اشعه ماوراء بنفش و گرما بامبل و بامبل

3. اسپری بافت

رژیم حالت دادن به موهای خود را در تابستان بدون سروصدا نگه دارید و همان کاری را که موج سواران انجام می دهند انجام دهید: بافت ساحلی خود را از نمک اقیانوس دریافت کنید و می توانید مدل های حجیم، سبک و بافت دار را تقلید کنید (حتی اگر موهای شما فقط یک اینچ بلند باشد). تنها چیزی که نیاز دارید یک اسپری حالت دهنده نمک دریایی و چند انگشت برای به هم زدن آن است.

اسپری نمک بافت ساز Rahua

4. حالت دهنده ضد وز

نرم‌کننده روزانه شما ساده‌ترین و منظم‌ترین راه برای جلوگیری از موخوره و پف کردن (به دلیل گرما و رطوبت) است. مدل مناسب تارهای شما را در برابر از دست دادن رطوبت پوشش می دهد و از آن محافظت می کند و در عین حال گره خوردن را باز می کند – حتی ضخیم ترین، درشت ترین و مجعد ترین موهای ما.

روزانه از آن استفاده کنید، حتی در روزهایی که شامپو نمی‌زنید، به عنوان «شستشوی مشترک».

نرم کننده ضد موخوره Living Proof

5. محافظ فر ضد رطوبت

نحوه حالت دادن به موهای مجعد، به ویژه از نظر وزن و نگه داشتن محصول، یک اولویت است. صرف نظر از ترجیحات شما، مطمئن شوید که در تابستان با محافظت از تارهای شما در برابر رطوبت و گرما از وز شدن و وز شدن آن جلوگیری می کند. شما حتی از شکاف و شکستگی در فرآیند جلوگیری خواهید کرد.

ژل فر ضد رطوبت Ouidad

6. ماسک احیا کننده مو

آسیب تابستان بر موها شدید است، از شکستگی تا وز شدن و خشکی و دو شاخه شدن موها. چیزی که مو به شدت به آن نیاز دارد، احیای هفتگی است: یک نرم کننده عمیق را امتحان کنید ماسک مو که تارها را تقویت می کند، کوتیکول ها را بازسازی می کند، فشار پوست سر را آرام می کند، و مقدار زیادی مواد مغذی را به هر مو پمپ می کند.

ماسک بازسازی کننده مو Sisley Paris Hair Rituel

یادداشت جانبی: اگر موهای رنگ شده یا دکلره شده دارید، استفاده از ماسک های متعادل کننده رنگ و ایجاد چسب، در کنار شامپوها/ حالت دهنده ها و حالت دهنده هایی که رنگ را تقویت و محافظت می کنند (به ویژه در برابر مواد اصلی تابستانی مانند آب نمک، کلر، اشعه ماوراء بنفش و گرما) مهم است. در مورد حفظ موهای رنگ شده بیشتر بخوانید.

7. پودر SPF بخش مو و گاو

از راه های متعدد برای محافظت از پوست سر در برابر نور خورشید، تعداد کمی به اندازه پودر مو جهانی یا بدون آشفتگی هستند. (تعداد کمی نیز به این اندازه دست کم گرفته شده اند!) یک پاشیدن ساده می تواند از سرخ شدن قسمت موهای شما، لکه های طاس و گاو در زیر نور خورشید جلوگیری کند. ما به مه‌های پوست سر (برای مردانی که موهای نازک یا وزوز دارند) مقام دوم را می‌دهیم، اما این پودر معدنی است که به افرادی که آسیب‌پذیری بیشتری نسبت به مو دارند کمک می‌کند.

پودر معدنی پوست سر Supergoop SPF 35

8. یک درمان ریکاوری پس از آفتاب

مانند یک ماسک موی تجویزی، یک کرم درمان پس از آفتاب با اثرات اشعه ماوراء بنفش و آسیب حرارتی بر روی کوتیکول ها مقابله می کند، در حالی که کنترل سبک وزن را نیز فراهم می کند. درخشندگی را افزایش می دهد، عمیقا حالت دهنده و آبرسانی می کند و از وز شدن و شکستن موها جلوگیری می کند.

کرم بازیابی مو پس از آفتاب ساچاخوان

9. یک شامپوی ملایم

این یک نکته چند ساله است، اما شامپوهای معمولی خود را سبک تر نگه دارید: بدون سولفات، بدون سورفکتانت های خشن. شما می خواهید عرق، روغن، کثیفی و تجمع محصول را بدون از بین بردن رطوبت اضافی از بین ببرید. شما می توانید برای زمانی که پوست سر و تارهای سر شما نیاز به طراوت واقعی دارند، شامپوی سم زدایی عمیق را در دسترس داشته باشید، اما آن روزها بسیار اندک است. برای شستشوی معمولی، به ویژه در تابستان، یک شامپوی ملایم ضروری است – و در حالت ایده آل، حاوی ویتامین های مغذی و مواد متعادل کننده پوست سر است.

10. درمان پوست سر

چه یک کرم مغذی روزانه یا یک ماسک هفتگی، درمان پوست سر پوست سر را آرام می کند و هرگونه التهاب و تحریک را کاهش می دهد و در عین حال از پوسته پوسته شدن نیز جلوگیری می کند. این می تواند با هرگونه قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقابله کند و سر را پس از یک روز طولانی بیرون از منزل آرام کند (اگرچه سوختگی های ناشی از آفتاب باید با مواد و محصولات مناسب خود درمان شوند). به یاد داشته باشید، پوست سر هماهنگ به موها محیطی بهینه برای رشد می دهد.

کرم درمان پوست سر هریمنبع