بهترین محصولات برای مردان با موهای نازک

بسیاری از محصولات حالت دهنده مو وجود دارند که از قدرت شامپوی خشک استفاده می کنند و در نتیجه به مدل های نازک کننده حجم و تراکم می بخشند. آنها را عمدتاً در روزهای غیر شستشو استفاده کنید و پایه‌ای را انتخاب کنید که پایه آن به بهترین شکل با نیازهای استایل شما مطابقت دارد. (یک خمیر در رشته‌های بلندتر، یک موم با مدل‌های کوتاه‌تر و براق‌تر.) همچنین ریشه‌های مو را هدف قرار دهید: اینجاست که بیشترین کنترل را بر روی نحوه سفت شدن مو دارید و همچنین جایی است که روغن جمع می‌شود.

شامپو تقویت کننده گردش خون Davines

ضخیم کننده + حالت دهنده حجم دهنده

بهترین شامپو محرک پوست سر برای موهای نازک

اگر موهای شما کم پشت تر از گذشته است، بهتر است با بهترین محصولات برای موهای نازک، حجم و پرپشتی بیشتری به آن اضافه کنید. ممکن است فکر کنید (به اشتباه) که باید آن را کوتاه نگه دارید. ممکن است فکر کنید (همچنین به اشتباه) هیچ محصولی به جز قرص، معجون و جراحی وجود ندارد که ممکن است کمک کند. اما دنیای کاملی از شامپوها و نرم‌کننده‌ها، واکس‌ها و سشوارها وجود دارد تا همه چیز دوباره پر به نظر برسد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لوازم آرایشی

اگر قبلاً با شامپو خشک آشنایی ندارید، این را مقدمه خود در نظر بگیرید. این یک معجزه کننده حجم دهنده است—چربی اضافی را در ریشه جذب می کند و به جای سفت شدن و بی روح شدن موها را آزاد می کند تا بایستند. باید بین روزهای شامپو استفاده کنید (یعنی هر روز شامپو نزنید و در روزهایی که شستشو نمی دهید از آن استفاده کنید). با وجود نام “شامپو خشک”، از خشک شدن بیش از حد جلوگیری می کند، که یک مشکل رایج در شستشوی مایع است.

نرم کننده مو حجم دهنده EVO

یک سشوار عالی

بهترین حالت دهنده ضخیم کننده برای موهای نازک

پودر بافت دهنده توسکا نیویورک

شامپو خشک + هیبرید حالت دهنده مو

بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا 13 مورد از بهترین محصولات برای موهای نازک آورده شده است. هر ترکیبی از آنها را امتحان کنید تا مبارزه را ادامه دهید – به آرامی وارد آن شب خوب نشوید.


حالت دهنده های بافت دهنده + حجم دهنده

خمیر موی Uppercut Deluxe “Featherweight”.

بهترین اسپری شامپو خشک برای موهای نازک

منبع

بهترین موم شامپوی خشک برای موهای نازک

بهترین شامپو ضد DHT برای موهای نازک


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: