بهترین مارک های مقرون به صرفه لباس مردانه که مد سریع نیستند


یافتن تعادل بین کیفیت و ارزش یک چالش بی پایان برای همه افراد لباس پوش است. مطمئناً، پس انداز کردن پول خوب است، اما این صورت حساب همیشه از راه های دیگری سررسید می شود: زمانی که تی شرت جدید 5 دلاری پس از چند بار پوشیدن شروع به از هم پاشیدگی می کند یا ژاکت جذاب پس از اتمام آن در پشت کمد شما از بین می رود. گذشت. برای کمک به عبور از این چالش و هدایت شما به سمت نیروانا لباس مردانه، ما بهترین مارک های نسبتاً مقرون به صرفه را که مد سریع نیستند جمع آوری کرده ایم.

الکس میل

الکس میل برندی است که به نظر می رسد همیشه وقتی صحبت از جزئیات کوچک به میان می آید، به نظر می رسد. این ایده‌آل‌های افلاطونی کت‌های سخت، تی شرت‌های دم‌دار و سویشرت‌های یقه‌دار را می‌سازد. اما واقعاً الکس میل زمانی که مشتریان را کمی از منطقه آسایش خود خارج می کند، در بهترین حالت خود قرار دارد. ادامه دهید و چینی‌های چین‌دار AM را با یک فاق بزرگ یا حتی یکی از لباس‌های زیپ‌دار آن امتحان کنید.

استوسی

ما Stüssy را Chanel لباس های خیابانی می نامیم زیرا برند اسکیت مانند خانه مد پاریس مدت زیادی در اوج رده خود بوده است. البته این دو از نظر قیمت تفاوت چشمگیری دارند. یک تی شرت استوسی – جوکم هالین، یکی از بنیانگذاران Legacy ما، گفت: “فقط جالب ترین چیزی که می توانید داشته باشید”. GQ*-* با قیمت کمتر از 50 دلار به فروش می رسد. این برند با همکاری‌های خود به آتش زدن ادامه می‌دهد و تنها در چند ماه گذشته با Dries Van Noten و Levi’s همکاری می‌کند، در حالی که ژاکت‌ها و شلوارهای مناسب اسکیت‌باز را که پایه و اساس امپراتوری لباس‌های خیابانی آن هستند، کنار گذاشته است.

پاراتودو

پاراتودو مستقر در فیلادلفیا بیشتر از اکثر برندهای لباس مردانه، تفریح ​​را در اولویت قرار می دهد. اقلام برجسته آن شامل شورت هایی با طرحی شبیه به لامپ گدازه و تی و پیراهن هایی با گرافیک روانگردان است. این برند همچنین می‌داند که رنگ‌های متمایز یکی از بزرگترین دارایی‌های آن است – چه کسی به ژاکت کش باف پشمی در سایه‌هایی مانند «انبه» و «کلید لیمو» نیازی ندارد؟ و اگر لباس‌ها خارج از محدوده قیمتی شما هستند، ممکن است با یک آجر 5 دلاری مجذوب شوید. تسکین دهنده استرس.منبع