بهترین مارک‌های چکمه‌های کابوی 2023: 9 نام آماده برای برانگیختن استایل بهاری شما


متأسفانه، همه از نعمت‌های شیک یک کابوی واقعی برخوردار نیستند. اما بهترین مارک‌های چکمه‌های کابویی می‌توانند به شما کمک کنند تا در سبک وسترن گرم سیگاری بحث کنید که آیا تا به حال اسب سواری کرده‌اید یا نه. ما محاسبات را انجام دادیم و متوجه شدیم که جایگزین کردن هر نوع کفشی با یک جفت چکمه کابویی منجر به افزایش میانگین امتیاز استایل شما تا حدود 67 درصد می شود (این مقدار زیادی است، FYI). در مورد آن فکر کنید: چه با یک کت و شلوار، یک شلوار جین ساده قدیمی، یا چینی های باریک، وقتی چند لگد گاوچران را به پا می کنید، سخت است. نه برای اینکه کاملاً احساس بدی داشته باشم آیا می تواند به دلیل پاشنه سخاوتمندانه و به طور عینی رابطهی باشد؟ یا شاید انگشتان نوک پا (یا در این مورد، مربع انگشتان پا)؟ یا دوخت پیچیده و مسحورکننده؟ بله، بله، و بله.

اکنون که بدون شک متقاعد شده‌اید که به چکمه‌های کابوی نیاز دارید، فقط یک دقیقه صبر کنید: نباید اولین جفتی را که در فید شما ظاهر می‌شود بخرید. قبل از اینکه شروع به پرتاب اسلحه های وب جهانی a-blazin’ کنید، می خواهید مطمئن شوید که به دنبال چه هستید. به همین دلیل است که ما بهترین مارک های چکمه گاوچران را برای همه جمع آوری کرده ایم. از ارزان و شاد تا بالاترین کالیبر، کفش ایمنی مجهز تا کلاسیک های قدیمی، اینها مارک هایی هستند که باید به آنها توجه کرد.

چکمه های Lucchese

شما نمی توانید در مورد چکمه های کابوی گران قیمت بدون اشاره به Lucchese صحبت کنید. این برند بیش از یک قرن است که نامی مشهور در چکمه های غربی بوده است که توسط روسای جمهور ایالات متحده و افراد مشهور بی شماری به طور یکسان پوشیده شده است. (آنها همچنین چکمه های رسمی کابوی Dallas Cowboy Cheerleaders هستند. هر چه بیشتر بدانید!) اگرچه Lucchese برخی از چکمه های مقرون به صرفه تر خود را در سطح بین المللی می سازد، محبوب ترین سبک های آنها توسط صنعتگران در تگزاس ساخته شده است. می‌توانید از چرم‌های کامل گاوی و همچنین چرم‌های عجیب‌وغریب، ساختارهای جوش‌خورده درجه یک و قیمت بسیار بالا انتظار داشته باشید.

چکمه Lucchese “Elgin”.

چکمه Lucchese “Rusty”.

چکمه های سوارکار Lucchese “Livingston”.

چکمه های لوچس وایت سندز

تکواس

Tecovas یک بازیکن جدید در بازی چکمه‌های گاوچران است که مانند هر برند جدید لباس عمل می‌کند: فروش مستقیم به مصرف‌کننده. اما تمسخر خود را نگه دارید زیرا Tecovas معامله واقعی است. مانند بسیاری از برندهای پیشرفته غربی چکمه، Tecovas چکمه‌های خود را در لئون، مکزیک، جایی که سنت دیرینه چکمه‌سازی خوب وجود دارد، تولید می‌کند. این بدان معناست که ساخت و ساز باکیفیت مانند گودیر، گیره های سنتی چوب لیمو در کف، و حتی چرم های عجیب و غریب مانند شترمرغ و تمساح. با این حال، برخلاف آن دسته از چکمه‌سازان لوکس، Tecovas کالاهای خود را با قیمت‌های شگفت‌آوری مقرون به صرفه ارائه می‌کند. و فقط به این دلیل که Tecovas یک دلار نسبتا جوان است به این معنی نیست که این برند دنبال روند است: آنها آن را مانند همتایان محترم خود کلاسیک نگه می دارند.

چکمه Tecovas “Johnny”.

چکمه های کابوی زیپ دار Tecovas “Dean”.

چکمه های گاوچران از پوست تمساح Tecovas “Austin”.

چکمه های جاستین

اگر فقط به دنبال فرو بردن انگشتان پا در دنیای گسترده چکمه های غربی هستید، احتمالاً نباید یک تن هزینه کنید. جاستین بوتز طیف وسیعی از چکمه‌های گاوچران و چکمه‌های کاری با الهام از غرب را با قیمتی مقرون به صرفه‌تر ارائه می‌دهد.

بوت کار جاستین بوتس Stampede

بوت طناب اجرای جاستین بوت

چکمه جاستین بوت خم ریل 13 اینچی پنجه مربعی

چکمه سواری ریل 11 اینچی جاستین بوتس

چکمه های تونی لاما

تونی لاما، مانند دیگر افراد مستقر در غرب، از اواخر دهه 1800 وجود داشته است. اما در حالی که سایر چکمه‌سازان افسانه‌ای مسیر گران‌قیمت را طی کردند، تونی لاما خود را متعهد به استفاده از چکمه‌هایی کرد که مقرون به صرفه‌تر بودند – بدون اینکه یکپارچگی آن را قربانی کند.

تونی لاما “Monterey” 10″ چکمه وسترن پنجه گرد

چکمه های تونی لاما Jinglebob

چکمه تونی لاما Stallion 7900

بوت غربی تونی لاما مدل 7956 Americana پنجه مربعی

چکمه آریات

آریات همه چیز را از چکمه های سواری و طناب تا چکمه های پنجه مربعی و چکمه های کار ارائه می دهد، همگی با قیمت مناسب و به راحتی از طریق آمازون در دسترس هستند. چکمه‌سازان سنتی اغلب به مواد و تکنیک‌های بی‌حرکت پایبند هستند، اما آریات از مواد مدرنی استفاده می‌کند که راحتی، تنفس، و طول عمر را همراه با رویه‌های چرمی و دوخت‌های قدیمی ارائه می‌دهند.

بوت هیبرید Rancher آریات

بوت وسترن اسموکواگون اسپرت آریات

بوت پنجه مربع پهن آریات Groundbreaker

چکمه های سرخ کردنی

فرای ممکن است بیشتر به خاطر چکمه های کاری و چکمه های مجلسی اش شناخته شود، اما مجموعه تنگ چکمه های غربی آن ها ارزش بررسی دارد. این سبک‌ها ممکن است کمی بیشتر از راک اند رول متمایل باشند تا در مزرعه، اما هر کدام با استفاده از چرم‌های درجه یک و روش‌های ساخت و ساز آزمایش‌شده زمان ساخته شده‌اند.

داخل چکمه های زیپ دار “آستین” را سرخ کنید

بوت “آستین” جودپور سرخ کنید

Rios of Boots مرسدس

چکمه های وسترن بیشتر از سهم خود باعث دوبار گرفتن می شوند. اما برای Rios of Mercedes، این موضوع در مورد گرفتن کره چشم نیست. برند IYKYK واقعاً برای چکمه‌هایی که به همان اندازه ظریف هستند، محبوب است (به هر حال برای چکمه‌های کابویی ظریف هستند). هر چکمه در مرسدس، تگزاس توسط چکمه‌سازان چیره دست ساخته می‌شود که همه چیز را با دقت به جزئیات دوخت، منبت کاری و دوخت می‌کنند. مطمئناً آنها یک پنی برای شما هزینه خواهند داشت. اما هر بار که آنها را بپوشید، سرمایه گذاری نتیجه می دهد.

چکمه های Rios of Mercedes Style #R9027

چکمه های ریوس مرسدس R9016

ریوس چکمه های شترمرغ مرسدس Americano FQ

Rios of Mercedes چکمه های شترمرغ صاف

چکمه های بدون علامت

همانطور که از نام آن پیداست، Unmarked به نوعی یک برند ساده است. برچسب مستقر در لئون، مکزیک، کفش‌ها و چکمه‌های خود را با شجره‌نامه چند نسلی می‌سازد. و اگرچه این برند به هیچ وجه یک برند چکمه‌های گاوچران نیست، آنها برخی از چکمه‌های غربی باکیفیت را در اطراف تولید می‌کنند (هر زمان که به آن رسیدند). دوخت های پیچیده گلدوزی، گیره های چوب لیمو در کف، دوخت بسیار تمیز به قول خودشان کار می کند.

RRL

بله، RRL. برند فرعی وسترن اسپیتتون هاوکینگ رالف لورن در واقع برخی از برگزیده ترین چکمه های کابویی را می سازد که تا به حال دیده اید. رالف به استفاده از بهترین کارخانه های اطراف، خواه برای شلوار جین، کت و شلوار، پیراهن، یا حتی چکمه های کابویی معروف است. اگرچه جزئیات دقیق کارخانه‌هایی که استفاده می‌کنند به‌طور قابل‌توجهی خاموش است، اما چکمه‌های خود را در ایالات متحده می‌سازند و از ظاهر دوخت فوق‌العاده خوب، چرم‌های واقعی و گیره‌های چوب لیمو، آن‌ها هیچ چیز را کم نمی‌کنند.

چکمه های کابوی جیر RRL Plainviewمنبع