بهترین لرزاننده نقطه جی در سال 2022: دقیقا به نقطه مناسب ضربه بزنید

شکل خمیده ملایم این ویبراتور در استفاده بسیار راحت است و بسته به اینکه چگونه آن را زاویه می دهید و اینکه آن را به داخل و خارج می کنید یا نه، بسیار ملایم یا بسیار شدید است. این یک موتور قدرتمند با چندین سرعت و تنظیمات دارد، بنابراین برای مبتدیان و متخصصان یک انتخاب عالی است.

همه کاره ترین ویبراتور نقطه جی

مخالفان ممکن است باید در مورد این موضوع بگوید مطمئناً واقعی است به این معنا که مکانی است که هنگام لمس آن به افراد زیادی لذت می‌برد – و وقتی نواحی اروژنی به میان می‌آید، آیا این واقعاً مهم نیست؟

منحنی عمیق این ویبر برای کاوش در نقطه G ایده آل است، اما سر نرم و لطیف آن نیز به گونه ای طراحی شده است که وقتی می خواهید از آن به این روش استفاده کنید، روی کلیشه شما احساس خوبی داشته باشد. چه حرکات تکان دادن، رانش یا چرخش را در نقطه G خود ترجیح دهید، دسته این اسباب بازی به راحتی خمیده است تا به شما کمک کند هر طور که می خواهید روی آن مانور دهید.

بهترین ویبراتور نقطه G بافت دار

اگر بودجه لازم برای یک فضای گران‌قیمت ندارید، به جای آن این مورد را در نظر بگیرید—به‌طور شگفت‌انگیزی نسبت به قیمت پایین قوی است، دارای صفحه‌ای است که به شما امکان می‌دهد میزان دقیق ارتعاش مورد نظرتان را تنظیم کنید، و کاملاً به شکل نقطه جی را پیدا کنید و اگر معلوم شد که طرفدار آن نوع تحریک نیستید، همیشه می‌توانید از بیرون استفاده کنید.

بهترین ویبراتور کلی نقطه G

بنابراین بدون خداحافظی، در اینجا برخی از لرزاننده‌های نقطه G بسیار خوب هستند که شما (یا شریک زندگیتان) را متعجب می‌کنند که چگونه کسی فکر کرده است که این نقطه افسانه است.

بهترین ویبراتور نقطه G مقرون به صرفه

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کارد و چنگال، ابزار، قلمو، و قاشق

با این حال، صرف نظر از اینکه شما چه چیزی را باور دارید، چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که نقطه G در داخل واژن، در دیواره جلوی واژن (نزدیک ترین به ناف) حدود 2 تا 3 اینچ است و می تواند با انگشتان یا آلت تناسلی تحریک شود، مشروط بر اینکه بتوانید زاویه را درست بگیرید. یا البته: با یک اسباب بازی جنسی. ویبراتورها فقط برای بیرون نیستند – آنها می توانند در داخل نیز احساس فوق العاده ای داشته باشند.

برای اکثر افرادی که دارای نقطه G هستند، تحریک آن نقطه به خودی خود برای از بین بردن آنها کافی نیست – تحریک کلیت نیز لازم است. به همین دلیل است که لرزاننده های دوگانه تحریک مانند این بسیار موثر هستند. با استفاده از یک موتور در داخل و یک موتور در خارج، بهترین عملکرد هر دو دنیا را هنگام استفاده از این اسباب بازی بدست می آورید.منبع

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ابزار و قلم مو

برخی از کارشناسان فکر می کنم نقطه G یک ساختار متمایز در داخل دیواره واژن است، در حالی که دیگران استدلال می کنند که این در واقع بخشی از کلیتوریس داخلی است که مانند کوه یخ در بدن گسترش می یابد و بسیار بزرگتر از آن چیزی است که نوک کلیتورال خارجی کوچک نشان می دهد.

در هر انتهای این ویبراتور سنگین یک موتور با کنترل مستقل وجود دارد. هر کدام به خودی خود به طرز چشمگیری خشن هستند و زمانی که به طور همزمان مورد استفاده قرار می گیرند، تقریباً در حد جک چکش هستند. اگر به دنبال یک هجوم مطلق از حس نقطه G هستید – یا فقط می خواهید یک حال و هوای فوق العاده قدرتمند برای هر هدفی داشته باشید – Swan Wand یک گزینه فوق العاده است.

بهترین ویبراتور نقطه جی در مسافت طولانی