بهترین قسمت “The Last of Us” کت پدرو پاسکال است

ژاکت کامیون دار واکس شده Flint و Tinder یکی از محبوب ترین اقلام هاکبری نیست. است محبوب ترین کالای هاکبری، و اگر نشانه میلر نشانه ای باشد، به این زودی وضعیت خود را رها نخواهد کرد. نه فقط به این دلیل که دستیابی به یک راننده کامیون سخت‌گیر همیشه حرکت عاقلانه‌ای در این زمان از سال است، بلکه به این دلیل که این کاپشن خاص – برش از 7 اونس مقاوم است. پارچه بادبانی پنبه ای و مجهز به آستر فلانل دنج – از دیرباز یکی از این موارد بوده است GQموارد دلخواه (و یکی از شما نیز.) آیا از شما در برابر مردگان محافظت می کند؟ احتمالا نه. اما به جز یک آخرالزمان واقعی زامبی، نمی‌توانیم به سناریوی هوای سرد فکر کنیم. نمی خواهد به تنهایی با یک کشباف کابلی خوش‌رنگ و مقداری لبه‌های قدیمی، یا لایه‌برداری زیر یک روپوش زیبا و شلوار پشمی مبهم در یک صبح شلوغ ژانویه مفید است.

آیا ما مشتاقانه منتظریم تا با پیشرفت نمایش، تعداد بیشتری از این ژاکت را ببینیم؟ مطمئن. اما آنچه که ما واقعاً مشتاقانه منتظر آن هستیم، طبیعتاً، دیدن موارد بیشتری است شما در ژاکت به عنوان بینندگان در سراسر جهان پنبه (با عرض پوزش) به جذابیت آن است. ما نمی‌گوییم که باید از هم‌اکنون برنامه‌ریزی لباس هالووین خود را شروع کنید، اما تعجب نکنید اگر در ماه اکتبر تعداد زیادی از بچه‌ها را در یک شماره بوم واکس‌شده آشنا ببینید.

ژاکت کامیون دار واکس دار با آستر فلانل فلینت و تیندر در خاکستری روشنمنبع آخرین ما، اقتباس دراماتیک HBO از بازی ویدیویی با همین نام، در حال حاضر موفقیت آمیز بوده است. جلب نظر منتقدان یک چیز است – این یک چیز دیگر است که گیمرها از آن متنفرند که آن را در بازسازی پر بودجه عنوان پلی استیشن مورد علاقه خود تحسین کنند. با این حال، در یکی از قسمت‌های این سریال، این سریال همچنین آماده است تا طرفداران گروهی به همان اندازه سخت‌گیرانه را بسازد: آدم‌های عجولانه‌ی لباس‌های مردانه پرسه‌زن.

ژاکت کامیون دار واکس دار با آستر فلانل فلینت و تیندر در مشکی