بهترین قاطرها برای مردان 2022: 17 لغزش برای هوا دادن به مچ پا

زیرا شیک پوشان مد با گرایش مینیمالیستی نیز شایسته این هستند که دنج باشند.

بوستون مانند داروی دروازه قاطر است – به جز برای سبک شخصی شما بهتر است. برگه‌های امضای Birkenstock به دلایلی پایه اصلی کنسرت‌های Grateful Dead و آشپزخانه‌های ستاره‌دار میشلین هستند: آنها به همان اندازه بادوام و زیبا هستند که یک جفت قاطر می‌توانند داشته باشند. اخیراً، عملیات آلمانی متمرکز بر آسایش، همکاری‌های پرطرفداری را با برندهایی مانند Jil Sander و Rick Owens ایجاد کرده است، اما در ازای پول ما، OGs (با همه چیز جیر شنی) جالب‌ترین هستند. آن ها را با شلوارک بسکتبال شیک بپوشید تا زباله ها را بیرون بیاورید، آن ها را در آخر هفته با شلوار جین گشاد بپوشید، اگر واقعاً احساس تندخویی دارید (و دفترتان آرام است)، آن ها را با یک کت و شلوار گشاد در محل کار بپوشید. . برای داشتن حداکثر ظرافت جدید از جعبه، نسخه فوق‌العاده نرم را انتخاب کنید که در اینجا نورافشان شده است.

انتخاب با فکر بالا

کفش قاطر لاستیکی Bottega Veneta

چرم سنگ‌ریزه‌ای کره‌ای در گذشته تنها قلمرو نوک بال‌ها و چکمه‌های گران‌قیمت بود. دیگر نه.منبع

کفش قاطر حرفه ای Birkenstock “Birk”.

می‌دانید که قاطرها همه جا هستند، زمانی که حتی مردم Diemme که به‌خاطر کفش‌های کوهنوردی فتح‌کننده‌شان معروف هستند، در حال طراحی نسخه‌هایی برای صبح‌های خودمانی در کمپینگ هستند.

لوفر چرم مشکی مارنی “Sabot”.

استودیو Nicholson “پوشیدن” کفش قاطر

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏ کفش‏، ‏ صندل‏ و ‏جیر‏

قاطرهای ریباک بیت نیک

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و کتانی‏

کفش قاطر با جزئیات لوگوی درشت

لغزش در یک جفت از بهترین قاطرهای مردانه مانند شلاق زدن به سمت بالا در یک جاده طولانی و باز است: در ابتدا کمی وحشتناک و سپس به شدت آزاد کننده. بنابراین اگر قبل از این برای بیرون آوردن یک جفت برای چرخش مردد بودید، وقت آن است که قوانین جاده را یاد بگیرید. فقط چند سال پیش، قاطرها (و همه نوع پاپوش های عجیب و غریب، واقعاً) تنها قلمرو آشپزهای خطی و کارکنان مراقبت های بهداشتی بودند، افرادی که از طراحی بدون زواید و نگرش آسان پوشیدن سیلوئت قدردانی می کردند. (و به جز تعداد انگشت شماری از موارد پرت، فضا تا حد زیادی تحت سلطه نام هایی مانند Birkenstock و Crocs بود). با این حال، در سال 2022، طراحان از همه راه راه ها از جذابیت قاطر استفاده کرده اند – بالاخره چه چیزی نه برای اینکه کفشی را دوست داشته باشید، مجبور نیستید با هیچ بند برای روی پای خود سر و صدا کنید؟ این بدان معناست که بازار قاطرهای بیش از حد اشباع امروزی چیزی برای همه دارد، از نسخه‌هایی که می‌توانید قبل از رفتن به ساحل آن‌ها را پرتاب کنید تا گزینه‌های تأیید شده در فهرست A که می‌توانید برای ایجاد سروصدا در فرش قرمز – یا در اوایل زمان استفاده کنید. صبح به سمت بودگا بدوید. اون 911 جدید یه ذره خارج از محدوده قیمت شما؟ بهترین قاطرها برای مردان ممکن است شما را در تبلیغات خودروی انتخابی تان غافل نکنند، اما بسیار نزدیک هستند.

انتخاب روزمره

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏‏کفش‏، ‏کلگ‏ و ‏جیر

سوزن “پاپیلون” دوخت کفش قاطر

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و ‏جیر‏‏

کفش قاطر اصل “Wallabee” کلارکز

کفش قاطر اسبی گوچی

آخرین پیشرفت در فناوری کفش؟ کفش‌هایی که کاملاً از فوم EVA ساخته شده‌اند، ماده‌ای که زمانی برای زیره‌های کفش‌های کتانی که به طور پیوسته روی کفش‌ها پوشانده می‌شد، استفاده می‌شد. نسخه های غیرقاطری زیادی وجود دارد، اما هیچ کدام مانند ترس از خدا کالیفرنیا نیستند. آنها مانند دو تخته بتنی ظریف فقط برای پای شما به نظر می رسند، می دانید، میلیون ها بار سبک تر و بالشتک تر. به علاوه، آنها آنقدر راحت هستند که ممکن است هرگز نخواهید آنها را کنار بگذارید.

انتخاب اسکیت باز خارج از وظیفه

کفش قاطر میراث ما “Camion”.

چه در حال آشپزی یک غذای اصلی با کلاس جهانی باشید و چه غذای بیرون بری، این قاطرها برای تحمل گرما ساخته شده اند.

بله، کفش‌های پنجه مربعی بازگشته‌اند (!) اما کاملاً متفاوت از فروشگاه‌های بزرگ به نظر می‌رسند.

کفش قاطر پنجه مربعی مارتین رز


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: