بهترین ضد آفتاب برای پوست سر: یک برنامه پنج مرحله ای برای محافظت از پوست سر در برابر آفتاب سوختگی

در اینجا بهترین محصولات تابستانی پوست سر را برای اضافه کردن به زرادخانه خود در تابستان امسال آورده ایم، به خصوص اگر موهای نازک یا کوتاهی دارید. و قوانین SPF را به خاطر بسپارید: همیشه از SPF 30 یا بالاتر (یا SPF 50+ برای پوست های به خصوص روشن) استفاده کنید. هر دو ساعت یکبار و همچنین بعد از شنا یا تعریق مجدد استفاده کنید.


1. پودر ضد آفتاب

بهترین اسپری SPF برای پوست سر

لوسیون تسکین دهنده پوست سر میزانی
منبع

بیایید پشتیبان بگیریم: جلوگیری از سوختن و لایه برداری پوست سر ضروری است. برای اولین بار، داشتن پوست سر سرخ شده یک سردرد واقعی است، نه به عواقب هفته بعد از کندن پوسته پوسته شدن پوسته های ذرت از سرتان، اغلب با موهایی که هنوز داخل آنها گیر کرده اند. ثانیا، در حالی که سوختگی پوست سر لزوماً در دراز مدت به فولیکول های مو آسیب نمی رساند یا ریزش مو را تشدید نمی کند. انجام دادن یک روز کچل شوید، پوست سر بسیار صاف و ظاهری کمتری دارید. و در نهایت، هیچ کس سرطان پوست را نمی خواهد.

تنها روش مطمئن برای جلوگیری از آفتاب سوختگی پوست سر؟ داخل بایستید. با این حال، این دقیقاً سرگرم کننده ترین گزینه برای تابستان نیست، بنابراین اگر قصد دارید به زودی از زیر نور مستقیم خورشید لذت ببرید، دو گزینه واقعی دارید: کلاه و SPF. من توصیه های پوشیدن سر را به گروه سبکمان می سپارم، اما این کار را کردم فراوانی توصیه هایی در مورد SPF مناسب برای گنبد شما. اگر سرتان کچل است، کارتان در این زمینه کمی آسان‌تر است – تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کرم ضد آفتاب روی سرتان بمالید. اما برای کسانی که در میان ما هستند مقداری موها – شاید نازک شده باشند یا فقط کوتاه شده باشند – این وضعیت پیچیده تری است. شما نیاز مبرمی به یک محلول ضد آفتاب برای پوست سر دارید، اما محلولی که موهایتان را خوب نکند.

حتی اگر در تمام طول روز از پوست سر خود به درستی محافظت کنید، باز هم در معرض قرار گرفتن مداوم در معرض اشعه ماوراء بنفش، تعریق و گرمای خورشید قرار نمی گیرد. (ناگفته نماند، حتی بهترین SPF نیز نمی تواند 100% اشعه ماوراء بنفش را خنثی کند.) بنابراین هنگامی که به داخل خانه برگشتید، زمان اصلی معرفی یک ماسک پوست سر یا درمان ریکاوری است – در حالت ایده آل با آلوئه و سایر مواد تسکین دهنده مانند بابونه. و اگر پوست سرتان صاف است سوختهسپس مقداری ژل آلوئه را پیدا کنید، روی آن بمالید و اجازه دهید قبل از هدف قرار دادن آن با ماسک، پوست کنده شود و التیام یابد.

ضد آفتاب های پودری به شدت مورد توجه قرار نمی گیرند. آنها ضد آفتاب های معدنی هستند که از اکسید روی و/یا دی اکسید تیتانیوم برای منحرف کردن اشعه ماوراء بنفش و حتی جلوگیری از ورود آنها به پوست استفاده می کنند. (SPF های معدنی یک مزیت بزرگ برای هر کسی است که سعی می کند از ضد آفتاب های شیمیایی اجتناب کند.) برای افرادی که نیاز به استفاده از کرم ضد آفتاب در قسمت های مو، بالای سر گاو و لکه های طاس، یا بین رشته های نازک یا موهای کوتاه یک سانتی متری دارند، گزینه فوق العاده ای هستند. پودرها همچنین برای پوست های حساس که اساساً همه پوست سر هستند ایده آل هستند. و سبک می پوشند، بنابراین احساس سنگینی یا گرفتگی نمی کنید.

استیک های SPF برای چرخاندن روی نقاط طاس بزرگ، قسمت های پهن، رنگ پریدگی کم و هرگونه رکود خط مو بسیار عالی هستند. آنها حتی محافظ لب مناسبی نیز هستند، اگر در غیر این صورت بالم لب SPF را آماده ندارید. فقط مطمئن شوید که پس از استفاده محصول را به آن بمالید و اگر پوست سر را هدف قرار می دهید از یک گزینه نامرئی استفاده کنید تا موهای خود را رنگ نکنید. گزینه‌های رنگی برای خود چهره فوق‌العاده هستند، و یک گزینه عالی SPF روزانه صورت برای هر کسی که می‌خواهد رنگ صورت خود را یکدست کند.

بهترین درمان ریکاوری پوست سر

2. ضد آفتاب میست

یک اسپری SPF مناسب برای پوست یک گزینه کاملاً مناسب برای پوست سر است، به ویژه برای افرادی که دارای بریدگی های محو شده یا وزوز هستند. موها را با کمی ضدآفتاب می پوشاند، بنابراین ممکن است کمی درخشش بیشتری به بالا ببرید. نکته اصلی در اینجا این است که مطمئن شوید از اسپری مخصوص بدن استفاده نمی کنید. تا زمانی که برای صورت فرموله شده است، احتمالا فاقد مواد کمدوژنیک (انسداد منافذ) یا معطری است که می تواند پوست ظریف بالای شانه های شما را تحریک کند.

3. اسپری ضد آفتاب


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: