بهترین ضدآفتاب برای پوست مستعد آکنه از آفتاب بدون ایجاد جوش محافظت می کند

ضد آفتاب آپوستروف SPF 40

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏ بطری‏،‏ و ‏لوسیون‏‏

1. همیشه یک محصول بدون روغن انتخاب کنید

گزینه های معدنی جذب پوست شما نمی شوند. (ضدآفتاب های شیمیایی اشعه ماوراء بنفش خورشید را جذب کرده و آن را خنثی می کنند، در حالی که سپرهای معدنی روی پوست قرار می گیرند و پرتوها را به بیرون می تابانند.) یافتن گزینه های مبتنی بر مواد معدنی که رنگ سفید و گچی بر روی پوست باقی نمی گذارد، می تواند آزاردهنده باشد. مخصوصاً برای پوست های تیره تر)، اما برخی از برندها به دلیل کاربرد آسان و بدون ریختگی معروف هستند.

اگر یک کرم ضد آفتاب مشخص نمی کند که برای صورت یا بدن (یا هر دو) است، بهتر است فرض کنید که محصول فقط برای بدن فرموله شده است. و وقتی صحبت از مراقبت از پوست می‌شود، محصولاتی که برای بدن فرموله شده‌اند، روی صورت مهربان نیستند. این به این دلیل است که پوست صورت شما بسیار حساس‌تر و لطیف‌تر از هر جای دیگری است و به مراتب بیشتر مستعد جوش است. بنابراین، در حالی که استفاده از ضدآفتاب صورت در تمام بدن شما مشکلی ندارد (فقط کمی گران است)، حرکت مخالف کمی خطرناک تر است.

این پنج کرم ضد آفتاب تست غیر کومدوژنیک را با موفقیت پشت سر می گذارند.

سرم ضد آفتاب غیر کومدون زا ZitSticka SPF 50

ضد آفتاب Blue Lizard SPF 30 بدون روغن

2. ضد آفتاب هایی را که به طور خاص برای صورت فرموله شده اند، هدف بگیرید

کرم ضد آفتاب باید شما را در برابر مشکلات محافظت کند، به جای ایجاد موارد کاملا جدید. این اصل بهترین ضد آفتاب برای پوست مستعد آکنه است: محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش که منافذ را مسدود نمی کند و باعث ایجاد جوش در روز بعد نمی شود.

این ضدآفتاب ترکیبی از اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم را در یک فرمول بدون روغن و مقاوم در برابر آب ترکیب می کند. به طور همزمان پوست را با اسید هیالورونیک آبرسانی می کند.منبع طیف وسیعی از محصولات ZitSticka غیر کومدوژنیک است (این کل کنسرت آنهاست). بنابراین، این سرم ترکیبی شیمیایی و معدنی برای لایه برداری از مرطوب کننده روزانه شما عالی است. از گنجاندن روغن درخت چای یا روغن آلو کاکادو نیز نگران نباشید. هیچکدام منافذ را مسدود نمی کند و اولی حتی به تقویت تولید سبوم کمک می کند و در عین حال باکتری های مولد آکنه را خنثی می کند.