بهترین شورت مردانه نایک به ران‌های شما کمک می‌کند تا با شکوه نفس بکشند

در شرایط عادی، می‌توانیم بگوییم که بهترین شورت مردانه نایک برای همه چیزهایی که در تابستان امسال انجام می‌دهید، آماده است – رفتن به باشگاه، مسیرها، هر جا که هوس سرگردانی در هوای گرم شما را می‌برد. اما با توجه به اینکه زمستان امسال چقدر معتدل بوده است (کله های یخ در حال آب شدن هستند، زنبورها با سرعت هشدار دهنده ای می میرند و غیره) شرایط بسیار دور از حالت عادی به نظر می رسد. بنابراین به ما اجازه دهید که به سرعت از ادعای خود عقب نشینی کنیم: بهترین شورت مردانه نایک برای هر کاری که می توانید انجام دهید آماده است. درست همین ثانیهو، بله، آنها تا مدتها پس از آب شدن بهار و در روزهای سوزان تابستان به همین شکل خواهند ماند.

و این حتی راه‌اندازی هم نیست: هر جفتی که در اینجا گنجانده می‌شود تقریباً حدود 100 دلار است و مقدار زیادی پول نقد باقی می‌ماند تا در مواردی که در زمان افزایش جیوه واقعاً اهمیت دارد خرج کنید. (بدیهی است که ما در مورد سرویس نوشیدنی کنار استخر صحبت می کنیم.) از هوای گرم تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرید.

Swoosh در نوع تجهیزات تنفسی و فنی پیشرفته ای است که می خواهید در ماه ژوئن در آن زندگی کنید، بنابراین انتخاب شورت آن نقطه قوت خاصی است. آن‌ها گزینه‌های آماده پیاده‌روی برای فتح فضای باز، گزینه‌های آماده برای گلف برای قرار گرفتن در یک دور در زمین، و حتی گزینه‌های آماده برای استخر برای شلیک توپ با سر تا انتهای عمیق – یا استراحت ایمن در منطقه بدون پاشیدن آب دارند. به غیر از مزایای فنی، بهترین شورت نایک برای مردان نیز فقط نگاه کن واقعا عالی است، به این معنی که شما، خواننده عزیز (و به احتمال زیاد، خریدار عزیز)، به سختی می توانید گزینه های بهتری پیدا کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: