بهترین شامپو درخت چای ناجی پوست سر است

شامپو درمانی درخت چای JASON

روغن درخت چای در این شامپوی گره‌گشایی بالاترین هزینه را به دست نمی‌آورد (با هدف قرار دادن مجعدترین و پیچیده‌ترین انواع مو، بنابراین مطمئناً برای همه فرها کار خواهد کرد). با این حال، حتی اگر روغن پالم قرمز و کره کاکائو به دلیل قدرت گره‌گشایی‌شان فریادهای بزرگ‌تری می‌دهند، روغن درخت چای به‌طور هم‌زمان برای یک پایان متعادل کننده پوست سر وارد می‌شود.

بهترین شامپو درخت چای برای موهای ضخیم و صاف

درخت چای و فندق جادوگر یک پانچ قوی متعادل کننده روغن در شامپو مقرون به صرفه OGX ایجاد می کنند، در حالی که نعناع فلفلی به طور همزمان پوست سر را تسکین می دهد. چه کسی گفته است که برای دریافت این همه مزایا باید یک دلار بالا خرج کنید؟

بهترین شامپو درخت چای برای افراد چند کاره

شامپو نعنای طراوت کننده پوست سر OGX

این شامپو موهای ضخیم و ضخیم را نرم می کند و همچنین به تارهای صاف و خشک مواد مغذی و صافی می بخشد. اگر متوجه شدید که موهای شما غیر همکار توصیف شده است، اما مجعد نیست، در اینجا یک “فو” برای شما وجود دارد.

بهترین شامپو درخت چای برای پوست سر چرب

شامپو غلیظ کننده Tea Tree Paul Mitchell

شامپو درخت چای متعادل کننده کوین مورفی

در حالی که ما معمولاً طرفدار یک شامپو-حالت دهنده چند کاره نیستیم، اما مخالف شستشوی دوگانه شامپو و بدن نیستیم. بنابراین، تا زمانی که بعد از شستن با این شامپوی فوق‌العاده یک مرحله نرم‌کننده را به رژیم مراقبت از موهای خود اضافه کنید، ما اجازه استفاده از آن را به عنوان شامپو-شستشوی بدن خواهیم داد (بسیاری از بدن شما می‌تواند از مزایای ضد میکروبی بهره مند شود. ).منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری، شامپو، و شیکر

شامپو روغن درخت چای American Crew 3-in-1، نرم کننده، شستشوی بدن

در حالی که در این لیست در رتبه اول قرار ندارد، بدون شک برترین برند در دسته مراقبت از موی درخت چای است. تیم پل میچل خطی از محصولاتی را ایجاد کرده است که انواع مو را هدف قرار می دهد، در حالی که از مزایای روغن درخت چای برای متعادل کردن پوست سر استفاده می کند. در اینجا یکی برای موهای نازک و نازک (و در عین حال نازک شدن تدریجی موها) وجود دارد. از عوامل ضخیم کننده برای پر کردن رشته ها (بدون خشک شدن آنها) استفاده می کند، در حالی که آن عنصر کلیدی محیط رشد هماهنگ تری را برای آن فولیکول ها ایجاد می کند.

بهترین شامپو درخت چای برای موهای مجعد و فرفری

این شامپو پر از آلوئه و درخت چای با خنثی کردن تجمع قارچ و باکتری (که عامل اصلی شوره سر و خارش است) به پوست سر آرامش و آرامش می بخشد. پس از یک روز طولانی زیر نور خورشید، آن را روی مو و پوست سر نیز استفاده کنید تا گنبد خود را از هرگونه قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش محافظت کنید.

بهترین شامپو درخت چای برای موهای نازک یا نازک

شامپوی محبوب جیووانی دارای فهرستی از مواد مورد علاقه ما است: البته روغن درخت چای به دلیل فواید ضد میکروبی و متعادل کننده روغن (خداحافظ پوسته پوسته، خارش و چربی). آلوئه به دلیل خاصیت تسکین دهنده و آرام بخش آن؛ به علاوه نعناع فلفلی، اکالیپتوس و رزماری برای خنک کردن، شفاف شدن و حالت دادن.

بهترین شامپو درخت چای برای جلوگیری از شوره سر