بهترین شامپو برای مردان با موهای نازک در سال 2022


اگر موهای شما نازک است (و اگر می خواهید لاغر شدن را متوقف کنید، منطقی است که با بهترین شامپو برای موهای نازک شروع کنید. البته، به همین جا بسنده نکنید: توقف ریزش مو معمولاً شامل مداخلات غذایی، بهداشتی و پزشکی است. اما این تلاش ها را می توان با محصولات مناسب مو نیز پشتیبانی کرد. و به همین دلیل چیزی به نام بهترین شامپو برای موهای نازک وجود دارد – اگرچه معنای “بهترین” از یک مرد به مرد دیگر متفاوت است.

مانند بسیاری از محصولات مو، برخی از شامپوها می توانند حجم بیشتری را ایجاد کنند توهم از بافت یا ممکن است در حین تمیز کردن هر رشته را بپوشانند تا به طور کلی پر شدن را افزایش دهند. (بسیاری از نرم‌کننده‌ها دومی را به‌خوبی انجام می‌دهند.) اگر می‌خواهید واقعاً با شامپو خود ریزش مو را هدف قرار دهید، بدانید که این دفاع اولیه شما در برابر ریزش اضافی نخواهد بود، اما مطمئناً می‌تواند تلاش را افزایش دهد. در این مورد، به دنبال فرمول هایی با روغن نخل اره ای یا روغن دانه کدو تنبل باشید، دو ماده اصلی که مانع از تولید دی هیدروتستوسترون یا DHT می شوند، که محصول جانبی هورمونی است که به طور پیوسته فولیکول های مو را کوچک می کند و منجر به رکود، نازک شدن و نازک شدن مو می شود. ضرر کلی در نهایت، می‌توانید جستجوی شامپو خود را به سمت محصولاتی هدایت کنید که پوست سر را متعادل، تمیز و تقویت می‌کنند. یک رژیم متمرکز بر پوست سر می تواند یک محیط بهینه برای فولیکول های شما ایجاد کند، که به نوبه خود به این معنی است که آنها بهتر لنگر می مانند و رشد طولانی مدت را تجربه می کنند.

مجموعه ما از بهترین شامپوهای موهای نازک کننده همه این رویکردها را پوشش می دهد. نگاهی بیندازید و ببینید کدام گزینه به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. اما به یاد داشته باشید، کل تلاش برای حفظ مو را به تنهایی روی یک شامپو سنجاق نکنید. در عوض باید با متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره خود صحبت کنید تا برنامه ای برای حفظ مو ایجاد کنید که برای شما مناسب باشد.

همچنین ببینید: هر آنچه که باید در مورد طاس شدن بدانید


بهترین شامپو پرپشت کننده برای موهای نازک یا نازک

شامپو غلیظ کننده R+Co BLEU

فرمول غنی از پروتئین موجود در شامپو ضخیم کننده R+Co BLEU به هر تار مو نفوذ می کند و آنها را به صورت جداگانه ضخیم تر می کند. نتیجه کلی، زمانی که روی تمام سر شما اعمال می شود، بلافاصله قابل توجه است، و حتی وقتی دستان خود را از میان آن عبور می دهید، ضخیم تر به نظر می رسد. موها را براق، هیدراته و با حجم بیشتر می‌گذارد و باید با برندها دنبال شود نرم کننده غلیظ کننده هم.

بهترین شامپو حجم دهنده برای موهای نازک

شامپو حجم دهنده ساچاخوان

این شامپو به رنگ آبی اقیانوسی موهای شما را با پروتئین های گیاهی پر می کند و آن را قوی تر می کند تا به حالت ایستاده و سربلند بمانند. و بر خلاف شامپوهای دیگر که با از بین بردن رطوبت موهای شما حجم می دهند، ساچاخوان هرگز کیفیت یا سلامت مو را به خطر نمی اندازد. حجم، به علاوه آن درخشش سالم را دریافت می کنید.

بهترین شامپو دارویی برای از بین بردن DHT

اگر می خواهید در هنگام شامپو زدن به طور فعال با ریزش مو مبارزه کنید، این محصولی است که باید با آن انجام دهید. فرمول MDhair ترکیبی از روغن دانه کدو تنبل و نخل اره ای، دو بهترین ماده طبیعی برای کاهش DHT است.

بهترین شامپو جایگزین/شستشوی مشترک

شستشوی روزانه موی پستانداران مدرن

اگر به شامپو علاقه ندارید، ممکن است بخواهید شستشوی مشترک را امتحان کنید، یعنی زمانی که برای از بین بردن کثیفی و چربی اضافی به نرم کننده تکیه می کنید. این معجزه می کند، به خصوص با محصولی مانند شستشوی روزانه پستانداران مدرن. تقریباً از مرز بین شامپو و نرم کننده عبور می کند، اگرچه قطعاً بیشتر دومی است. آبکشی آبرسانی ارائه می کند که سلامت موهای نازک شما را به خطر نمی اندازد و در عوض شناوری آن را حفظ می کند و در عین حال باعث ایجاد پوستی سالم و قابل سکونت می شود. بهتر از همه، می توانید روزانه از آن استفاده کنید.

بهترین شامپو برای تحریک پوست سر

شامپو تقویت کننده گردش خون Davines

کافئین پوست سر شما را نیز بیدار می کند: به شامپو Davines پمپ می شود و گردش خون را در پوست سر و هر فولیکول مو افزایش می دهد. این امر تحویل مواد مغذی به هر رشته را افزایش می دهد و به نوبه خود باعث تقویت مو در هنگام رشد می شود. اثر تدریجی این است که از دست دادن آینده را کاهش می دهد و از شکستن هر یک از رشته ها جلوگیری می کند.

بهترین شامپو ضد شوره برای رشد مو

شامپو ضد شوره مرطوب کننده Selsun Blue

اگر مستعد خارش یا پوسته پوسته شدن بالا هستید، پوست سر خود را به صورت دوره ای با شامپوی ضد شوره بشویید. (ما یک یا دو بار در ماه برای پیشگیری از مشکل و بیشتر اوقات هنگام درمان مشکل مصرف می‌کنیم.) یکی مانند Selsun Blue به سرعت مشکلات را حل می‌کند – فقط از آن به عنوان شامپوی معمولی خود استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است خشک شود. رشته های شما (و همیشه آن را با یک نرم کننده یا بهتر است بگوییم یک ماسک موی عمیق ترمیم کننده دنبال کنید.)

بهترین شامپو شفاف کننده برای تنظیم مجدد سالم

هر هفته یک یا دو هفته، باید سر و پوست سر خود را با یک شامپو سم‌زدایی/شفاف کننده که تجمع آب سخت، کثیفی و چربی اضافی و موارد مشابه را از بین می‌برد، کاملاً برافروخته شود. OUAI این کار را انجام می دهد در حالی که کراتین کدو تنبل را برای طراوت بخشیدن به رشته های شما نیز وارد می کند.

بهترین شامپو برای موهای مجعد و نازک

شامپو حجم دهنده Briogeo

اگر موهای مجعد دارید، می‌دانید که انواع موها به محصولات خاصی نیاز دارند. شامپو Briogeo در حالی که مملو از بیوتین برای تقویت موهای نازک و تقویت رشد است، موها را بدون خشک کردن نیز بلند می کند. این موسیقی به گوش هر کسی که موهای مجعد دارد می‌آید، زیرا نوید فرهای پر جنب و جوش، پر جنب و جوش را می‌دهد، حتی اگر موهای شما مانند گذشته پر نباشد. (با روغن آرگان و سایر ترکیبات آبرسان، این ماده باعث می شود که پرتر به نظر برسد.)

بهترین شامپو خشک برای مردان برای مردان با موهای نازک

مجموعه Living Proof’s Perfect Hair Day واقعاً مطابق با نام خود است، و این شامپوی خشک همه چیز را به معنای واقعی کلمه حفظ می کند. با خیساندن روغن های اضافی در ریشه مو، بافت و حجم بیشتری به موها می بخشد و یک روز بیشتر قبل از نیاز به شستشو برای شما خرید می کند.

بهترین اسپری شامپو خشک برای مردان با موهای نازک

شامپو خشک اسپری پودر لایت ماریا نیلا

برند موی سوئدی ماریا نیلا در نهایت محبوبیت زیادی کسب کرد، و این اسپری شامپوی خشک سبک تر، ورود خوبی به این برند است، به خصوص که هیچ اثری در این برند باقی نمی گذارد (بر خلاف بسیاری از شامپوهای خشک اسپری به پودر). صبح ها از آن استفاده کنید موهایتان به کمی لیفت، حجم و بافت بیشتر نیاز دارد، اما فقط در صورتی که آن روز شامپو نکرده باشید. مطمئن شوید که موها قبل از استفاده آبکشی و خشک شده اند، سپس با حالت دهنده معمولی خود عمل کنید.منبع