بهترین سرویس پخش جریانی در حال حاضر (اگر فقط برای یکی بپردازید)

اگر به تازگی یک هدیه تعطیلات را پس داده اید و به جای اعتبار فروشگاه پول نقد دریافت کرده اید، ما نیز یک پیشنهاد برای یک دومین پخش کننده ای که ممکن است در ژانویه برای آن هزینه کنید. به پایین بروید تا ببینید کدام و چرا.

5 ژانویه گشت عذاب، فصل 4

برای فصل 18، سریال مستند ورزشی معتبر HBO با آریزونا کاردینالز برای نیمه دوم فصل NFL 2022 تعبیه شده است. اگرچه سریال به صورت هفتگی قسمت‌های خود را حذف می‌کند، 11 ژانویه آخرین بازی است—برای اینکه دفعه بعد که تیمتان یک روز تعطیل داشته باشد، برای ماراتن عالی است.

11 ژانویه ضربه های سخت در فصل

11 ژانویه در با قدیمی، فصل 3

قابل توجه HBO Max Original Series

نکته ای سریع در مورد معیارهای ما: از آنجایی که ممکن است هر ماه به پلتفرم های مختلف بپردازید، سریال هایی را که می توانید تماشا کنید اولویت بندی می کنیم. در کل آنها در ماه جاری به عنوان مثال، HBO Max آخرین ما سریال (که برای اولین بار در 15 ژانویه پخش می شود) جذاب است، اما از آنجایی که فصل اول آن تا ماه مارس به پایان نمی رسد، ما فقط به آن در اینجا اشاره می کنیم و در لیست رسمی زیر نیست.

مجموعه‌های مسابقه‌ای که فیلمنامه‌نشده را پوشش داده‌اند، فعالیت‌های شدید اعم از موج سواری به کشتی حرفه ای به خیلی زود آموزش نیروهای ویژه. پس چرا صخره نوردی نکنیم؟ جیسون موموآ (در ادامه در مورد او بیشتر توضیح می‌دهیم) مجری سریال جدید HBO Max است که در آن کوه‌نوردان آماتور برای دریافت جایزه نقدی 100000 دلاری و اسپانسر صعود از طرف prAna رقابت می‌کنند. این ممکن است چالش‌برانگیزترین و بالقوه خطرناک‌ترین نمایش مسابقه‌ای باشد که می‌توانید روی پلتفرم تماشا کنید تا زمانی که فصل دیگری را دریافت کنید. پیدا کردن مایک جادوییمنبع

همانطور که با چشم انداز گذراندن چند ماه آینده در داخل و خارج از عناصر روبرو هستید، ممکن است از فرار ارائه شده توسط فصل سوم لذت ببرید. در با قدیمی. در فصل جدید نمایش، طراحان و سازندگان به بازسازی برخی از ساختمان‌های متروکه آمریکا ادامه می‌دهند و دوباره تصور می‌کنند که چه چیزی ممکن است برای پس از تغییرشان استفاده شود. اگر این صحنه شماست، ممکن است بخواهید فصل 2 را نیز ببینید تواریخ کابین، نمایش بدون فیلمنامه دیگری درباره طراحی خانه. (هر دو این عنوان در Discovery+ و شبکه Magnolia نیز موجود هستند.)

در حالی که همه ما منتظریم تا بفهمیم آیا وزوز برای وال به اولین نامزدی اسکار برندان فریزر ترجمه می شود، چرا به یکی از دیگر بازی های اخیر او در گونزو نرسید؟ مسلماً، نقش فریزر به عنوان راننده سابق ماشین مسابقه، کلیف استیل – یا به عبارت بهتر، مغز کلیف در بدن Robotman – بیشتر یک اجرای صوتی با صحنه های فانتزی و فلاش بک گاه به گاه است. اما آیا نمی خواهید ببینید که او و بقیه گشت های عنوان دار چگونه سفری به آینده را انجام می دهند؟

آیا تصمیم شما در سال جدید این است که پول کمتری را برای سرویس‌های پخش جریانی که هرگز تماشا نمی‌کنید خرج کنید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم به آن پایبند باشید. همانطور که هر ماه انجام می‌دهیم، فهرست برنامه‌های جدید و قدیمی را در هر پخش‌کننده بررسی کرده‌ایم تا به شما در انتخاب ضروری‌ترین برنامه در ژانویه کمک کنیم— برنامه‌ای که برنامه‌های اصلی و فیلم‌ها شما را تا ماه فوریه سرگرم خواهند کرد. افراد زیادی برای جلب توجه شما رقابت می کنند: طاووس دارد صورت پوکر، سریال معمایی جدید از ریان جانسون و با بازی ناتاشا لیون. Hulu اجرای خود را تکمیل خواهد کرد به Chippendales خوش آمدید. AppleTV+ فصل 2 را به پایان خواهد رساند اسب های آهسته; همینطور Paramount+ با فصل 1 از تولسا کینگ.

همه چیز ارزش در نظر گرفتن دارد … اما اگر فقط می توانید برای یک پلتفرم استریم در ژانویه بودجه داشته باشید، توصیه می کنیم HBO Max.

12 ژانویه. صعود


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: