بهترین ساعت های نظامی یک لبه محکم به Civvies معمولی شما اضافه می کنند

این روزها، اگر به دنبال ساعتی با الهام از ارتش هستید، گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت: ساعت های غواصی تایید شده توسط Navy SEAL، نمونه های وفادار ساعت های خلبانی جنگ جهانی دوم. ترجیحات شما (و بودجه شما) هر چه که باشد، هر یک از برچسب های مناسب کیف پول در زیر متحدان وفادار در نبرد مداوم تسلط مناسب خواهند بود.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

بهترین ساعت‌های نظامی، مانند شلوارهای خستگی و سایه‌های هوانوردی، برای مقابله با سختی‌های زندگی در سنگر، ​​کابین خلبان یا اعماق اقیانوس ساخته شده‌اند – اما این واقعاً یک امتیاز است. از آنجا که علاوه بر اینکه به عنوان چکمه های ارتش سخت هستند، هر یک وعده می دهد که طعم لطیفی از طعم ناهموار را به کالاهای معمولی غیرنظامی شما بدهد.

ساعت‌های نظامی به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند: ساعت‌های صحرایی، ساعت‌های غواصی، و ساعت‌های خلبانی، که هر کدام دارای تاریخچه منحصر به فرد خود هستند و طراحی مبتنی بر عملکرد شکوفا می‌شوند. به عنوان مثال، ساعت صحرایی در جنگ جهانی دوم ساخته شد تا بدون عارضه، خوانا و قابل اعتماد باشد – ویژگی هایی که از آنها قدردانی می کنید چه در حال خمیدن در یک روباه باشید یا فقط برای گرفتن پرواز بدوید. ساعت‌های Diver در اصل برای قورباغه‌های نیروی دریایی ساخته شده بودند، اما قاب‌های مقاوم و ضدآب آن‌ها آن‌ها را به وسیله‌ای عالی برای فتح جنگل‌های شهری نیز تبدیل می‌کند. ساعت‌های خلبانی ممکن است تخصصی‌ترین ساعت‌های این دسته باشند، اما قاب‌های بزرگ آن‌ها (ساخته شده برای پوشیدن روی کت و شلوار پرواز) و صفحه‌های گیر کرده با علامت‌های باطنی، آن‌ها را برای غیرنظامیان بسیار بیشتر به سبک پروازی بلند تبدیل می‌کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: