بهترین ساعت‌های کمتر از 500 دلار، به گفته Watch Illuminati

«برداشت های مدرن و ساده از مدل های کلاسیک اثبات شده چیزی است که من از آن دوست دارم یکنواخت تیم هسته کلاسیک آنها U2 و U4 خطوط همه قطعات عالی هستند که کمتر از 500 دلار هستند. من پیدا می کنم مدل U2 به خصوص جذاب است: طراحی ساده و تاج بزرگ آن باعث می شود تا برای یک عاشق ساعت مچی باتجربه با چشمی آموزش دیده برای جزئیات جالب و کمال تعادل در طراحی متمایز شود.

هفته گذشته، همانطور که عادت دارم، در حال بررسی لباس‌های مچی افراد مشهور بودم، و به آن برخوردم دنزل واشنگتن و جی شاک 380 دلاری قابل اعتمادش. فکر کردم جک نیکلسون و تایمکس ایزی ریدر او هزینه آن بسیار کمتر از آن چیزی است که امروزه یک وعده غذایی خوب در خارج از خانه برای آن صرف می شود. و من به شما فکر کردم، خواننده عزیز، در اینجا در بیابان ساعت تلاش می‌کنید مجموعه‌ای را گرد هم بیاورید که نیازی به معامله جانبی با مردی نداشته باشد که می‌تواند قیمت خوبی برای کلیه، طحال یا اولین تولدتان به شما بدهد. یکی از باورهای رانندگی من، جدای از اعتقاد راسخم که خوشه های عسلی جو با بادام، غلات بز است، این است که جمع آوری ساعت می تواند بسیار بیشتر از آنچه در سطح ظاهر می شود در دسترس باشد. بسیاری از مجموعه‌های شخصی من مجموعه‌ای از یافته‌های eBay و قطعاتی از برندهای کوچک است. ولی از من نگیر در اینجا شش کلکسیونر بزرگ در مورد قطعات مورد علاقه خود، از یافته های قدیمی گرفته تا کرایه های مدرن، که کمتر از 500 دلار قیمت دارند، آورده شده است.

این در ابتدا ظاهر شد جعبه + اوراق، خبرنامه ساعت Cam Wolf از کارکنان GQ. برای داستان های بیشتر مانند آن، لینک را بزنید و مشترک شوید.

“من ماموریت MoonSwatch به مشتری ساعت مورد علاقه من زیر 500 دلار است. این ساعتی است که به یک کلاسیک جاودانه ادای احترام می کند امگا اسپید مستر حرفه ای، بلکه یک عنصر سرگرم کننده جدید را با رنگ های مختلف به ساعت معرفی می کند. با برخی از قطعات گران‌ترم، معمولاً با صفحه‌ها کمی محافظه‌کارتر هستم، بنابراین مطمئناً این ساعت هیجان‌انگیزترین قطعه در مجموعه من است. من تصمیم گرفتم آن را بریزم بند دوربین دائمی دیجی و این یک مهمانی روی مچ است.»منبع