بهترین دوشاخه باسن در سال 2022: اسباب بازی های جنسی برای باز کردن قفل درب پشتی

اگر در یک رابطه از راه دور هستید، یا دوست دارید هنگام سفر خود یا همسرتان رابطه جنسی تلفنی داشته باشید، این دوشاخه یکی از ضروریات است. به برنامه Lovense متصل می شود تا هرکسی که به اینترنت دسترسی دارد می تواند آن را از هر کجای دنیا کنترل کند. این اسباب بازی با دو موتور و منحنی قابل تنظیم، یکی از مهمترین اسباب بازی های متمرکز بر پروستات در این لیست است. کاربران می توانند ارتعاشات را سفارشی کنند، که در نهایت منجر به بیش از 100000 الگوی ارتعاشی منحصر به فرد می شود که مانند یک هدیه ویژه برای پوشنده است.

نوآورانه ترین دوشاخه باسن: B-Vibe Rimming Plug 2

هنگامی که این دوشاخه را وارد می کنید و آن را روشن می کنید، کمی به داخل و خارج می زند و احساسی ایجاد می کند که در نیمه راه بین لرزش و رانش است. شما می توانید آن را با کنترل از راه دور بی سیم همراه کنترل کنید، بنابراین افزایش سرعت رانش سریع و آسان است.

بهترین دوشاخه گرم کننده باسن: لورا دی کارلو تیلت

آیا برای امتحان اولین دوشاخه (یا پنجم یا پانزدهم) آماده هستید؟ در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما برای گنجاندن در زندگی جنسی خود آورده شده است. سپس، می توانید دانه های مقعدی را امتحان کنید.

بهترین پلاگ باسن مبتدی: معاشقه کوچک تانتوس

چند ویژگی کلیدی وجود دارد که باید در دوشاخه به دنبال آن باشید. باید پایه‌ای گشاد داشته باشد (یعنی پایه‌ای که پهن‌تر از پهن‌ترین قسمت دوشاخه باشد) تا در داخل شما گیر نکند—زیرا هیچ‌کس نمی‌خواهد به اورژانس به دلایل مربوط به لب به لب مراجعه کند. دوشاخه ها همچنین باید دارای نوک مخروطی باشند تا فرآیند جاگذاری تا حد امکان راحت و آسان شود. شما باید در مورد مواد نیز فکر کنید – سیلیکون اغلب برای مبتدیان بهترین است زیرا نرم و لطیف است، اما بسیاری از مردم فشار قوی تر را دوست دارند که توسط شاخه های شیشه یا فلز ایجاد می شود.

Doc Johnson A-Play Thrust Adventurous

و البته، روغن را فراموش نکنید! نوعی روانکاری برای بازی مقعدی هم به دلایل ایمنی و هم به دلایل راحتی غیرقابل مذاکره است. روان کننده های مبتنی بر سیلیکون بیشترین دوام را دارند، اما می توانند ورقه های شما را لکه دار کنند و نباید با اسباب بازی های سیلیکونی استفاده شوند. از طرف دیگر، روان کننده های مبتنی بر آب ممکن است نیاز به استفاده مجدد داشته باشند، اما می توانند با هر ماده اسباب بازی استفاده شوند.

این پلاگین با شکل ساده و اندازه متوسطش، حتی اگر هم باشد، یک پلاگین عالی برای مبتدی تا متوسط ​​خواهد بود نکرد ارتعاش … اما این کار را می کند. می‌توانید با برنامه Lovense در حالت‌های لرزش عمیق و غم‌انگیز آن بچرخید، الگوهای خود را ایجاد کنید و حتی آنها را با موسیقی همگام کنید. این پلاگین سیلیکونی قابل شارژ در چند اندازه دیگر نیز عرضه می شود، بنابراین اگر از عملکرد موتور، شکل و برنامه لذت می برید اما می خواهید اندازه آن را افزایش دهید، می توانید این کار را انجام دهید.

بهترین دوشاخه باسن لوکس: Njoy Pure Plug

آنالینگوس (معروف به خوردن الاغ) این روزها یک فعالیت محبوب است و دلیل خوبی دارد: دهانه مقعد صرف نظر از جنسیت یا آناتومی بسیار حساس است. این اسباب‌بازی سعی می‌کند این حس را تکرار کند، با دانه‌های کوچکی که دور گردن دوشاخه می‌چرخند در حالی که نوک آن در داخل شما می‌لرزد. دست کم بسیار زیاد است، اما به بهترین شکل ممکن.منبع

این اسباب‌بازی سیلیکونی تقریباً تمام کیفیتی را دارد که یک پلاگین مناسب برای مبتدیان باید داشته باشد: باریک است (تقریباً به اندازه یک انگشت)، دارای نوک مخروطی برای قرار دادن آسان‌تر و دارای پایه‌ای راحت است که به گونه‌های شما فرو نمی‌رود. مقرون به صرفه است، بنابراین اگر متوجه شدید که به بازی مقعدی علاقه ای ندارید، مقدار زیادی پول هدر نخواهید داد.

بهترین دوشاخه باسن برای هر بدنی: Tantus Neo

مجموعه آموزش و آموزش مقعد B-Vibe

سازندگان پلاگین لب به لب B-Vibe یک کیت پلاگین لب به لب به خوبی گرد برای افراد مبتدی مقعدی تهیه کرده اند که شامل سه شاخه سیلیکونی با اندازه های مختلف (یکی از آنها می لرزد) تا درب پشتی شما را برای دورهای مختلف آماده کند. بعلاوه، این مجموعه شامل یک اپلیکاتور روان کننده، یک لامپ تنقیه برای تمیز کردن خود از قبل، یک راهنمای بازی مقعدی 101 و یک کیف مسافرتی برای ذخیره کردن همه چیز است. برای اولین بار.

بهترین دوشاخه لرزان: Lovense Hush 2