بهترین جواهرات مردانه زیر 150 دلار یک سرقت گریان است

و مطمئن باشید که طلاهای رزگلد، طلاهای زرد و طلاهای سفید شما دارای نمایندگی مناسب هستند. (ناگفته نماند مجموعه‌ای از نقره‌های عیار و استیل‌های ضد زنگ.) جواهرات زیبا همیشه زمان و مکان خود را خواهند داشت، اما اگر به دنبال کمی بیشتر در تابستان برای برجسته‌تر کردن بدنتان برای بازگشت به باشگاه هستید، زنجیره پیوند بودجه تایید شده توسط پل مسکال دقیقا همان چیزی است که پزشک دستور داده است.

همه محصولات ارائه شده در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

ما در اینجا صادق خواهیم بود: پیدا کردن بهترین جواهرات مردانه زیر 150 دلار به طرز شگفت انگیزی آسان بود. صادقانه بگویم، در حال حاضر گزینه های بسیار زیادی وجود دارد، سخت ترین قسمت محدود کردن لیست بود. برای روشن‌تر شدن: سنگ‌های قیمتی و الماس تراش‌شده این‌ها نیستند. اما ممکن است آنها نیز باشند. از آنجا که برای کسری از قیمتی که معمولاً انتظار دارید، می‌توانید مجموعه‌ای از گردنبندهای آویز، حلقه‌های گارنت، دستبندهای پیوندی و موارد دیگر را با قیمت زیر ۱۵۰ دلار خریداری کنید.

یک دنیای کامل از جواهرات مردانه زیر 150 دلار در آنجا وجود دارد، و همه چیز برای شماست. (یا، آه، خرید – اما با این قیمت ها واقعاً شبیه دزدی است!)

از گردنبندهای زنجیره ای طلای ساده گرفته تا دستبندهای مرواریدی شیک گرفته تا گوشواره های حلقه ای بد بو و هر چیزی که در این بین وجود دارد، بهترین انتخاب در اینجا شما را پوشش می دهد. همه آن‌ها شما (و کارت اعتباری‌تان) را بیش از حد راضی می‌کنند – و اگر به‌طور اتفاقی برای یکی دیگر از افراد مهم خرید می‌کنید، هر یک از آن‌ها به راحتی می‌خواهد یک کارت هدیه آنودین را برمی‌دارد و امیدوار است که رابطه به اندازه کافی قوی باشد. پاس تقلبی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: