بهترین تی شرت های آستین بلند مردانه موج دارترین پیراهن هایی هستند که می توانید همین الان بخرید

در اینجا 17 تی شرت آستین بلند درجه یک برای مردان، با درجات مختلف انحراف، درست به موقع برای شروع آب و هوای اوج لایه بندی، آورده شده است. اجازه ندهید فرصت از دست برود.

دلایل عملی برای سرمایه‌گذاری بر روی بهترین تی‌های آستین بلند مردانه وجود دارد: آنها هر دو لایه ایده‌آلی برای کشیدن در شب‌های ابتدای پاییز هستند، زمانی که هوا برای لباس‌های آستین کوتاه خیلی سرد است اما برای یک هودی خیلی گرم است. بهترین دفاع در برابر برنزه شدن یک کشاورز شرم آور. اما بیشتر، دلیل اینکه شما آنها را در همه جا می بینید این است که آنها واقعاً سرد به نظر می رسند. سرد. آنها همیشه کمی غیرمنتظره و غیرمنتظره احساس می‌کنند، خواه آن‌ها را در لباس‌های چینی خود فرو کنید یا با جدا کردن آن‌ها با شلوارک، تضاد طولی را کاهش دهید. به‌علاوه، آستین‌های بلند به این معناست که طراحان مجموعه‌ای از املاک و مستغلات اضافی برای گرافیک‌های هنری و غیرمعمولی که در حال حاضر واقعاً احساس می‌کنیم، دارند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

تقریباً می‌توانید یکی از آن‌ها را در هر شبح قابل تصوری پیدا کنید، اما آنهایی که ما ترجیح می‌دهیم یقه‌هایی هستند که کمی به شکل جعبه‌ای بریده شده‌اند و به طور کلی حالتی آرام دارند، بهتر است با بزرگ‌ترین شلوارها و درشت‌ترین لباس‌های کفش راحتی هماهنگ شوند. یک بسته ی شش یقه ی Hanes این نیست. (در حال حاضر، حداقل، تی شرت یقه V باقی مانده است). اما اگر به دنبال یک تی شرت سنگین وزن هستید که بتوانید عصرها بپوشید و به محض اینکه پاییز واقعاً رسید هرگز آن را از پا در نیاورید، دیگر دنبال این نباشید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: