بهترین برنامه های تلویزیونی سال 2022…تا کنون

ابرقهرمانان، طنز و بدترین و آزاردهنده ترین برنامه های ابرقدرت های قابل تصور: سه فصل در آمازون پسر ها می داند چگونه چیزی را که برای آن آمده اید به شما بدهد. بله، نمایش ممکن است به نقطه‌ای برسد که ترکیبی از شوک و ارجاعات متا بیش از حد حساس‌کننده باشد که واقعاً تأثیری داشته باشد، اما زمانی که آنتونی استار همچنان در حال اجرای یک اجرای شایسته امی به عنوان یک سوپرترامپ شکست‌ناپذیر است، اهمیت چندانی ندارد. استند-این کاپیتان آمریکا جنسن آکلز شکنجه‌شده این درام را تکان می‌دهد فقط به اندازه‌ای که ابعاد جدیدی به آن اضافه شود. پسران در حال راه رفتن روی طناب محکمی هستند که نگهداری از آن با هر بار انفجار یا اشاره کندال جنر سخت تر می شود، اما تا به حال، آنها دچار اشتباه نشده اند.منبع

برای کارگردانان فیلم‌های پرفروش، استناد به کلاسیک‌های مدرسه‌ای در حالی که مطبوعات را برای فیلم‌های دنیای سینمایی خود انجام می‌دهند، بسیار رایج شده است. پس برای کارگردان بن استیلر چقدر شاداب است در واقع تحویل دهید، در نمایش Apple TV+ جدایی، ادغام قانونی و ترقه ای از کمدی محل کار و تریلرهای پارانوئیدی دهه 70 مانند نمای اختلاف منظر و همه مردان رئیس جمهور. چه چیزی به‌عنوان یک آزمایش فکری سرگرم‌کننده آغاز می‌شود – اگر زندگی کاری و زندگی خانگی شما قویاً از هم جدا می‌شد، چه می‌شد؟ – به‌سرعت وارد قلمروی هیجان‌انگیز علمی-تخیلی می‌شود، تمرینی برای ساختن دنیای ترسناک که اساساً با هیچ چیز دیگری در تلویزیون امسال قابل مقایسه نیست.

در تصحیح پخش جریانی عالی در سال 2022، نتفلیکس، HBO Max، و سایر پلتفرم‌ها نشانه‌هایی را نشان می‌دهند که ممکن است به ردیف‌های برنامه‌ای که در تلویزیون‌های ما انباشته کرده‌اند، برگردند. اتفاقی که در واقع یک اتفاق خوشایند است، زیرا در نهایت به دوستداران تلویزیون فرصتی می دهد تا تمام برنامه های فوق العاده ای را که سریعتر از تماشای تماشاگران پخش شده است، فرا گیرند. فقط در نیمه اول سال جاری برنامه‌های اصلی، خنده‌دار، غافلگیرکننده، دراماتیک و پیشگامانه‌تر از مدیران تلویزیونی که در یک دهه گذشته تولید می‌کردند، دیده شده است. در اینجا نشان می دهد که GQ نویسندگان امسال تا اینجای کار عاشق شده اند: سریع! اکنون قبل از آمدن موج بعدی آنها را تماشا کنید!

با حسن نیت از استودیو آمازون

پسر ها

آتسوشی نیشیجیما / با حسن نیت از Apple TV+

جدایی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: