بهترین بازی های ویدیویی 2022… تا کنون

14. کوسه کارتی (نینتندو سوییچ، ویندوز، مک)

لذت‌بخش‌ترین بازی مخفی کاری که تاکنون در سال 2022 منتشر شده است، از بازیکنان نمی‌خواهد مخفیانه از مقابل نگهبانان عبور کنند یا با تپانچه خاموش‌شده به دوربین‌های امنیتی شلیک کنند. در عوض، شما در فرانسه قرن هجدهم به جای یک خدمتکار لال قرار می گیرید که با یک نجیب زاده مکر برای فریب احمق های ثروتمند از پول قمارشان متحد می شوید. همانطور که به کارت‌های علامت خود نگاه می‌کنید، سرنخ‌های بی‌صدا را برای متحد خود می‌بینید، در حالی که سعی می‌کنید مورد توجه قرار نگیرید، احساس می‌کنید که یک شیاد ارزش دارد. یازده اوشن پیش درآمد.

11. سفر به یومی (پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری X/S و ایکس باکس وان، ویندوز)

در بیشتر سال 2022، صنعت بازی های ویدیویی بیشتر با گذشته اش تعریف شده است تا آینده. مایکروسافت در حال خرید Activision Blizzard است، یک غول بازی که امتیازات پایدار آن شامل ندای وظیفه و وارکرفت. بزرگترین «انتشار» سونی تا کنون در سال جاری، ارتقا یافته پلی استیشن پلاس است، یک سرویس اشتراک که با پرداخت هزینه ماهانه اضافی، امکان دسترسی به بازی های قدیمی پلی استیشن، پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 را فراهم می کند. حتی برخی از بازی های مورد بحث سال. احساس ریشه در گذشته: بیش از یک سال پس از راه اندازی فاجعه بار آن، Cyberpunk 2077 در ماه فوریه یک پچ عظیم دریافت کرد که آن را به بازی که باید در تمام مدت می‌بود نزدیک‌تر کرد.

12. لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن (پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، ویندوز)

13. جهان OlliOlli (پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری X/S و ایکس باکس وان، ویندوز)

یک بازی اکشن اسکرول جانبی ناب و ضعیف که در دوره ادو ژاپن اتفاق می‌افتد. سفر به یومی به دلیل سبک هنری خیره کننده سیاه و سفید و دوربین ثابت، که هر نبرد شمشیر را به تابلویی نقاشی تبدیل می کند که یادآور فیلم کوروساوا است، متمایز است. ممکن است نبرد از پیچیدگی بیشتری بهره مند شده باشد، اما زمانی که ارتش کوچکی از غول ها را با یک سری ضربات و ضربات کاملاً به موقع اعزام می کنید احساس بسیار خوبی به شما دست می دهد که احتمالاً برایتان مهم نیست.منبع در اینجا بهترین ها هستند جدید بازی‌های ویدیویی که تاکنون در سال 2022 منتشر شده‌اند، به همراه مکان‌هایی که می‌توانید آنها را بازی کنید:

یک انفجار مطلق از نوستالژی برای هر کسی که بیش از حد به محل ریخته شده است لاک پشت ها در زمان در بازی محلی آنها، این ضرب و شتم دو بعدی از شما و حداکثر پنج (!) دوست دعوت می کند تا در Foot Clan بارگذاری کنید. اما در حالی که به نظر می رسد، صداها، و پخش می شود لاک پشت ها به یاد می آوری، انتقام خردکن چند به روز رسانی هوشمندانه برای فرمول انجام می دهد، از جمله پیشرفت مبتنی بر شخصیت و پاداش برای تکمیل چالش ها در هر یک از 16 سطح بازی.

اگر تونی هاوک مجموعه بازی های ویدئویی اسکیت بورد قطعی است، جهان OlliOlli پسر عموی کوچولوی احمق و دوست داشتنی اش است. این پلتفرمر دوبعدی اعتیاد آور به سبک آرکید، تمام تظاهر به واقع گرایی را کنار می گذارد تا به گیمرها تجربه اسکیت وحشیانه ترین رویاهایشان را بدهد و در مسیرهای خارق العاده با آواتار کارتونی قابل تنظیم، حرکت کنند.

خوشبختانه، سال 2022 همچنین شاهد مجموعه ای قوی از بازی های جدید بوده است که بر روی پلتفرم های مختلف منتشر شده اند، اگرچه پیدا کردن برخی از آنها آسان نبوده است. کدام بازی ها را ممکن است از دست داده باشید؟ GQ اینجاست تا کمک کند. این لیست شامل همه نسخه‌های مجدد، بازسازی‌شده و بازسازی‌ها نمی‌شود – بنابراین خیر مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves، مجموعه مبارزه کپکام، یا زندگی کن اینجا.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: