بهترین اصلاح کننده موهای بینی مردانه در سال 2021

همه این دستگاه‌های حجیم‌تر این سوال را ایجاد می‌کنند: قیچی موی بینی چطور؟ آنها به همان اندازه برای این کار خوب هستند، در واقع، به شرطی که یک نوک گرد و صاف برای جلوگیری از کوبیدن داشته باشند. این قیچی «نفره بینی» از جنس استنلس استیل ساخت Seki Edge می‌تواند ابروهای سرگردان، جوانه‌های سبیل، دوشاخه‌ها و البته هر گونه موهای نوک بینی را مرتب کند.

آرایشگر چندشکل پاناسونیک

تیغه های دو طرفه تریم با بهترین عملکرد را ارائه می دهند، در حالی که یک پوسته ضد آب که با باتری کار می کند نیاز به نگهداری کمترین امکان پس از استفاده از آن دارد.

صاف کننده گوش و بینی براون

صاف کننده گوش، بینی، ابرو، گردن و سوزش لب فیلیپس نورلکو

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: نشانگر

دستگاه اصلاح موی بینی و گوش

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: مواد آرایشی، بطری، و عطر

دستگاه اصلاح موی گوش و بینی مریدین

ماشین اصلاح براون با یک سیستم تیغه دایره ای و یک شکل ارگونومیک ارائه می شود که دسترسی به آن مناطق صعب العبور را آسان می کند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: نشانگر

گیره بینی و گوش رمینگتون

دستگاه موبر گوش، بینی، ابرو و صورت پاناسونیک

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ابزار، مسواک، مسواک و بطری

دستگاه اصلاح گوش، بینی و ابرو رمینگتون

در حالی که این موبر برای موهای زائد، خط ریش و مرتب کردن ابروها فوق العاده است، اما برای بریدن آن قسمت های بیرونی دوره ای از زیر سوراخ های بینی شما نیز عالی است. ما توصیه نمی کنیم که آن را به طور کامل داخل بینی فرو کنید، زیرا موها را خیلی کوتاه می کند، اما اگر تنها چیزی که نیاز دارید تمیز کردن اطراف است، ممکن است محصولی تهیه کنید که عملکرد اصلی آن را بیشتر انجام دهد.

بهترین صاف کننده چند منظوره

این بدان معناست که ارزش آن را دارد که یک ابزار اختصاصی برای انجام کار انتخاب کنید. ریش‌تراشی که برای از بین بردن موهای صورت خود استفاده می‌کنید، آن‌ها را کوتاه نمی‌کند – و همچنین قیچی‌هایی که برای اصلاح در خانه به آن تکیه می‌کنید، نمی‌توانند آن‌ها را کوتاه کنند. (هرگز سعی نکنید مقداری قیچی را در آنجا فرو کنید.) برای از بین بردن موهای ناهنجار بینی و گوش، باید دستگاهی را بخواهید که به طور خاص برای بلند شدن در خطوط سوراخ های بینی شما طراحی شده باشد. چسباندن هر چیز دیگری در آنجا در بهترین حالت توصیه نادرست و در بدتر کاملاً خطرناک است.


بهترین اصلاح کننده موی بینی

اصلاح کننده بینی و گوش پلاتین Groom Mate

یکی دیگر از گزینه‌های دستی، این ماشین اصلاح بالا می‌رود، در پایه می‌پیچد و در سر می‌شکند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: نور

تریمر مریدین هر چیزی را که باید از یک دستگاه تیز و چرخشی که به طور معمول در نزدیکی حساس ترین قسمت های صورت خود می چسبانید بخواهید ارائه می دهد. طراحی ارگونومیک آن نوید قدرت مانور بیشتری را می دهد، در حالی که یک ساختار ضدآب و سبک وزن تمام تلاش خود را می کند تا بدون توجه به جایی که آن را ببرید، جلوی ریزش را می گیرد.

ممکن است به نظر برسد که حتی بهترین موبر بینی برای هر کسی که موچین دارد، لذتی بیهوده است. اما یک دلیل واقعاً خوب برای جلوگیری از کندن راهی به سمت یک شنوز مرتب وجود دارد: موهای سوراخ بینی شما هدف مشخصی دارند. یعنی، تمام کثیفی‌ها و گرد و غبار موجود در هوایی را که هر روز استنشاق می‌کنید، فیلتر کنید، بنابراین فقط کثیفی را وارد ریه‌های خود نکنید. شما نمی خواهید به زمین سوخته بروید و به سادگی آنها را به فراموشی بسپارید. یک موبر خوب برای موهای بینی و گوش موهای شما را تا یک طول استاندارد کوتاه می کند و در حالی که هنوز در شرایط عالی عملکرد و فیلتر هستند، آنها را به خوبی از دید دور نگه می دارد. (همچنین، خیلی کمتر درد دارد.)

ابزار چند منظوره Wahl دارای سرهای قابل تعویض است که با رعایت نکات بهداشتی ساخته شده است. کوچک و قابل حمل است، اما همچنین یک فروشگاه قدرتمند برای کوتاه کردن کانال داخلی، صاف کردن ابروها، و جزئیات موهای صورت – همه با قیمتی که شکست دادن آن دشوار است.

بهترین ماشین اصلاح بودجه

ماشین اصلاح گوش و بینی ConairMAN

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: نشانگر

منبع

گیره افقی در دستگاه رمینگتون تمیز کردن محیط را آسان می کند – و ابزاری است که ما با خوشحالی از آن برای جزئیات سبیل و ابروهای خود نیز استفاده می کنیم.


تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏اسلحه‏ و ‏سلاح‏

اصلاح کننده موی چرخان بینی و گوش Zwilling

تصویر مقاله
بهترین اصلاح کننده های ریش باعث می شود ضخامت شما شکل بگیرد

جزئیات برجسته در گوش و بینی با طراحی ارگونومیک Conair یک سیستم تیغه اریب است که امکان پیرایش بسیار نزدیک و یکنواخت را فراهم می کند. همچنین اگر لبه‌های ریش شما نیاز به اصلاح داشته باشد، به‌طور یکپارچه به یک ابزار کانتورینگ براق تبدیل می‌شود.