بهترین آرایشگر 2022: بهترین اصلاح کننده موهای بدن مردان از Meridian، Panasonic و Wahl

سؤال خوبی بود. آنقدرها هم مشکل نیست: اکثر ویژگی‌هایی که هنگام خرید هر دستگاه آرایشی در نظر می‌گیرید – قدرت کاهش، سهولت استفاده، عمر باتری – در اینجا نیز کلیدی هستند، اگرچه ارگونومی به شدت در معادله نقش دارد (و ویژگی‌های تقویت‌کننده ایمنی). مانند تیغه های بسیار ظریف و شانه های محافظ جایزه باید پیش نیاز باشد). اگر همه اینها برای شما اصطلاحات بی معنی زیادی به نظر می رسد، استراحت کنید: ما قبلاً همه محاسبات خاردار را انجام داده ایم.

خوشبختانه، برخی از دستگاه‌ها وجود دارند که تقریباً با تمام اعضای بدن مقابله می‌کنند، در حالی که برخی دیگر به طرز ماهرانه‌ای به مناطق خاصی اختصاص داده شده‌اند. آنها دارای ارگونومی یا اتصالات مناسب برای هر کار هستند – که دلیل خوبی برای جدا نگه داشتن دستگاه از ماشین اصلاح ریش شما است.

آیا واقعاً به یکی از اینها نیاز دارم؟

این بدان معناست که بهترین موبر بدن برای شما به ترجیحات شما بستگی دارد. برخی از مردان به یک منیجرای چند منظوره نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر به یک ریش تراش صاف یا فقط یک دستگاه اختصاص داده شده به قسمت خاصی از بدن نیاز دارند. (“بهترین ماشین اصلاح برای توپ” یک جستجوی همیشگی محبوب است.) و تعداد کمی از افراد ترجیحات گردن تا پنجه را با هم دارند.

جان مایر درست می گفت: بدن شما است یک سرزمین عجایب اما این یک آشغال سرکش از خار است، یک میدان مین پر از روزنه با موهای بیشتری نسبت به WWE Smackdown. و اگر آن را به این روش ترجیح می دهید، کاملاً اشکالی ندارد! اما اگر شما علاقه مند به مرتب کردن کمی هستید، خرید دستگاهی که به طور خاص برای استفاده تمام بدن طراحی شده است، همیشه حرکت عاقلانه تری نسبت به همان تریمری است که برای اصلاح صورت خود استفاده می کنید.

در زیر موبرهای مورد علاقه ما (و ریش تراش های برقی) وجود دارد که به شما امکان می دهد خز کاملاً سفارشی، از قسمت بالایی پشت تا انگشتان صورتی را بدست آورید. مطمئناً بهترین آرایشگر را پیدا خواهید کرد برای شما در میان آنها، بر اساس ترجیحات موهای گردن تا پا شما.


بهترین اصلاح کننده های موی بدن، در یک نگاهمنبع

ما انتخاب‌هایی را برای بهترین آرایشگر جمع‌آوری کردیم، زیرا در حالی که شما حق انتخاب ندارید جایی که موهای بدن شما جوانه می زند، حداقل می توانید دیکته کنید چگونه برای پوشیدن آن بعضی از بچه ها دوست دارند همه جا را صاف نگه دارند، در حالی که دیگران اجازه می دهند همه چیز با رها کردن بی پروا رشد کند. ما تمایل داریم جایی در وسط طیف فرود بیاییم. ما چندان اهل پوست دلفین نیستیم، اما مانند موهای سر و ریش شما، موهای بدن نیز نباید به حال خود رها شود: شما باید در مورد نحوه پوشیدن آن عمدی باشید.

موهای بلند و دوکی روی پشت شما، انبوه موی ضخیم روی شانه‌های شما: همه آن‌ها – از نظر اندازه، شکل و بافت – با موهای صورت شما متفاوت است، بنابراین هرس کردن آن مناطق به طور طبیعی به مجموعه‌ای از ابزارها نیاز دارد. (شما از همان صابونی که روی الاغ خود استفاده می کنید، روی دستان خود استفاده نمی کنید، درست است؟) در یک خرج کردن، احتمالاً می توانید با استفاده از یک ریش تراش برقی واقعا خوب، واقعاً تمیز، خلاص شوید، اما ما توصیه می کنیم از مصرف آن خودداری کنید. راه تنبلی در اینجا: استفاده از دستگاه اصلاح ریش – یا بدتر از آن، یک تیغ معمولی – ممکن است کارآمد به نظر برسد، اما احتمالاً کار را به هم می‌ریزید و ماه‌ها بعد دستگاه خود را در حالت سرفه‌های شدید رها می‌کنید.

به دنبال چه چیزی باشم؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: