بله، می‌توانید لباس‌های نیکی «تد کمند» را بخرید

AFC ریچموند لاسو پس از گذراندن دو کمپین اول خود در پیراهن‌های بسیار متوسط ​​از Verani Sports خیالی، با Swoosh به‌عنوان تامین‌کننده کیت خود در طول فصل خارج شد. یونیفرم‌ها و تجهیزات تمرینی به‌دست‌آمده تأثیر آنی را داشته است که باعث می‌شود همه چیز در نمایش فقط یک لمس معتبرتر احساس شود. و هنگامی که در دنیایی فعالیت می کنید که یک مربی معمولی فوتبال آمریکایی می تواند به عنوان سرمربی در لیگ برتر مشغول به کار شود و در آن وستهام یونایتد که در حال سقوط است می تواند مورد علاقه قهرمانی باشد، به اعتبار بیشتری نیاز دارید. می توانید دریافت کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع بسیار شبیه به حمله قبلی خود را به تلویزیون با چیزهای عجیب و غریبنایک تعداد زیادی از لباس های روی صفحه را در وب سایت خود قرار داده است. پیراهن خانگی کلاسیک AFC ریچموند را در مجاورت کریستال پالاس پیدا خواهید کرد در انبار موجود است در حال حاضر، در کنار مجموعه‌ای از سه راهی، عرق‌ریزه‌ها و روسری‌های فوتبال. اگر مثل من، باشگاه فوتبال واقعی شما در میانه یک سقوط واقعاً روحیه‌آمیز، پس شاید ارزش آن را داشته باشد که به جای آن به یک تیم ساختگی وارد شوید—و اینها تد لاسو کیت‌های نایک در 10 قسمت باقی‌مانده، روت کردن Greyhounds (و احتمالاً با آن گریه کردن) جذاب‌تر کرده است.

فصل سوم و ظاهراً آخر سریال تد لاسو هفته گذشته در Apple TV+ نمایش داده شد. از آن زمان تاکنون، گفتگوهای اینترنتی زیادی پیرامون این سیتکام که زمانی پر سر و صدا و دوست داشتنی بود، وجود داشته است تا به ضربات احساسی سنگین‌تر آن تکیه کند و زمان اجرای قسمت‌های آن را نزدیک به یک ساعت افزایش دهد. خوشبختانه، شما مطلقاً هیچ یک از این گفتمان را در اینجا پیدا نخواهید کرد. این فقط یک وبلاگ پر جنب و جوش و دوست داشتنی است تا به شما بگویم که جدید است تد لاسو کیت های نایک بسیار خوب هستند – و بله، آنها واقعاً هستند موجود برای خرید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: