بعدی برای میراث ویرجیل آبلو چیست؟

“بعد از درگذشت او، افراد زیادی به من آمدند و گفتند: “ویرجیل بهترین دوست من بود.” بهترین دوست او در صنعت مد، بهترین دوست او در دنیای موسیقی. . “بسیاری از همکاران او، یا حتی افرادی که شاید چندان به او نزدیک نبودند، احساس می کنند “من می توانم این کار را برای کمک به میراث او انجام دهم، یا می توانم این کار را برای کمک به میراث او انجام دهم.” او افزود: “من فکر می کنم مهم است که بچه های من بتوانند در 20 سال ببینند که پدرشان چه کاری انجام داده است و اینکه مادر واقعاً قدم برداشته است.”منبع زیرا در medias res MO همیشگی ویرژیل بود، آن میراث هنوز در دست ساخت بود و بسیاری از پروژه های او هنوز دیده نشده اند. در ماه مه، شانون Virgil Abloh Securities (که او همچنین مدیر اجرایی آن است) را به عنوان ابزاری برای تلاقی بسیاری از تلاش‌های خلاقانه طراح، از جمله استودیوی طراحی مستقر در لندن، آلاسکا آلاسکا و سرمایه‌گذاری مشترک با نایک به نام Architecture، برای حفظ امنیت، تأسیس کرد. در بهار آینده، به عنوان رئیس بنیاد ویرجیل آبلو، او میزبان «اجلاس افتتاحیه نزدیکترین همکارانش خواهد بود که راه‌هایی برای افزایش فرصت‌های خلاقانه برای نسل بعدی دانش‌آموزان اقلیت را بررسی خواهند کرد». (در ژوئیه 2020، پیش از درگذشت وی، ویرجیل ایجاد یک صندوق کمک هزینه تحصیلی “پست مدرن” با ارزش میلیون دلاری Virgil Abloh™ را به نفع دانشجویان مد سیاه پوست اعلام کرد. گفت بار: ما در برنامه 50 ساله هستیم.

در جای دیگری در مصاحبه، جان هوک، مدیر خلاق نایک، “گفت که حداقل یک سال از محصولات Off-White x Nike در حال حاضر در خط لوله وجود دارد”، که Architecture در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل آن است. Off-White™ x Nike Terra Forma، یک تاپ بلند با کفی صخره‌ای که عبارت «Tread Lightly» روی آن نقش بسته است، و اولین کفش ورزشی نایک Virgil که از ابتدا طراحی شده است، قرار است اواخر دسامبر به همراه یک کفش مرتبط به فروش برسد. خط پوشاک

شانون آبلو، همسر طراح فقید ویرجیل آبلو، در سال 2018 گفت: “چیزی که باید درک کنید این است که برنامه ای وجود نداشت.” آ نیویورک تایمز مصاحبه منتشر شده سه شنبه، یک روز پس از یک سالگرد مرگ او بر اثر سرطان نادر در سن 41 سالگی. زمانی که ویرجیل از دنیا رفت، مشخصاً در میانه انجام کارهای مختلف بود: او به عنوان خلاق مجموعه ها را طراحی می کرد. مدیر لباس مردانه لویی ویتون و برند خودش، Off-White. او در حال برنامه ریزی یک نمایشگاه گذشته نگر بلندپروازانه در موزه بروکلین بود. او دائماً با تعداد بی‌شماری از افراد خلاق، معروف و غیره، در مورد اینکه روی چه چیزی کار می‌کردند و چگونه می‌توانست کمک کند، در ارتباط بود. بیوه او در اندوه خود تلاش می کند تا همه آن را بایگانی کند.

شانون، در صحبت با ونسا فریدمن از این گروه، ادامه داد: «اگرچه می‌دانستیم که او با چه چالشی مبارزه می‌کند، اما خیلی سریع‌تر از چیزی که فکر می‌کردیم پیش رفت.» بار. بنابراین ما هرگز بحث «این میراثی است که من می‌خواهم برای آن تلاش کنید» نداشتیم. اما چون مدت زیادی با او بودم، تک تک او را می شناختم. من هر اینچ از مغز او را می دانستم.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: