بزرگترین ترند لباس مردانه در گرمی 2023؟ لباس معمولی

حتی در حالی که لباس مردانه افراد مشهور به یک بازی بدون قاعده تبدیل شده است، پوشیدن لباس‌های معمولی در یک رویداد پرمخاطب همچنان بیانیه‌ای را نشان می‌دهد – زمانی که آن رویداد گرمی است، جوایز اغلب به طرز خنده‌داری خارج از فرهنگ است. از موسیقی پاپ چیزی در مورد پوشیدن شلوار جین و یک تی شرت سفید وجود دارد که علاوه بر ظاهری جذاب و معمولی، به این ایده اشاره می کند که وقتی در حال انجام این کار هستید «اعداد خرگوش بد،» دستاوردهای شغلی جالب تر از به دست آوردن جام وجود دارد.منبع

عمر آپولو

مت وینکل مایر/گتی ایماژ

پخش جوایز گرمی در سال 2023 با سوپراستار پورتوریکویی Bad Bunny آغاز شد که گروهی از دامن های رنگارنگ را رهبری کرد. bomba y plena رقصندگان در حالی که لباس بسیار منظمی به تن دارند: یک تی شرت ساده سفید که در یک جین جین قد بلند، با کفش‌های تنیس سفید و کلاهی به عقب قرار گرفته (بدون کمربند). او اینجا بود، هنرمند روی صحنه در بزرگترین شب موسیقی روی صحنه، پر پخش ترین هنرمند روی سیاره، و بینندگان خانه در توییتر از چگونگی لذت بردن او دقیقاً شبیه من است، به جز، خوب، جذاب تر.

مطمئنا، استیو لیسی، با کت و شلوار سن لورن تیغه‌ای تیز و پاشنه‌های نوک تیز، ممکن است خوش‌پوش‌ترین مرد آن شب باشد، اما لباس‌های مردانه کاملاً معمولی، لحن را ایجاد می‌کنند – که به ما می‌گوید که یک نمایش جوایز بزرگ نیست. مانند گرمی از این واقعیت مصون است که لباس‌های معمولی و زیبا به بزرگترین چیز در لباس‌های مردانه تبدیل شده‌اند. حتی برنده آلبوم سال، هری استایلز، که با یک کت و شلوار غوطه ور و با طرح هارلکین روی فرش قرمز رفت (یک شیک و البته بدون جنس، جزء اصلی کمد لباس تور اخیرش) به یک ژاکت تاکس بریده گوچی نسبتا آرام و یک شلوار برنزه در وسط تبدیل شد. -نمایش برای لحظه‌ای در آنجا، فکر کردم (امیدوارم؟) که مجری شگفت‌انگیز بیلی کریستال، شاید برای ادای احترام به هری برنز، کت کت و شلوار مخملی خود را با شلوار جین تیره ست کرده است. (آنها شلوار بودند.)

برخی مسیر «لوکس آرام» را رفتند: عمر آپولو، نامزد بهترین هنرمند جدید، با یک کت چرمی که روی پیراهن راه راه باز شده و یک تی شرت سفید، با شلوار جین آبی و کفش‌های مشکی درشت پوشیده شده بود، فرش را به فرش زد. این مدل سر تا پا Bottega Veneta است و تی و شلوار جین در واقع از چرم چاپ شده ساخته شده اند. گروه چهار تکه هاردکور بالتیمور Turnstile، حتی در حالی که برخی از برندهای طراح جدی را به نمایش می‌گذارد، این حرکت انقلابی را انجام داد و به نظر می‌رسید که هرچه می‌خواهند بپوشند. لباس‌های گرمی جمعی آن‌ها شامل یک جفت کولوت Bottega، پاپوش چوبی Brain Dead، جلیقه Our Legacy، و یک تی شرت قدیمی Bad Brains بود.

بعداً در شب، خرگوش بد لباسی دوست‌داشتنی را به تن کرد تا جایزه بهترین آلبوم موسیقی اوربانا خود را بپذیرد – اما فرهایش را زیر کلاه سبز تیره لس‌آنجلس داجرز جمع کرده بود، که آن را نیز به سبک فرد دورست به عقب می‌پوشید. (برای کسانی که کنجکاو بودند، بک بک قهوه ای اصلی، یک کالای انحصاری از کنسرتی بود که در سال 2021 در روابط عمومی برگزار کرد.) و کلاه بنیتو حتی تنها کلاه Dodgers New Era نبود که شب گذشته صحنه را زیبا کرد: بهترین رپ. کندریک لامار، برنده آلبوم، تیم شهر خود را در یک کلاه سفارشی پوشانده شده با سنجاق‌های نقره‌ای، که آن را با ژاکت پوسته‌ای مارتین رز، شلوارهای خاکستری و نایک شاکس مارتین رز ست کرد، ست کرد.

در همین حال، Hitkidd، همکار GloRilla، همه چیز را در نرم‌افزار تقریباً cosplay یک گام فراتر برد: شلوار جین آبی، ژاکت قهوه‌ای مایل به زرد، کراوات راه راه قرمز، و کلاه کامیون‌دار «Hitkidd for President». (معلوم شد، تهیه کننده پوشید یک لباس مشابه به جوایز BET Hip Hop در سپتامبر.)

هیتکید

امی ساسمن/گتی ایماژ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: