برندان فریزر نهنگ ساعت می پوشد


خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

برندان فریزر تمام راه بازگشت است. او فیلم آینده است وال به اندازه یک کندو سر و صدای اسکار ایجاد می کند. و می دانید که این به چه معناست: مهمانی ها! شیندیگز! سوره ها! شام VIP! جلد مجلات فانتزی (اهم!)! مراسم اهدای جوایز! فرش قرمز! و شما می دانید که همه از چیست آن ها معنی اش این است: او به یک ساعت نیاز دارد.

عکس ها: Getty Images، Omega; کلاژ: گیب کونته

فریزر برای این رویدادها به یک ساعت متکی بوده است: یک Omega De Ville Prestige (بله، این در نام است). این ساعت ساده و ظریف است، دقیقاً همان قطعه ای که فریزر می تواند به عنوان اسب کار به آن تکیه کند. Fraser’s De Villa یک ساعت بی انتها است. چگونه من می دانم؟ از آنجا که قطعات مربوط به سال 1967، زمانی که این مجموعه راه اندازی شد، با آنچه امروز ساخته می شود، تفاوت چندانی ندارد. اعداد تغییر کرده اند و قرار دادن متن روی صفحه کلید با کمانچه همراه شده است، اما طراحی نازک و کم رنگ De Ville در آزمون زمان مقاومت کرده است. اکنون یک صندلی در ردیف جلو بر روی مچ فریزر خواهد بود که باید فصل جوایز رو به جلو باشد.

مایکل ریگان – فیفا/گتی ایماژ

پتک فیلیپ ناتیلوس لیونل مسی

خوب، همه چیز می تواند برای لیونل مسی بهتر پیش برود، تیمش که تیم آرژانتین او بامداد سه شنبه به عربستان سعودی شکست خورد. بزرگترین ناراحتی در تاریخ جام جهانی بنابراین، در حال تقلا برای اخبار خوب در اینجا، بیایید این را امتحان کنیم: این یک ساعت بسیار عالی است، لئو! ناتیلوس طلای سفید مسی نیم نگاهی به آینده این خط است. در حالی که Patek Philippe از فولاد ضد زنگ بسیار محبوب Nautilus (معروف به مرجع 5711) تبر زد، آن را با یک نسخه تقریباً یکسان از ساعت ساخته شده از طلای سفید، مانند ساعتی که مسی به تن کرده بود، جایگزین کرد. ببینید، شرط می بندم که او از قبل احساس بهتری دارد.

تایلر راس/گتی ایماژ

Audemars Piguet Royal Oak لبرون جیمز

جیمز هرگز با اتصال ساعت مشکلی نداشته است. این هفته زمانی که پادشاه بلوط رویال سرامیکی آبی جدید AP را به لرزه درآورد، شاهد بیشتری بر آن بود. پرافتخارترین موجود آبی از ایفل 65، صفحه ساعت سرامیکی، ساعت آفتابی، قاب، دستبند و تاج ساعت سرامیکی همه به سایه تکیه داده اند. AP ساعت‌های سرامیکی تک رنگ سفید و مشکی را آزمایش کرده است، اما این مدل آبی ممکن است بهترین از این دسته باشد.

خبرگزاری شینهوا/ گتی ایماژ

Tudor Black Black Fifty Eight از دیوید بکهام

ناگهان، بکهام، سفیر تودور، از انتخاب ساعت‌های خود غافلگیر شد. این برند سال 2022 را صرف انتشار صدایی پشت سرگذاشته است: Black Bay Pro GMT با دست زیبای زرد لیمویی خود، رنجر ساده و Pelagos با خط قرمز همگی وارد بازار شدند. اما این هفته بکهام به یکی از بهترین نسخه های این برند در سال گذشته بازگشت، با پوشیدن لباس برنز بلک بی پنجاه و هشت در جام جهانی این هفته. خط Fifty Eight ساعت‌های Tudor اشاره‌ای به سال 1958 است و قطعات زیر این چتر از نظر زیبایی به ساعت‌های آن زمان تکان می‌دهند. آنها از ساعت غواصی اصلی تودور از آن دوران الهام گرفته اند و کمی کوچکتر روی مچ می پوشند. این با کمی جادوی مدرن ترکیب شده است: در سال 2021، هیچ چیز جالب‌تر از ساخت ساعتی از برنز نبود که بسیار سریع‌تر از سایر مواد پتینه را می‌گیرد.

هالیوود به تو / ستاره مکس

Rolex Cosmograph Daytona جاش گروبان

روز شکرگزاری به پایان رسیده است و این بدان معناست که بالاخره می توانیم به فصل موسیقی کریسمس برویم. ببینید، ما پادشاه نوئل را اینجا داریم. گروبان برای شروع جشن تعطیلات، مدل محبوب دیتونا رولکس را بر تن کرده است. خرید در خرده فروشی غیرممکن است، خوش تیپ، و فروش به چند برابر قیمت اصلی آن در بازار ثانویه – این نوع ساعتی است که Groban باید از بابانوئل تشکر کند.منبع