بررسی Samsung Galaxy S23 Ultra: پادشاه جدید دوربین های گوشی های هوشمند

ارتقاء عنوان در Galaxy S23 Ultra پردازنده سفارشی آن است. پیش از این، بسته به جایی که در جهان هستید، به Samsung Exynos (برای اروپایی‌ها) یا Qualcomm Snapdragon (در هر جای دیگری) قفل می‌شدید. مدل Eurocentric وقتی نوبت به افزایش عمر باتری، اجرای برنامه‌ها و مدیریت وظایف متعدد شما می‌رسید، کمی بی‌طبع بود، با این حال، رابطه پرشور سامسونگ با کوالکام اکنون این تراشه را برای همه گوشی‌های هوشمند در همه جا تضمین کرده است.

Galaxy S23 Ultra اثبات یک فرمول برنده است که به سادگی توسط تازه واردان و افراد ضعیف گوی سبقت نمی گیرد.

سیستم جدید “nightography” تمام دقت عکس‌های شما را در نور کم و بدون شستن سوژه‌تان بیرون می‌آورد، و عملکرد داخلی با برنامه‌هایی مانند TikTok و Snapchat وجود دارد تا بتوانید خنده‌دارترین کلیپ را با وضوح بالا فیلم‌برداری کرده و آن را ارسال کنید. فوراً به طرفداران عاشق شما. ارتقای مورد علاقه ما، سیستم تثبیت کننده است که در حین فیلمبرداری یا عکاسی، دست لرزان را ثابت می کند تا تاری را از بین ببرد و واضح ترین عکس ها را ارائه دهد.

S23 Ultra با تمام فناوری‌های موجود در داخل، از روند همیشگی برابری‌های بزرگ‌تر پیروی می‌کند. اگر چشمک بزنید، متوجه تفاوت های بسیار ظریف در طراحی خواهید شد S22 Ultra، که تا حد زیادی به یک صفحه نمایش مسطح تر با لبه حادتر خلاصه می شود. برای Average Joe، این کمابیش همان سبک طراحی قبلی است، اگرچه اگر برای شما مهم باشد 0.2 اونس سنگین‌تر است، و استفاده از آن به اندازه اکثر گوشی‌های سایز بزرگ موجود در بازار دشوار است.

اگر بازی در کیف شما نیست، تراشه تمام قدرت خود را به تنظیمات فوق‌العاده دقیق دوربین هدایت می‌کند و این را به یکی از کامل‌ترین تلفن‌های دوربین موجود تبدیل می‌کند. این اولین گوشی سامسونگ است که دارای حسگر عریض 200 مگاپیکسلی برای عکاسی بی نظیر است. همه اینها را با لنزهای دوگانه 10 مگاپیکسلی (3x و 10x) و لنز 12 مگاپیکسلی فوق عریض بپیچید و همه برای عکاسی رویاهای خود در هر محیط نوری آماده هستید.

چیزی که تغییر کرده است مواد استفاده شده است که منجر به یک گوشی هوشمند آگاه از محیط زیست می شود که از تورهای ماهی بازیافتی، بطری های پلاستیکی و بشکه هایی ساخته شده است که آبراه های زمین ما را مسدود می کند – همه اینها با هدف ایجاد تعادل در فرآیندهای پایدار با حس برتر اجرا می شوند. خود گوشی هنوز از آلومینیوم و گوریلا گلس ساخته شده است، اما بیشتر این مواد بازیافتی برای ساخت قطعات کوچکتر مانند دکمه های صدا، سینی سیم کارت و آنتن بی سیم استفاده می شود.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: