بررسی Google Pixel Watch: اولین ساعت شرکت Behemoth فناوری پوشیدنی را خوب جلوه می دهد

بهتر از این، طیف شگفت‌آوری جامعی از گزینه‌های سفارشی‌سازی برای این پوشیدنی وجود دارد. اگرچه همه باندهای آن در حال حاضر برای خرید در دسترس نیستند، هفت نوع اعلام‌شده از حلقه‌های پلیمری مناسب ورزشی گرفته تا گزینه‌های مش فلزی و پیوندهای فلزی را شامل می‌شوند که همگی از طریق مکانیزم کلیک به سبک دوربین DSLR به ساعت متصل می‌شوند. در اصل، شما می توانید بدون اینکه احساس کنید تناسب اندام خود را پایین می آورید، با آن چیزی هماهنگ شوید. در حال حاضر ضربه آشکار در این رویکرد – و همچنین تاج چرخان – این است که به وضوح از اپل واچ برداشته شده است، که هنوز هم بسیار دور از MVP ساعت هوشمند است. برای لحظه‌ای به قول پیکاسو مورد علاقه استیو جابز تکیه کنید، «هنرمندان خوب کپی می‌کنند، هنرمندان بزرگ می‌دزدند». پس چه کسی واقعاً اهمیت می دهد که کار کند؟منبع

فقط در حال تنظیم داستان پیکسل واچ هستید؟ خوب، این ساعت جدید نشان دهنده اولین ساعت هوشمند گوگل است و به دنبال خرید 2.1 میلیارد دلاری Fitbit توسط غول فناوری است. در تئوری، قرار است کاری را که گوشی‌های پیکسل این شرکت برای گوشی‌های هوشمند انجام داده‌اند انجام دهد و نشان دهد که فقط اپل و سامسونگ نیستند که می‌توانند در فرم نوآوری کنند. بنابراین برخلاف بسیاری از رقبای identikit خود، چیزی که این دستگاه قطعاً از آن لذت می‌برد یک شخصیت است، و با چیزی که تقریباً 24 ساعته از آن استفاده می‌کنید، ارزش زیادی دارد. این به تنهایی باید این پیشنهاد را برای هر کسی که آیفون ندارد، وسوسه انگیز کند. به خصوص که کمی از جادوگری اپل واچ را برای خود قرض گرفته است.

به قسمت نگاه می کند

با زیبایی‌شناسی دکمه‌ای شکل که از فولاد ضد زنگ بازیافتی ساخته شده و واقعاً به رنگ طلایی می‌آید، جذابیت جذاب ساعت‌های کلاسیک Casio، Swatch یا G-Shock را دارد. یا به عبارت دیگر، ساعت پیکسل چیزی در مورد شما به عنوان صاحبش می گوید. در صورت گرد 41 میلی‌متری و تاج چرخان آن چیزی به طرز لذت‌بخشی شیک و قابل لمس وجود دارد – این حالت بر مچ دست شما تسلط پیدا نمی‌کند یا به واسطه وزن فیزیکی محض توجه زیادی را به خود جلب نمی‌کند.

بیایید برای لحظه ای واقعی باشیم: بیشتر ساعت های هوشمند دیدن شخصاً بسیار کسل کننده هستند. حتی در استانداردهای قابل توجه ساعت‌شناسی «واقعی» – جایی که ساعت 50 ساله AP Royal Oak هنوز به عنوان یک ساعت تبلیغاتی به حساب می‌آید – نیم دهه طول کشید تا اکثر ابزارهای پوشیدنی جدید دقیقاً با همان زیبایی‌شناسی ترکیب شوند. : بدنه تمام مشکی و درشت، در خارج از یک نیمه ماراتن مرده دیده نمی شود. بنابراین به همان اندازه که پیکسل واچ گوگل ممکن است یک ساعت هوشمند کامل نباشد، برای ارزش گذاری ظاهر به اندازه عملکرد سزاوار اعتبار است. .


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: