برد پیت می‌دانست که شخصیت قطار گلوله‌اش باید کلاه سطلی بگذارد

برای سارا اولین، طراح صحنه و لباس، این فیلم – که برای دومین هفته متوالی در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت – جزو اولین بازگشت او پس از قرنطینه شدید هالیوود بود که “شدت خاصی را به محیط زیست وارد کرد.” [and] نیاز به سرگرمی و اکتشاف و انجام کارهای خطرناک و انجام نوسانات بزرگ.» او با خواندن رمان کوتارو ایساکا که فیلم بر اساس آن ساخته شده است، شروع کرد و تصور کرد که مردم در «موقعیت آینده‌نگر ژاپنی» چه چیزی می‌پوشند.

آنها انواع مختلفی از سیلوئت های کلاه، قاب عینک، و ژاکت را امتحان کردند، و رنگ و ترکیب را به زبان آوردند: «آیا قرار بود کت یک مربی باشد؟ آیا قرار بود یک ژاکت کار شود؟ براد بسیار متمایل به طراحی است، فقط از نظر طراحی به عنوان یک فرآیند فکری و واقعا خلاقانه،” Evelyn به یاد می آورد. بهترین چیزی که می توانید از یک همکاری دریافت کنید، آموزش است. او در انواع مختلف زیبایی شناسی بسیار مطالعه کرده است، بنابراین من [got] برای دسترسی، به نوعی به دانش او ضربه بزنید.»

لیدی باگ، شخصیت برد پیت در فیلم اکشن دیوید لیچ قطار گلوله، یک قاتل سابق است که تصمیم می گیرد به حرفه بازگردد، که او را سوار بر قطاری پرسرعت به مقصد کیوتو در ژاپن می کند. در حالی که ما هرگز نمی دانیم که لیدی باگ دقیقاً اهل کجاست، کت و شلوار لباس کار فوق العاده باسن او، عینک با لبه تیره و کلاه سطلی پر زرق و برق باعث می شود به نظر برسد که او از یک وبلاگ لباس مردانه خارج شده و به سکوی قطار در توکیو رفته است.

برد پیت و آرون تیلور جانسون در قطار گلوله، 2022.مجموعه اورت / با اجازه سونی پیکچرز اینترتینمنت

آن‌ها روی یک کلاه سطلی سفارشی فرود آمدند – به رنگ «بژ روشن، ژاکتی باریک باریک» – با یک ژاکت کار کلاسیک و یک شلوار همسان با پارچه‌های پارچه‌ای سبز تیره زیر ژاکت یک تی‌شرت سفارشی «از فروشگاه ماهیگیری خیالی ما بود که به نام “استاد بایترها.”منبع

ایولین که از صحنه فیلمبرداری پروژه دیگری از لیچ در استرالیا صحبت می کرد، گفت: “اولین ملاقات ما، دیوید و براد، من احساس می کنم که ما واقعاً این شخصیت را کارگاه آموزشی کردیم و بلافاصله کار کردیم.” یکی از جزئیات مهم از ستاره آنها بیرون آمد. «راستش را بخواهید، این براد بود که می‌گفت، من می‌خواهم کلاه سطلی بر سر بگذارم. من می خواهم [look] مثل اینکه بازنشسته شده بودم و در اسکله ماهیگیری می‌کردم.» (می‌توان این را اینگونه تفسیر کرد که سر برد براد به همان اندازه که سر لیدی‌باگ در آن قرار داشته است.)

پیت این ایده را داشت که شخصیت او کمی از آن برخوردار باشد کلمبو در او، این «این ایده که شما او را جدی نگیرید و لزوماً فکر نکنید که او خطرناک است، و این به او برتری می دهد. [regarding his] رابطه خود شخصیت با خطر و خشونت.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: