برد پیت صاحب افتخار یکی از بهترین ساعت های جدید سال 2022 است


خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

برد پیت سال گذشته روی بخاری فرش قرمز رفت. برای ترویج قطار گلولهاو با طراح Haans Nicholas Mott در مجموعه ای از لباس های سفارشی فریبنده و هیجان انگیز استخدام و با آنها همکاری کرد: کت و شلوارها و دامن های کتان که در رنگ های بد بو مانند آلو و طالبی ساخته شده اند. متأسفانه، برای علاقه مندان به ساعت در سراسر جهان، این ظاهرها به ندرت دارای ساعت هایی هستند. اکنون، به نظر می رسد که پیت در حال جبران آن است. این هفته او با پوشیدن لباس دیده شد واچرون کنستانتین 222، یک نسخه جدید – و یکی از مورد علاقه های مطلق من – از سال 2022.

این تنها ساعت خوش طعمی نیست که پیت در این ماه به ما داده است. بازیگر چی پوشیده ظاهر می شود تایمر جهانی Patek Philippe تا گلدن گلوب باشد. (دیده بان ایتالیایی معتقد است یک مرجع Patek Philippe 5130/1G طلای سفید با ظاهری زیبا و زیبا—امیدوارم حق با آنها باشد!). و اگرچه او اخیراً در برندهای دیگر دیده شده است، نماینده Breitling تأیید می کند که پیت هنوز سفیر است و یکی از قطعات آن را در گرگ ها، فیلم آینده او با جورج کلونی.

اگر شروع به آزمایش با جمع آوری ساعت های دیگر کرده اید، 222 بی خیال است. این ساعت در ابتدا در سال 1977 به عنوان بخشی از موج ساعت‌های اسپرت لوکس که شامل Patek Philippe Nautilus و Audemars Piguet Royal Oak بود، رونمایی شد. شاید دنیا برای اولین بار برای 222 آماده نبود: فقط 1700 یا بیشتر از آن برای مردان ساخته شد قبل از اینکه تولیدشان در سال 1985 تمام شود. . 222 از زمان بازگرداندن آن در نمایشگاه Watches & Wonders سال گذشته، جایی که تقریباً هر ساعت‌ساز بزرگی قطعات جدید خود را معرفی می‌کند، مورد علاقه افراد مشهوری مانند مایکل بی جردن و جرمی آلن وایت بوده است. حالا پیت هم به این حزب می‌پیوندد.

الکساندر تامارگو/گتی ایماژ

Channing Tatum’s Omega Speedmaster

آیا ساعتی همه منظوره تر از امگا اسپیدمستر در دنیا وجود دارد؟ به قطعه ای برای کمک به فرود فضانوردان پیشگام روی ماه نیاز دارید؟ این یک کار برای Speedmaster است! آیا می‌خواهید در حالی که سومین و آخرین قسمت از یک فرنچایز درباره رقصنده‌های مرد را تبلیغ می‌کنید، روی فرش قرمز عالی به نظر برسد؟ بله، Speedmaster نیز برای آن کار خواهد کرد. در آخرین رقص جادویی مایک در اولین نمایش، Tatum نسخه لوکس Moonwatch را با صفحه سبز شکارچی پوشید.

کورک جانسزیان/گتی ایماژ

کورک جانسزیان/گتی ایماژ

Bad Bunny’s Patek Philippe مرجع 3995

فقط ژانویه است، اما بعید می دانم در تمام سال شاهد دیدن ساعت های خنک تری نسبت به این ساعت باشیم. اسم حیوان دست اموز بد در بازی لیکرز این هفته با پوشیدن یک “خانم های قدیمی” بسیار کمیاب، بسیار متفاوت و بسیار باحال، پاتک فیلیپ ظاهر شد. پاتک، اولین خانم های قدیمی اسم حیوان دست اموز بد نیز نیست: او بهار گذشته در یک عکسبرداری با همین مجله، یک بیضی زیبا پوشید. (همیشه امیدوار کننده را بگیرید”تماشا کن، مال خودش» اعتبار!) این تصویر از Bad Bunny و Patek او مانند یکی از بازدیدهای ویروسی او در اینترنت ساعت پخش شد – ابتدا در دیم قطعه، قبل از اینکه در نهایت راه خود را باز کند در یک سخنرانی اخیر در نمایشگاه عتیقه ساحل میامی از متخصص Patek Philippe و بنیانگذار Collectability John Reardon. Reardon احیای سبک دهه 90 و جنبش ساعت‌های نئو وینتیج را که بسیاری از ساعت‌های کم‌ارجاب را در کانون توجه قرار می‌دهد را برای انتخاب Bad Bunny می‌داند.

گیزلا شوبر/ گتی ایماژ

Rolex GMT-Master II آرنولد شوارتزنگر

ساعدهای پرپشت شوارتزنگر باعث می‌شود این GMT معمولی روی مچ دست دیگر بسیار کوچک به نظر برسد. با این وجود، این GMT طلایی در طول دهه‌ها مورد علاقه آرنی باقی مانده است. نیک گولد را تماشا کنید عکس‌های شوارتزنگر را که 46 سال پیش این ساعت را بر تن داشت، از سال 1977 بیرون آورد. برخلاف ستاره‌های اکشن عضلانی، GMT به سختی پیر می‌شود!

عکس های NBA / گتی ایماژ

ریچارد میل فارل RM 88

اگر آهنگ “هپی” یک ساعت بود، این شکلی بود. این ریچارد میل گواهی بر این است که فقط دنبال آن می رویم. و در حالی که شیرین و سرگرم کننده به نظر می رسد، از هیچ هزینه ای دریغ نمی شود. فلامینگوی شیرین از طلای قرمز ساخته شده است و از طلا برای هر عنصر کوکتل استفاده می‌شود – من می‌خواهم این کار را یک میکس‌شناس ببینم! – و حتی خارهای روی کاکتوس. البته قسمت مرکزی صورتک عظیم نیز از طلا ساخته شده است. چنین سرگرمی ارزانی هم ندارد: قیمت خرده فروشی RM 88 1200000 دلار است.

منبع