برای جام جهانی زنان 2023 آماده شوید، جایی که هر چیزی به جز یک جام برای ایالات متحده ضرر بزرگی است

نحوه تماشا

کاملا! هر نسخه ای از جام جهانی – در هر ورزشی، واقعاً – یک و نیم خنده دار خواهد بود. برای رسیدن به استرالیا و/یا نیوزلند کمی دیر است، اما می‌توانید از هم اکنون برای جام جهانی مردان ۲۰۲۶ که در ایالات متحده، کانادا و مکزیک برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی کنید.

این جام جهانی است، آن تورنمنت بزرگ که تصمیم می‌گیرد کدام کشور در حال حاضر بهترین فوتبال است. هر چهار سال یکی از اینها وجود دارد. حتما شما هم اسمش را شنیده اید. تابستان امسال نوبت زنان است. مسابقات ادامه دارد پنجشنبه 20 تیرماه طبق سنت، کشورهای میزبان نیوزلند و استرالیا اولین بازی‌ها را انجام می‌دهند. فینال 20 آگوست در سیدنی برگزار می شود.

جزئیات

مورد علاقه

روباه حقوق جام جهانی را دارد، به این معنی که هر بازی روی فاکس یا FS1 خواهد بود. YouTube TV و Sling هر دوی این کانال‌ها را دارند. همچنین می‌توانید از وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های پخش جریانی آن‌ها برای تماشای بازی‌های زنده استفاده کنید، و اگر به Telemundo دسترسی دارید، می‌توانید پخش‌های اسپانیایی را در آنجا تنظیم کنید.

با این حال، حتی بدون مالوری سوانسون – یکی از ستارگان دورهای مقدماتی – و بازیکنان ثابت قبلی جام جهانی مانند توبین هیث، کریستن پرس، و بکی ساوربرون، USWNT بیش از اندازه کافی قدرت شلیک برای سه پیت دارد. شرکت کنندگان برای اولین بار در جام جهانی دوست دارند ترینیتی رادمن، اندی سالیوان، و سوفیا اسمیت برخی از جوانان را به تیم تزریق کنید، در حالی که افراد نگهدارنده دوست دارند الکس مورگان، کلی اوهارا، و کریستال دان دست های جانباز ثابت (پا؟) را فراهم کنید.منبع

در حالی که مکان 2027 زنان هنوز مشخص نشده است، ایالات متحده و مکزیک پیشنهاد داده اند. آنها با آفریقای جنوبی، برزیل و یک پیشنهاد مشترک بین بلژیک، آلمان و هلند رقابت خواهند کرد. حضور هر یک از آن‌ها به شدت بیمار می‌شود.

ورود به بازی به عنوان دو بار مدافع عنوان قهرمانی و تیم برتر جهان، ایالات متحده هنوز هم محبوبیت قاطع برای بردن کل مسابقه است. اما صدمات خسارت زیادی را به همراه داشته است و در را برای رقیبانانی مانند باز کرده است فرانسه، آلمان، و برزیل.

به برگه تقلب ورزشی GQ خوش آمدید: راهنمای شما به اندازه کافی عمیق برای بزرگترین رویدادهای ورزشی روی این سیاره.

آیا باید سعی کنم در مقطعی شخصاً به این موضوع مراجعه کنم؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: