برای استف کوری، جمع آوری ساعت ها یک امر خانوادگی است

فرانک فایف/گتی ایماژ

به نظر می رسد پوشیدن رولکس برای جشن گرفتن بزرگترین دستاوردهای زندگی یک سنت در خانواده کری باشد. هنگامی که استف فینال NBA را در ژوئن امسال برد، جشنی پر از رولکس به راه افتاد. پدرش دل بود پوشیدن خالدار یک رولکس GMT با قاب سیاه و آبی «بتمن»، در حالی که همسر عایشه یک رولکس Deepsea Sea-Dweller پوشیده بود. (برادر ست نیز می پوشد یک GMT در رنگ قرمز و آبی “Coke”.) استف روند را با این روز-تاریخ ادامه می دهد.

آنتونی والاس/گتی ایماژ

خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

میکا اسکافاری/گتی ایماژ

استف کوری در طول دوران حرفه ای خود به عنوان یک کلکسیونر ساعت به کار خود دست یافته است. و بنابراین، اگر پوشش نقره ای نازک و تقریباً غیرقابل تشخیصی در آسیب دیدگی شانه وجود داشته باشد که او را از بمباران سه نقطه ای برای چند هفته باز می دارد، این است که او باید به آوردن آتش بازی روی نیمکت ادامه دهد. شواهد؟ او هفته گذشته زمانی که نامش معرفی شد دوباره ظاهر شد Sports Illustratedورزشکار سال، با پوشیدن رولکس Day-Date II با طلای زرد در این رویداد.

چلسی گولیلمینو

فیلم Hublot Big Bang Tourbillon Sapphire اثر دیدیه دشان

هیچ کس به اندازه Hublot کار خنک‌تری با یاقوت کبود انجام نمی‌دهد. این برند از این ماده برای ساخت ساعت های شفاف به رنگ بنفش شربتی و نارنجی روشن استفاده می کند. اما دنیای ساعت‌ها اخیراً تحت تسلط رنگ‌ها قرار گرفته است، بنابراین مدیر تیم فرانسوی دشام در حال تعجب است: او بیگ بنگ بی‌رنگ Hublot را برای بازی تیمش مقابل مراکش شکست. رویارویی روز یکشنبه بین فرانسه و آرژانتین نیز تفاوت سبک بین مدیران را نشان خواهد داد. در حالی که دشان از لباس های خودنمایی مانند این بیگ بنگ استفاده می کند، لیونل اسکالونی آرژانتینی از ساعت اپل ساده استفاده می کند.منبع

پانتر دو کارتیه زوئی سالدانا

در حالی که Day-Date II لزوماً با مخاطبان بیشتری طنین انداز نشد – رولکس این مدل را تنها به مدت هفت سال، بین سال‌های 2008 تا 2015 تولید کرد – به نظر می‌رسید که در NBA طرفداران زیادی پیدا کند. دامیان لیلارد نیز دارای نسخه ای از این روز مبهم تر است. روز-تاریخ اصلی دارد قبلا تاسیس شده است خود به عنوان یکی از محبوب‌ترین ساعت‌ها در بین بازیکنان NBA است، اما توضیح ساده‌ای برای اینکه چرا این مدل کوتاه‌مدت ممکن است مورد توجه شرکت‌هایی مانند کری و لیلارد قرار گرفته باشد وجود دارد: Day-Date II با اندازه 41 میلی‌متر، به طور خاص ساخته شده است. برای مچ های بزرگتر

فرمول 1 تگ هویر سیمو لیو

اعتباری که به آن تعلق می‌گیرد: تگ هویر هر راه ممکنی را برای تکیه بر ریشه‌های مسابقه‌ای خودرویی خود پیدا می‌کند. در اوایل سال جاری، این برند با پورشه بر سر ارتباط مشترک این دو با مسابقه بدنام کاررا از دهه 50 همکاری کرد. سپس آن را تگ کنید یک همکاری Mario Kart که برای مردم راحت تر با رانندگی مجازی جذاب بود. لیو، در عین حال، نسخه‌ای از مدل فرمول 1 را بر تن دارد، که نشانه‌ای از سابقه طولانی تگ است که از تیم‌های مسابقه‌ای حمایت می‌کند. تیم فراری هویر را پوشید– قبل از ادغام با تگ – در طول دهه 70.

این ساعت‌های بسته بندی شده بیشتر روی مچ افراد مشهور ظاهر می‌شوند. آن هاتاوی اخیراً مارپنتی بولگاری را به دور مال خود پیچید. در حال حاضر، در حالی که ترویج جدید آواتارسالدانا لباسی شبیه پانتر دو کارتیه با روکش سه گانه می پوشید. اگر مشترک شوید جی کیو خبرنامه ساعت جدید Box + Papers، شما همه چیز را در مورد نوع خاصی از محصولات ساعت پلاس خوانده اید: میله کراوات، گیره پول، نامه بازکن و فندک که قبلاً با ساعت تعبیه شده بود. مانند آن اقلام، این سرپانتیس و پانترز هیبریدی هستند، بیشتر دستبند هستند تا ساعت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: