برایان کاکس تنها بازیگر «جانشینی» است که در مورد پایان نمایش تعارضی ندارد

تهیه کننده مشترک فرانک ریچ گفت نمایشگاه Vanity Fair این تصور وجود داشت که فصل چهارم می‌تواند نتیجه‌گیری باشد، اما آنچه اسنوک در مورد اینکه آرمسترانگ این خبر را تایید نکرد تا زمانی که جدولی از پایان سریال خوانده شود، تکرار کرد. او همچنین گفت که قسمت پایانی که در ابتدا به عنوان پایان فصل نوشته شده بود، نیازی به تغییر ندارد تا بتواند به عنوان کاپپر در سریال قرار بگیرد.

فصل چهارم که در 26 مارس از شبکه HBO پخش می‌شود، بر عواقب پایانی فصل سوم تمرکز خواهد کرد، که شاهد تلاش کندال، شیو و رومن برای سلب قدرت از لوگان بودند، تنها به این دلیل که نقشه‌شان توسط شوهر شیو، تام وامبسگانز، به‌طور تکان‌دهنده‌ای خنثی می‌شود. .

منبع

کاکس توضیح داد: “او در این راه بسیار منضبط است، و همچنین از این نظر بسیار بریتانیایی است.” تمایل آمریکایی ها به دوشیدن آن برای تمام ارزشش است.

با این حال، او تصمیم تیم را برای به پایان رساندن برنامه بر اساس شرایط خود و اجازه ندادن به آن “تبدیل به تقلید از خودش” تحسین کرد.

جرمی استرانگ، که به دلیل وابستگی شدید تحت تأثیر روش به شخصیت خود شناخته شده است، گفت GQگابریلا پائیلا در یک داستان جلد فوریه که خداحافظی کندال روی را “به نوعی شبیه مرگ خواهد کرد.”

سایر بازیگران کلیدی نیز به این موضوع پرداخته اند. نیکلاس براون، بازیگر نقش عموی مورد علاقه طرفداران، گرگ، آشکار شد به سرگرمی امشب که بازیگران در مورد آن “بسیار ناراحت” هستند جانشینی پایان یافت، اما قول داد که نتیجه آن «آتش است». و سال گذشته، کایران کالکین گفت ضرب الاجل او امیدوار بود که سریال با فصل چهارم به پایان نرسد، زیرا چقدر از کار با بازیگران و گروه لذت می برد.

جانشینی همیشه به سمت پایانی با بند انگشت سفید می رفت. و در حالی که بسیاری از طرفداران از تماشای رقابت رویز و همکارانشان برای برتری شرکتی (و عشق پدر) در آینده خوشحال خواهند شد، خالق جسی آرمسترانگ اخیراً گفته است نیویورکر که او تصمیم گرفت سریال را پس از فصل چهارم آن به پایان برساند. اکثر نمایش‌ها، به‌ویژه درام‌های پرستیژ، تمایل دارند پایان یک سریال را زمانی که آخرین تمدید اعلام می‌شود، اعلام کنند. اما آرمسترانگ و نویسندگانش به طور کامل متعهد نشدند که سریال را به پایان برسانند تا زمانی که در اواسط تولید این فصل بودند – و برنامه خود را تا زمانی که قسمت پایانی در جدول خوانده نشد، برای بازیگران تایید نکردند. و بازیگران در مورد واکنش های خود نسبت به این خبر نسبتاً صادقانه عمل کرده اند.

(اگرچه کاکس با لوگان روی خداحافظی می کند، ضرب الاجل گزارش شده است او در خلال اولین نمایش در 19 مارس در شهر نیویورک لحظاتی از L-to-the-OG داشت، جایی که او با صدای بلند بر سر عکاسان زوزه می کشید که یک مصاحبه را قطع کرد با یکی از بازیگران فیشر استیونز.)

او گفت: «احساس بزرگی از فقدان، ناامیدی و اندوه داشتم لس آنجلس تایمز. “خوب بود که در ابتدای فصل بدانم، اما همچنین می‌دانم که تا آخر به من گفته نمی‌شود، زیرا هنوز این پتانسیل وجود داشت که شاید این پایان فصل نباشد.”

برایان کاکس گفت تنوع که او دلتنگ “بازیگران” و “خوشبخت” و همچنین لوگان روی، شخصیتی که او به یک نماد انسان دوست بدل شده است، تنگ خواهد شد. اما او همچنین نظم و انضباط آرمسترانگ را در پایان دادن به سریال در حال حاضر تمجید کرد.

سارا اسنوک، بازیگر نقش سیوبهان روی، گفت این یک درک دردناک برای بسیاری از بازیگران بود که “لزوما آماده اجرای نمایش نبودند زیرا ما یکدیگر را خیلی دوست داریم.”